Můžete doporučit dobrého dětského psychologa v Praze?

olik76
22. lis 2012

Ahoj, sháním doporučení na dobrého dětského psychologa v Praze nebo v Praze-východ či Praze-západ. Mám 3,5 letého syna, který je vzteklý, agresivní, negativistický, hodně řve. Už to řeším přes rok. Zkoušela jsem Bachovy kapky, homeopatii, ty nezabraly, byla jsem s ním i na kineziologii, to bylo taky na nic, protože odmítl dělat cvičení, které nám byly doporučeny. Dělá to hlavně doma, ve školce je prý celkem v pohodě. Nejvíc se jeho agrese projevuje vůči dvouleté sestře. Díky za tipy.

pepibubu
4. pro 2012

PhDr. Anna Pohlová, Praha 9 Černý most...

novakomoni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
upari
27. led 2014

já taky hledám pro syna (3roky a 5měsíců) a chci zkusit zítra zavolat doktorce Jitce Vávrové http://www.dcpaprsek.org/stredisko-prosek/spolu... . METODA PEVNÉHO OBJETÍ. Můj syn je zase strašnej introvert, vše chce jen sám, nechce se s nikým bavit, večer brečí, že ráno do školky nechce... Doufám, že budou brát nové pacienty a i rychlé termíny...

kittysha
4. led 2017

Obnovuji - prosím máte tip na kvalitního dětského psychologa? Máme žádanku od pediatričky, takže pokud lze na pojišťovnu.
Mix: sourozenecká žárlivost, problémy se spaním, noční děsy, hyperaktivita..
Nedaří se mi na netu nic najít - pokud už má dobré reference, tak nespolupracuje s pojišťovnami.. budu moc ráda za osobní zkušenosti.
Díky moc.