Pediatr, "Bílý dům" Brno. Máte zkušenost?

larryw
2. bře 2012

Ahoj holky, moc prosím o radu. Delší dobu nejsem spokojená s naším pediatrem. Dětské lékaře v Brně neznám, tak jediné, kam mě napadlo přejít, je na pediatrii na Žerotínovo náměstí do Bílého domu. Na internetu jsem moc info nenašla. Máte tam některá zkušenost s nějakou pediatričkou, nevíte zda bere nové pac? Předem všem děkuji za odpovědi

veruska007
2. bře 2012

Já se přidávám a prosím o doporučení dětského lékaře v Brně - Řečkovicích.

@larryw Chodím jinak k dr. Tomanové na Fugnerovu. Ještě sem tam někoho vezme. Byla jsem s ní spokojená. Jenže se z její ordinace stala školící stanice, dr. většinou sedí vzadu a místo ní tam ošetřují novopečené dr. a studentky... a jsou to taková trdla, že být prvorodička, tak se asi zblázním. Vrcholem všeho bylo, že měl malý febrilní křeče, volala jsem dr., protože bydlela hned naproti domu... a ta její studentka mi řekla, ať si zavolám do ordinace tak za dvacet minut... no, to by teda dopadlo... 😨

larryw
autor
2. bře 2012

No já bych taky brala jakéhokoliv jiného dobrého pediatra, nemusí být zrovna jen z Žerotíňáku 😀 ale nevím, kde jinde hledat 🙂
@veruska007 právě jsem zjistila, že je to docela oříšek ti dětští lékaři 🙂

veruska007
2. bře 2012

@larryw Ja tu vim v okoli o dvou dobrych doktorech, nasla jsem je na netu, vsichni si je chvali a oba maji totalne plno ☹

dorinka88
2. bře 2012

My codíme k dr. bartůnkové do krpole a je super, teda jen trochu ukecaná 🙂 a potom mam super zkušenost s dr. remundovou ve měste 🙂

hanka_12345
22. dub 2019

Jojo my,chodili k dr dembicke do bilyho domu, myslim ze pediatricka je tam jen ona ale fakt si nejsem jista..byla moc hodna, nenutila do niceho, starsi lekarka a aji sestricka moc hodna...hlavne tam mas.l vse pohromade...kycle,kozni a furu dalsiho..maj to i nejak propojeny v Pc takze pokud vidi ze mas mit preventivku a jdes.i na kozni napriklad, skloubi ti termin do jednoho dne a jdes.hned. k mi az.skoncis tam. To bylo skvely. Ted jsme.prestehovani takze sme jinde ale s tezkym srdcem jsem odtama odchazela myslim si ze bere i nove pacienty, kdyz sem se k ni hlasila tak bez problemu

Ale jen tak mimochodem kdyz pises ze neznas.doktory....sedni k pc a zadej znamylekar.cz.
Dej si filtry co te zajima-hlavne.misto kde.ordinuje a vyjedou ti vsichni pediatri z okoli...pak jen jedes recenze a hledas..tak jsem ted nasla tu novou a jsem zatim spokojena

hanka_12345
22. dub 2019

Remundova nebrala co vim, cca 2 roky zpet teda