MUDr. Jana Dostálová Praha 9. Máte zkušenost?

blackfox
18. led 2020

Máte prosím někdo osobní zkušenost s touto pediatričkou? Na známém lékaři mě trochu odrazují recenze z poslední doby o dlouhém čekání i přes objednání. Přesto z dalších důvodů o ní uvažuji, protože ji mám doporučenou skrz jiné kvality, co jsou pro mě důležité 🙂 Děkuji.

elsy3
18. led 2020

@blackfox Já k ní s dcerou chodím už rok 🙂 má velmi milý přístup, sama má 4 děti. Komunikuje bez problémů mailem, pokud něco potřebuji. Dovolat se je horší, ale sestra odpovídá na SMS (objednání, dotazy apod). Mínusem je určitě to, že je tam občas delší čekací doba i přes objednání. Ale nikdy jsem nečekala déle než hodinu. K dětem má moc hezky přístup, sestra je skvělá a ochotná. Doporučuji 🙂

blackfox
autor
18. led 2020

@elsy3 super,moc děkuji!

makronka222
19. led 2020

Chodila jsem k ni a po prestehovani chodim k jejimu manzelovi na Prosek. Jsou super oba. Jedou vse elektronicky - zpravy z nemocnic, vysledky, po sms recepty, nikam nemusim. Pro me oba Profesionalove. Mudr Dostal nam vylozene zachranil dite. A to, ze do ordinace k Mudr Dostalove i Dostalovi lezou matky s nemocnym ditetem v 10:00, kdyz pro nemocne je to 8:00-10:00 a posledni pacos se bere 15min pred 10:00. Tak s tim doktori nic neudelaji, pak se to posune casove vsechno... kdyz jsem objednana na 14:00 na poradnu, tak jsem vzdycky chvili cekala, ale z jednoho duvodu. Nekdo prede mnou neprisel vubec, mel treba velke zpozdeni, ty co meli prijit po me, prisli driv - no, a uz se to proste casove nestiha... je to o lidech, doktorka delala co muze. Recenze pisou jen idioti, do oci to nikdy nereknou. A sorry, psat blby recenze kvuli cekani v ordinaci? Jako vazne? Kde necekas...