Pediatr /dětský lékař, Praha 5. Prosím o reference

palenda
19. zář 2008

Ahoj, hledám doporučení na dobrého pediatra nejlépe Praha 5. Bohužel nemám žádné reference a ráda bych, aby byl náš brouček v dobrých rukou.

Jestli máte nějaký tip, napište mi prosím i kde má ordinaci a proč jste u něho spokojené - díky moc 🙂

jindri
19. zář 2008

panelda: jsme dvě, kdo hledá 😉 Já mám nejblíž Kartouzskou polikliniku.

motylek
19. zář 2008

No podle toho kde na Praze 5??? Já jsem celý život chodila k paní dr. Mottlové na Barrandov a byla jsem moc spokojená.

larou.en
19. zář 2008

Tak já chodím do kartouzský a máme mudru tichou 🙂 ta je vynikající - měla mě, když jsem byla sama mimi - teď mi bude 25 a teď k ní zase chodím se svým pětiměsíčním broučkem 😉 takže vřele doporučuji!!!

palenda
autor
21. zář 2008

Díky, já jsem z Phy-západ, ale budeme se ještě stěhovat, tak chci Prahu 5, protože to budu mít pořád asi tak stejně daleko - Kartouzská je už asi dost v centru, Barrandov by byl asi lepší.

Ale jestli máte ještě někdo nějaké další tipy, tak sem s nimi 🙂

krista
16. říj 2008

aji81 • 40tt • Dnes v 09:52
Ahoj holky, určitě toto téma už tam někde je ale prostě jsem ho nemohla najít tak se předem omlouvám. Prosím Vás, bydlím v Hlubočepech mám blízko polikliniku Barrandov. Mohla by mi některá doporučit nějakého pediatra? mám 14denní holčičku. Už tam chodím k jedné doktorce ale byla to zřejmě blbá volba, nejsem spokojená, nevěřím ji. Napiště prosím!!!Děkuju Alča

campi • 26tt • Dnes v 09:56
Ahoj, pripojuji se k teto prosbe (stejné místo bydliště jako aji) - zatim mimčo není na světě, ale začínám to řešit. Na Pze 5 dojedu kamkoliv - Anděli, Plzeňská, nemusí to být Barrandov.

Aji: sousedky si chválí dr. Holuba - mám ho v záloze, ale na polikliniku nechci chodit, raději bych někoho s hezkou čekárnou, kde berou včas atd.

ellunka
20. říj 2008

Ahoj, nevim, zda uz neni pozde, ale ja na 100% doporucuji na Barrandove MUDr. Alenu Mottlovou. Chodila jsem k ni uz jako dite a ted k ni chodim se svou dcerkou. Je to uzasna zenska, velice pecliva, vstricna, vse vysvetli... Cekarna je take prijemna, chodi se na obejdnani, takze nikdy necekame mezi nemocnymi. Pokud mame nejaky problem, mohu ho s ni konzultovat i po telefonu. Takzre vrele doporucuji, je opravdu skvela! 🙂 PS: Urcite ale nedoporucuji dr. Schwarzovou - naladova, jedna s clovekem jako s uplnym blbcem.

barusha
20. říj 2008

Ahojky,tak já se připojuji k larou.en , chodíme k dr.Tiché a je to prima ženská. Navíc je tam vše pohromadě, ortoped na kyčle, lékárna... Já jsem moc spokojená.

krista
29. říj 2008

dn007 • 35tt • Včera v 18:43
Ahoj, mám prosbičku, pomalu se chystáme na příchod našeho prvního miminka a porozhlížíme se po dobrém pediatrovi. Protože nemáme přátele s dětmi v okolí našeho bydliště, chtěla jsem se zeptat, jestli by mi někdo nedoporučil dobrého pediatra v Praze 5 v okolí Anděla.
Díky moc. Dana

gedren • 1d, 27tt • Včera v 19:53
Tuhle stranku asi znas, ale kdyby nahodou ne:

http://www.rodina.cz/scripts/seznam/katalog.asp...

Ja jsem si takhle taky nasla doktorku pro Helcu bez osobniho doporuceni, jen na zaklade tohohle katalogu, a myslim, ze je fajn 🙂 Ale je to teda na Praze 8/9, ted budu hledat taky na Praze 5, ale mam to ztizeny tim, ze netusim, kdy se budeme stehovat, takze asi zacneme v novorozenetem tady a pak budu chtit, aby mi tam vzali vetsi detatko, a to nevim, jestli budou ochotni 🙂

ronie • 1d, 26tt • Včera ve 20:00
ahojky osobní velmi dobrá zkušenost-paní doktorka Burešová, sídlí v ženských domovech

dn007
29. říj 2008

Děkuju za odkazy a typy! To jsem potřebovala!!!
Ještě se chci zeptat k dr. Tiché - vím, že Poliklinika Kartouzská je teď nějak bouraná a přestavovaná... pořád tam teda pediatr funguje? Díky moc za rady.

pattie
29. říj 2008

MUDr. Mottlová na Barrandově vypadá docela fajn, jednou jsme u ní byli. My chodíme naproti, k MUDr. Schwarzové a je super! 🙂)
Jste tu někdo z Barrandova?

barusha
30. říj 2008

dn007:pediatr stále funguje 😉

agnesska
30. říj 2008

taktéž chodím s oběma holkama k dr.Tiché-je super!!!chodila sem k ní i já a moje dvě sestry od malička a nemůžu si jí vynachválit...
jinak ano funguje i přes rekonstrukci polikliniky 😉

palenda
autor
30. říj 2008

Holky - zatím díky za všechny tipy - Kartouzská je pro mě trochu z ruky, ale MUDr. Mottlovou tady hodně chválíte - je mladá, starší ? Nevíte, jestli případně bere nové pacienty?

pattie
30. říj 2008

palenda: Mottlova je takovej stredni vek, tak 45, ale nemam moc odhad na vek... ma moc sympatickou sestricku!

motylek
30. říj 2008

Dr. Mottlová má už přes 50, možná 55, je to 25 let co jsem k ní jako mimino začala chodit, takže pokud byla čerstvě po škole (což si nepamatuju 😀 😀 😀 ), tak jí bude těch 55, ne-li k 60. Ale je super a kdybych zůstala v Praze, chodím k ní s malým.

motylek
30. říj 2008

Takže doporučuju.

pattie
31. říj 2008

motylek: Fakt? To bych do ni nerekla 😀

motylek
31. říj 2008

Jo je zachovalá 😀 , ale i na svůj věk je stále v obraze, brácha k ní ještě chodí. A fakt je pečlivá, ale zase není žádná hysterka, která by dělala z velblouda komára. Prostě je to správná baba 😉 .

dn007
3. lis 2008

Holky, nevíte, jak ordinuje dr.Tichá v té Kartouzské? Nějak se tam stále nemůžu dovolat... ☹ V pátek jsem tam byla osobně, ale čekárna byla plná nemocných dětí, tak jsem radši hned zmizela... a těhotenská demence funguje, zapomněla jsem se podívat, jak ordinuje 😖

kulisekhrosik
9. srp 2012

pani doktorka ticha je vyborna doktorka.doporuceni je z duvodu:ja sama sem k ni chodila od miminka a dale ji navstevuji se svymi detmi a nemohu si stale na nic stezovat.i ma teta k ni chodila jako dite a pote se svymi detmi.je to vyborna detska doktorka!!!!DOPORUCUJI.JEJI ORDINACNI HODINY:
PRO NEMOCNE-
PO:13:00-17:00
UT:9:00-12:00
STR:7:15-11:00
CT:7:30-9:30
PA:10:0013:00

PORADNA-

UT A STR:ODPOLEDNE PORADNA PRO ZVANE

CT:KOJENECKA PORADNA OD 10:00-13:00

PA:1*ZA 4 TYDNY DO 16:00

TELEFON-257323014 😎 😅 😝

norkiego
18. zář 2015

@krista vidim, ze tenhle prispevek je starsi. chci se ale zeptat, jestli chodite nekam k pediatrovi na Andel a jestli by jste vedela nejakeho doporucit. dekuji.