Neznáte dobrého dětského gynekologa v Brně?

danusek11
12. lis 2009

Mám 5-letou dceru, která má neustále zarudou "pipulku". Obvodní lékařka říká, že je to v pořádku, ale moc jí už nevěřím. Pokud ji každý den pořádně neosprchuji, je druhý den zapařená a bolavá. Nemůže mi někdo poradit dobrého dětského ganekologa v Brně? Děkuji

janocka
12. lis 2009

danusek11 - na modrkom koniku si sa nepytala? tam by ti vedeli asi skor poradit

danusek11
autor
12. lis 2009

Tam jsem to zkoušela, ale nikdo se mi neozval............třeba to tady zase pročítají jiní lidé................zkouším

smudlinka10
12. lis 2009

mudr Rejdová na obilňáku 😉

danusek11
autor
12. lis 2009

smudlinka 10: děkuji moc za radu - a je to opravdu i pro děti?

smudlinka10
12. lis 2009

ano,chodí tam děti a já jsem u ní byla když jsem měla v 15letech rakovinu vaječníku...je moc příjemná a hodná

josefka
12. lis 2009

zkus se zeptat svoji gynekolozky. Ja jako dite chodila k maminy gynekolozce - mela jsem nejake problemy uz od malicka. Treba by to bylo nejlepsi reseni.

princezna
12. lis 2009

hele a nemůže to mít třeba jako rekaci na prací prášek ? 😕 nebo materiál prádla jí nesedí 😕 to jsi zkoušela změnit?

miamia
12. lis 2009

ja chodivala Bilyho domu u cervenyho kostela, zni to hrozne ale nemuzu si vpomenout jak se to tam jmenuje 😅

miamia
12. lis 2009

nestacilo by zajit za detskou doktorkou? 😕

monulkab
13. lis 2009

u mudr Rejdové jsem jednou byla na pohotovosti, myslím že je ale zapsaná v kolektivu CARu, dětská gynekologie tam tuším u jejího jména napsaná není, ale možná má širší zaměření. Jinak musím souhlasit se Smudlinkou, byla příjemná, přišla mi taková ráznější, ale v pohodě. Byla to první ženská doki která mě prohlížela, předtím jsem chodila jen ke chlapům.

smudlinka10
13. lis 2009

mě Rejdová zachránila život a ukažte mi doktora,který se táhne po pracovní době přes celé město jen aby se ujistil,že Vám nic nechybí a že je Vám už lepe 😵 opravdu zlatá ženská,pokud nebere ona je tam ještě dost doktorek,které jsou stejně milé 😉

danusek11
autor
14. lis 2009

Děkuji moc rady, zkusím se zeptat té Dr. Rejdové.........jste hodný, díky 🙂