Pediatr do domu za poplatek. Existuje něco takového?

jessulik
11. říj 2011

Maminky, existuje v dnešní moderní době něco jako "osobní lékař"? Prostě zavolat, přijede, zaplatit, postará se a odjede? Máte s tím zkušenosti a popřípadě kde? Děkuji moc 🙂 ( a nemyslím tím svého pediatra na zavolání - ptám se záměrně na něco jiného... )

camelinka
11. říj 2011

No nevim jak to zamerne myslite, ale nase pediatricka to ma jako nadstandardni sluzbu

lukza
11. říj 2011

u nás takový doktor není nevím zda jinde ale ty myslíš přímo doktora co bude jezdit jen domu kdykoliv žádné ordinace že pokud to dobře chápu no u nás v Prostějově nic takové není.jen pokud je problém atd tak doktor dojede dle situace ale že by jezdil jen domu to nevím

monny89
11. říj 2011

Zeptej se vašeho pediatra, většina doktorů tuhle službu poskytuje 😉

crca
12. říj 2011

Těžko odpovídat na něco,kde je napsáno"záměrně něco jiného 😅 ",takže nevíme co přesně myslíš a jakého dr. myslíš,ale vím,že u nás moje dětská dr.přijela ke mě domů když jsem přijela z porodky a u sousedky-má tu samou dr.byla i několikrát,když měl kluk třeba vysoké horečky,aby s ním nemusela jezdit,a za nic neplatila,ale nevím jak je to teď 😉

sebestka
12. říj 2011

Já jsem asi pochopila co myslíš. Ne svého pediatra. Ale prostě úplně jiného, který v případě potřeby přijede?
U nás nikdo takový není a popravdě jsem ani o tom nikde neslyšela.
Jinak můj pediatr v případě potřeby jezdí domů, dal mně svůj mobil a když jsem přijela z porodnice, tak přijel a jezdí bez jakéhokoliv poplatku.