• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ortopédka Sameková. Liečili sa u nej vaše deti?

5. května 2009 
Ahojte, nemate nahodou niekto skusenost s dr. Samekovou z DFNsP? Chodime k nej s dcerkou s klbiki. Mame remence. Tak by ma zaujimalo,ci sa tu nenajde niekto koho tiez takto liecila, aby som mala aspon predstavu ako postupuje a tak. Vdaka
4. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,mozem sa spytat,ze preco mate remence,pr akych hodnotach vam ich dali?
4. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja chodim s dcerou k nej s plochzmi nohami, ale ona uz je starsia. Pani dr. je velmi mila a prijemna, starostliva.
4. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ejusaaa, uz pri prvej kontrole v 3 tyzdnoch v GA (tam byvame), sme dostali frejkovu perinku, vraj zly nalez na oboch nozkach, ale aky neviem, dr. na nas nemala cas :slight_smile: aj preto sme neskor zmenili ortopeda a sli k dr. samekovej. Jedna nozka sa s perinkou zlepsila, ale druha nie, tak sme dostali remence (mala vtedy asi 2,5m) a zaroven presli k dr. samekovej, kedze sme vlastne ani nevedeli o co ide a ako na tom sme. Dr. v Galante nic nevysvetlila a len nas stale strasila. V BA nam dr. Samekova namerala nalez IIB a IID-IIIA. Pokracovali sme s remencami a na kontrole po mesiaci sme mali uz IA (zdrava prava nozka) a IIB-C. Zajtra by sme mali ist na kontrolu po 2 mesiacoch, tak som uz nervozna .
5. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Suhlasim, je velmi zlata. Nemam absolutne ziadne namietkz, ma skvely pristup. Len ma trochu znepokojuje to, ze ked sa jej spytam ako dlho to este bude s tymi remencami trvat, nech vyslovi aspon nejaku prognozu, tak sa nikdy priamo nevyjadri. Povie, ze je to individualne a pod. Tak neviem, ci sa to naozaj neda predpokladat alebo je len velmi opatrna aby nam nahodou nedavala nejake predcasne nadeje....
5. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek