Ortopédka Sameková. Liečili sa u nej vaše deti?

randarka
4. kvě 2009

Ahojte, nemate nahodou niekto skusenost s dr. Samekovou z DFNsP? Chodime k nej s dcerkou s klbiki. Mame remence. Tak by ma zaujimalo,ci sa tu nenajde niekto koho tiez takto liecila, aby som mala aspon predstavu ako postupuje a tak. Vdaka

ejusaaa
4. kvě 2009

Ahoj,mozem sa spytat,ze preco mate remence,pr akych hodnotach vam ich dali?

pezincanka
4. kvě 2009

Ja chodim s dcerou k nej s plochzmi nohami, ale ona uz je starsia. Pani dr. je velmi mila a prijemna, starostliva.

randarka
autor
5. kvě 2009

ejusaaa, uz pri prvej kontrole v 3 tyzdnoch v GA (tam byvame), sme dostali frejkovu perinku, vraj zly nalez na oboch nozkach, ale aky neviem, dr. na nas nemala cas 🙂 aj preto sme neskor zmenili ortopeda a sli k dr. samekovej. Jedna nozka sa s perinkou zlepsila, ale druha nie, tak sme dostali remence (mala vtedy asi 2,5m) a zaroven presli k dr. samekovej, kedze sme vlastne ani nevedeli o co ide a ako na tom sme. Dr. v Galante nic nevysvetlila a len nas stale strasila. V BA nam dr. Samekova namerala nalez IIB a IID-IIIA. Pokracovali sme s remencami a na kontrole po mesiaci sme mali uz IA (zdrava prava nozka) a IIB-C. Zajtra by sme mali ist na kontrolu po 2 mesiacoch, tak som uz nervozna .

randarka
autor
5. kvě 2009

Suhlasim, je velmi zlata. Nemam absolutne ziadne namietkz, ma skvely pristup. Len ma trochu znepokojuje to, ze ked sa jej spytam ako dlho to este bude s tymi remencami trvat, nech vyslovi aspon nejaku prognozu, tak sa nikdy priamo nevyjadri. Povie, ze je to individualne a pod. Tak neviem, ci sa to naozaj neda predpokladat alebo je len velmi opatrna aby nam nahodou nedavala nejake predcasne nadeje....