Pediatr. Kdy jste ho začaly shánět?

efes
11. srp 2008

Ahoj, chci se vás zeptat, kdy jste začaly shánět pediatra? Já mám sice ještě čas, ale nechci nic zanedbat. Dík za vaše odpovědi.

petraluk
11. srp 2008

Efes já se byla zeptat asi 6 týdnů před termínem 😉

smardik
11. srp 2008

efes já asi v šestém měsíci a jsem ráda že to mám za sebou 🙂, někteří mají dovolenou, nové pacienty užneberou takže já raději dřív

misa84
11. srp 2008

ahojky, ja jsem si ho zamluvila minuly tyden, takze cca ten 30tt. chtela jsem tuhle konkretni doktorku, na doporuceni ostatnich, proto jsem neztracela cas... 😉

katzi
11. srp 2008

ahojte, taky začínám pomalu řešit registraci u pediatra. Pokud se tu najde někdo, kdo by mi mohl doporučit dobrého doktora ideálně v Brně - Černovicích, nebo případně v okolí centra města budu ráda.

svoma
11. srp 2008

Ahojky,ono je to asi jak kde.Já se ptala naší dětské dr. v šestém měsíci a ta mi řekla,ať normálně zavolám,až budu doma z porodnice,že se zajede podívat a zaregistruje si nás. 😉

pattie
11. srp 2008

Asi v dubnu... (čekám v září). Rezervovala jsem se u pediatra telefonem a v červenci tam šla osobně. Chtěla jsem mít jistotu, že mě vezme, protože u nás na sídlišti je hodně dětí a málo doktorů.

dukie
11. srp 2008

Já se po doktorech začala dívat minulý týden (36. tt). Našla jsem si 3 paní doktorky, jednu z nich vybrala a chystám se tam zavolat zítra, abych jí o nás řekla a požádala ji, jestli se na mi můžeme po porodu obrátit. Paní tady z Koníka k ní s mimískem chodí a říkala, že to stačí týden před termínem... Ale já jsem taková opatrnější, jistota je jistota... kdyby náhodou už nebrala, tak abych si v klidu mohla vybrat někoho jiného. Na předporodním kurzu nám doporučovali najít si někoho tak měsíc před termínem. 🙂

limin
19. srp 2008

Já už pediatra pro naši Terynku našla. Chodí k ní švagrová s malou neteřinkou a vřele mi ji doporučila. Paní doktorka je starší paní, o to však zkušenější, takže si myslím, že o naše mimi bude hezky postaráno 🙂

daduda
19. srp 2008

ahoj, přesně jak říká svoma, když jsme jeli z porodnice, zastavili jsme se cestou u dětské, měla zrovna "papírovací hodiny" netrvalo to ani 10 minut a byl zaregistrovaný, paní doktorka je zkušená, ale velmi přísná - taková Páleníková z růžovky... 😀

martinka79
19. srp 2008

Já doktora sháněla při dceři asi kolem 34t. nechala jsme si nějaké doporučit a jednu vybrala. jsme s ní moc spokojená. Ovšem moje děti nejosu nemocné a nemáají žádné potíže. 🙂