MUDr. Popper z Hradce Králové, máte zkušenost?

intacta
28. čer 2014

Ahoj maminky,máte zkušenosti s doktorem Popperem z královéhradecké nemocnice? Jaké? S čím vám pomohl/nepomohl? Díky.

anitram18
28. čer 2014

Nejlepší rehabilit.dr.siroko daleko....vyhledavaji ho vsichni zamestnanci kralovehradecke nemocnice....manzelovi pomohl s bolesti zad.

luj89
25. lis 2017

Mate nekdo cerstvou zkusenost?

angor1
7. led 2018

Byly jsme u něj teď v prosinci, dcerka má poruchu CNS a mikrocefalii. Úžasný pan doktor.

hannah89
15. únor 2019

@angor1 dobrý večer, prosím, nemáte na pana doktora e-mail? Děkuji

angor1
16. únor 2019

@hannah89 dobrý den, email žádný nemám, myslím, že ani po emailu nefunguje. Musí se mu zavolat.

luj89
16. únor 2019

@hannah89
@angor1 email má, funguje na nem líp nez po tel. Najdu ho. Nebo se pridejte na fb do nasi skupinky kiss syndrom - sdílení zkušeností

luj89
16. únor 2019
luandro
23. únor 2019

Máme s panem doktorem také pozitivní zkušenost. Malý se narodil se zablokování krční páteří a pan doktor nám od problémů. Škoda, že dětská to řešila tak pozdě...

luj89
24. únor 2019

@luandro Tak to mate jeste kliku, ze to detska vubec resila. casto maminky pisi, ze pediatra na kiss syndrom samy upozornily a dle dr. to neexistuje, dite je jen line a maminka moc cte ...

zuzita15
6. zář 2019

@luj89 neznáte prosím nějakou alternativu pana doktora? Byla jsem k němu objednaná s dcerkou kvůli úklonu hlavy, se kterým si fyzio neví rady a teď mi volali, že je pan doktor dlouhodobě nemocný 😢

luj89
6. zář 2019

@zuzita15 jj, bohuzel jeste min cele zari bude mimo. Na fb ve skupince Kiss syndrom - sdileni zkusenosti je seznam terapeutu v ČR a SR

zuzita15
6. zář 2019

@luj89 mně řekla sestra, že mě nevezme ani, až se vrátí, jestli se vrátí, že dá přednost těm, co už tam chodí 😔 jj, už jsem poslala žádost o přijetí, díky

luj89
6. zář 2019

@zuzita15 mrknu na to a schválím vás. Jo, asi to s ním bude vážnější no :-/

zuzita15
6. zář 2019

@luj89 děkuji 😉 nejhorší je, že za něj není náhrada 😟

angor1
7. zář 2019

@zuzita15 my teď testujeme Dr. Bednáře, ale zatím nemohu říct, zda bude adekvátní náhradou. Je dost mladý. Primárně děti nedělal, byly jsme teď u něj poprvé. Myslím že pár měsíců ho testovat budeme. Jinak je to neurolog a k tomu si přidal rhb. Pokud chcete z HK. Jinak bych asi volila dostat se ambulantně do Košumberku. Bohužel Dr. Popper je již hodně starý, 74 let, ale v červnu mi přišel už zvláštní, svým chovanim. Možná to má s nemoci souvislost, ve stacionáři už nebyl v srpnu.

zuzita15
7. zář 2019

@angor1 děkuji, spíš Praha, za MUDr. Popperem bych jela kamkoliv, proto HK 😉

angor1
8. zář 2019

@zuzita15 tak v Praze neznám. Ještě tak max. v Plzni bych doporučila.

luj89
9. zář 2019

@angor1 a pan Bednář vam s kissem u ditka tedy dokazal pomoct? V Košumberku vite o nekom konkretnim? Dekuji 🙂

angor1
10. zář 2019

@luj89 to nevím jestli zvládne, dcera už je 3 léta, chodily jsme od narození k Popperovi. Ten ji to napravoval natřikrát. Ale za optání nic nedáte. V Košumberku nevím konkrétně, ale jelikož se tam dá dostat i ambulantně, tak to za optání stojí. Obrátila bych se tam na hlavní fyzio - pí tepla nebo přímo primarku pí suglovou. Všichni tam jsou moc hodní a ochotní.

ailee
8. říj 2019

Popper je svkělý a chodila bych mu ruce líbat. Se synem udělal zázraky a chodil kvůli němu i v sobotu, že prý ho nemůže nechat takhle trápit... Spása hradeckých řvoucích mrňat a vypsychovaných rodičů!

ktau
22. zář 2020

@angor1 Mohla bych poprosit na někoho spolehlivého v Plzni, kdo by nám pomohl řešit kiss syndrom? Moc děkuji za radu.