MUDr. Michaela Mikešová (Klímková), máte zkušenost?

michaela___
20. črc 2015

Zdravím,

hledám nového gynekologa, na netu jsem narazila na doporučení na MUDr Michaelu Mikešovou a chtěla bych se dotázat, zda máte některá zkušenosti? Případně zda nevíte, kde momentálně ordinuje?

Děkuji moc!

iziz
18. srp 2015

Zdravim,
ja k ni chodim teprve chvili, ale musim rict ze mi sedla. Je prima, mila, lidska, nikdy nebyla necitliva a nikdy me od ni nic nebolelo, vse vysvetli, na vse odpovi... Je rychla, ale to neznamena, ze flaka svou praci... naopak. Za me tedy zatim spokojenost.
Ted dela v Americke ul. KCK Salve

zuzkoz
28. srp 2015

Taky zdravím! Chodím k p. doktorce 2 roky - loni jako těhotná, a je skvela - lidsky i odborne. Kazdy problem zodpovedne resila, odebrala, kotrolovala, se sestrickou telefonovali vysledky... Vysvetluje co se bude dit a proc, vysetruje s citem... S jeji peci jsem maximalne spokojena ne-li primo nadsena 🙂!

kaccistar
29. srp 2015

Rozhodne doporučujem!! Je fakt výborná! A hlavne sa na nič nehrá.. má veľmi ľudský prístup.

petroslavinka
17. bře 2016

Doporučuji. Je to 1 v oboru Gynekologie a porodnictví,která Svou práci dělá zodpovědně přesto srdcem a pro kterého je práce posláním, koníčkem...

Petra Chrástecká

michaela___
autor
17. bře 2016

@petroslavinka Jj, mohu jen potvrdit. 🙂 Nakonec jsem se k ní zaregistrovala a je opravdu úžasná. 🙂

sonmik
21. bře 2016

@michaela___ Volala jsem paní doktorce, ale sestra mi řekla, že má plno a nemohu se k ní dostat. Nepomohla by mi některá z jejích pacientek? Moc by mi to pomohlo. . . Děkuji.

michaela___
autor
21. bře 2016

@sonmik Obávám se, že zda má má paní doktorka plno, tak to budeš muset zkoušet, zda se neuvolní místo. Chápu, že má stop stav, zda se chce plně a pečlivě věnovat všem pacientka. 😉 Ale je tam mnoho dalších skvělých gynekologu. 😉

p4680_
14. srp 2016

@michaela___ ahoj, prosím, mam dotaz.chodim k pi. doktorce od lonskeho srpna. na prvni kontole mi udelala utz, na cytologii jeste neubehl rok od posledni navstevy, takze na tu jsme sla az v listopadu.vse ok.nyni jsem se chtela objednat na recepci zase na ten listopad (rok od cytologie), ale bylo mi receno, ze me pi.doktorka chce videt po pul roce, ze to tak delava.jak k ni chodite casto?je bezna lhuta po pul roce?dekuju

petroslavinka
14. srp 2016

@p4680_ Já k ní chodím jednou za rok. Samozřejmě záleží na léčbě kvůli které k ní chodíte. Určitě nechce nic zanedbat a z preventivních důvodů jsi Vás objednala ještě na jednu kontrolu,prohlídku. Občas to dělává když cítí,že něco hrozí. Dělá to pro jistotu.

michaela___
autor
15. srp 2016

@p4680_ přesně jak píše, @petroslavinka. Paní doktorka je velice pečlivá a jakmile se jí jakákoli maličkost nezdá, i když je vše v pořádku, raději si vás objedná na dříve a vše zkontroluje. 😉

yildiz
15. srp 2016

S Misou mam jen ty nejlepsi zkusenosti a muzu doporucit 😉 ja s nim mam zkusenost jako tehu a pracuje u Apolinare...
@iziz jeee ona je v KCK? Ja tam uz leta chodim..tak to je tam ted nejak kratce?

yildiz
15. srp 2016

@sonmik jeste je v KCK Salve moc hodna a mila pani dr. Blahova zkus zda bere ona..

iziz
16. srp 2016

@yildiz jak jsem psala ten prvni prispevek, tak tam byla cerstve prestehovana 😎
Jinak s ni mam taky zkusenost jako tehu a supr 🖒 Nekdy je az prepecliva 😎
A dr. Blahova je taky fajn... byly spolu s Misou na koleji 😁
Akorat pan doktor co tam pracuje, tak toho nebrat.... byla jsem u nej jednou a stacilo 😖

yildiz
16. srp 2016

@iziz jj jasnacka no toho dr jsem nikdy ani nezkousela ani v zastupu jak mel zastup radeji jsem se preobjednala....driv tam pracoval jeste vyyyyyyyyyyyyyborny pan Dr Kratochvil...ten byl nejlepsi 😀 - rodil me jednu z dcer a byla u porodu takova prcaaa 😀

iziz
16. srp 2016

@yildiz jo o nem jsem slysela, ze byl moc fajn ☺ a jestli s nim byla prca i u porodu, tak to musel byt trida 🤗🖒🖒🖒
Ja u toho joudy mela jit na velky ultrazvuk... nakonec mi ho neudelal, jen koulnul na ozvy, vnutil mi 3D obrazek, kouknul mi dolu dost necitlive a sla jsem se obednat na velky utz znovu....

yildiz
16. srp 2016

@iziz jaaj no ja ho ani nevidela ani neznam ale jak me vzdy sestricky nabizely zastup pana dr novaka tak dekuji jee uz me byl nesympaticky rovnou tak to jsem rada ze me intuice nezklamala 🙂 joo byla s nim prca starsi zkusenej milej jemnej proste super ja k nemu chodila skoro vic jak 15let 🙂

p4680_
24. srp 2016

tak jsem vcera u pi.doktorky byla, po onem pul roce kvuli utz, za pul roku zas cytologie, asi holt na stridacku 🙂 potvrzuju, ze je uzasna. sice mi nasla maly myom, ale i to mi podala s usmevem 🙂

petroslavinka
24. srp 2016

@p4680_ Tak doufám,že ti myom odstraní,aby jsi měla klid...

p4680_
24. srp 2016

ja doufam, ze ne 🙂 rikala, ze to na operaci neni..je jen malej 11mm...ale nevim, jak se jinak k myomum stavi...mne nijak netrapi, vubec jsem o nem nevedela a nevim...

janyshka
24. srp 2016

Budte v klidu myomy jsou naprosto benigní záležitost a pokud nedělají žádné klinické obtíže, tak se jen sledují 😉

p4680_
24. srp 2016

jj, ja se ani nebojim myomu jako takovejch, jen se modim, aby nerostl a nemusela jsem pod narkozu, ty se desim...🙂

babanci
13. říj 2016

@p4680_ Neboj. Já jich měla, vlastně mám... asi 6 kousků a žádný problém s nimi nebyl. V přechodu se dokonce zmenšily a už s nimi dožiji. 😀

p4680_
14. říj 2016

diky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru