• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neznáte dobrého dětského gynekologa v Brně?

14. listopadu 2009 
Mám 5-letou dceru, která má neustále zarudou "pipulku". Obvodní lékařka říká, že je to v pořádku, ale moc jí už nevěřím. Pokud ji každý den pořádně neosprchuji, je druhý den zapařená a bolavá. Nemůže mi někdo poradit dobrého dětského ganekologa v Brně? Děkuji
12. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
danusek11 - na modrkom koniku si sa nepytala? tam by ti vedeli asi skor poradit
12. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tam jsem to zkoušela, ale nikdo se mi neozval............třeba to tady zase pročítají jiní lidé................zkouším
12. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr Rejdová na obilňáku :wink:
12. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smudlinka 10: děkuji moc za radu - a je to opravdu i pro děti?
12. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,chodí tam děti a já jsem u ní byla když jsem měla v 15letech rakovinu vaječníku...je moc příjemná a hodná
12. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus se zeptat svoji gynekolozky. Ja jako dite chodila k maminy gynekolozce - mela jsem nejake problemy uz od malicka. Treba by to bylo nejlepsi reseni.
12. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a nemůže to mít třeba jako rekaci na prací prášek ? :confused: nebo materiál prádla jí nesedí :confused: to jsi zkoušela změnit?
12. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodivala Bilyho domu u cervenyho kostela, zni to hrozne ale nemuzu si vpomenout jak se to tam jmenuje :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestacilo by zajit za detskou doktorkou? :confused:
12. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mudr Rejdové jsem jednou byla na pohotovosti, myslím že je ale zapsaná v kolektivu CARu, dětská gynekologie tam tuším u jejího jména napsaná není, ale možná má širší zaměření. Jinak musím souhlasit se Smudlinkou, byla příjemná, přišla mi taková ráznější, ale v pohodě. Byla to první ženská doki která mě prohlížela, předtím jsem chodila jen ke chlapům.
13. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě Rejdová zachránila život a ukažte mi doktora,který se táhne po pracovní době přes celé město jen aby se ujistil,že Vám nic nechybí a že je Vám už lepe :dizzy_face: opravdu zlatá ženská,pokud nebere ona je tam ještě dost doktorek,které jsou stejně milé :wink:
13. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji moc rady, zkusím se zeptat té Dr. Rejdové.........jste hodný, díky :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek