Osvícený urolog pro dítě - znáte nějakého?

ester_davidova
12. zář 2018

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někdo neznáte osvíceného urologa, který se věnuje i dětem a hned neřeže? Starší syn má (fyziologicky) po dvou zánětech zjizvenou předkožku a nešlo mu už vůbec přetáhnout, mladšímu synovi naše - dnes již bývalá! - dětská lékařka bez jakéhokoliv upozornění přetáhla v 18m předkožku, strhla, natrhla a dlouho se mu pak neustále roztrhávala, až se pojizvila a jsme na podobné cestě jako starší syn... na cestě k obřízce. Docházíme na homeopatii, odhalili jsme pravděpodobně duševní příčinu nemoci a překožka se staršímu uvolnila, jizva změkla - mladší je na tom také mnohem lépe, ale ráda bych byla i pod dohledem urologa. Jednoho jsme našli na doporučení, vkládala jsem velké naděje, ale po té, co mi oznámil, že on stahuje už v šestinedělí pomalinku milimetr za milimetrem, tak jsem pozbyla důvěru. Navíc jeho řešení - kortikoidy a uříznout. Ale na to je vždy dost času....neznáte někoho, kdo by vás vyslechl a hned neřezal?

jaja01k
12. zář 2018

@ester_davidova Já jsem moc spokojená s MUDr Drlíkem, TH klinika na Karláku. Chodíme tam teda s jiným problémem, ale vždy kontroluje synovi i předkožku a to, že mu ve 4,5 letech nejde přetáhnout nepovažuje za problém a prý zatím není důvod to řešit.

pavca1982
12. zář 2018

@ester_davidova MUDr.Kříž Motol

ester_davidova
autor
12. zář 2018

Děkuji vám pravdu upřímně, ukládám!