• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pediatr, který vyjde vstříc s odložením očkování? Olomouc

25. listopadu 2015 
Ahoj, prosím poradíte mi pediatra z Olomouce a okolí, který je ochotný povinné očkování odložit až na tu najzašší hranici, kdy se s očkováním může začít, nebo nenutí maminky očkovat svoje miminka? První dítě mám naočkované podle normálního schématu. Co jsem teď po druhé těhotná a začínám se více o očkování zajímat a pronikám do tajů těchto jedů, tak čím dál více prcka okovat nechci. Vím, že stejně asi budu muset kvůli školce a kolektivním aktivitám, ale vůbec se mi do toho nechce, proto bych s tím nejraději začala až co nejpozději to jde.
Příspěvky typu, jak jsem nezodpovědná a hazarduju se zdravím svého dítěte si prosím nechte pro sebe, je to každého věc a nejsem na to zvědavá. Otázka je jasně položená, a než by kdokoliv začal na mě prskat tyto kecy, tak si shlédněte alespoň toto http://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk a najděte si o úžasném povinném očkování více materiálů.
8. únor 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já chodím k dr. Pínové na tržnici, teď jsem říkala, že chci odložit Priorix a říkala jen, že ok, ani nechtěla vědět proč, ale nevím jak to je později, ani třeba jak je to s hexou - tu jsem dala normálně. Jinak je to dr. která rozhodně není taková, že tě přesvědčuje ať dáš tohle nebo tamto, sama mi říkala, že některé očkování by vůbec nedávala a přitom maminky to po ní chtějí - třeba TBC nebo rotaviry. Ono je asi nejlepší pokud si nějakou novou dr. najdeš se ihned zeptat, jednak jestli přibírá další pacienty a taky jak to má s očkováním. Jsou tam další dvě dětské dr a na všechny tři jsem slyšela kladné hodnocení. @simonceli
8. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simonceli Jen se chci zeptat, jestli jsi našla doktorku, s kterou se dá domluvit odložení očkování. Stěhujeme se do Olomouce a taky sháním pediatra, který není přímo striktně očkující. Synovi je zatím 6 měsíců a ještě očkovaný není, odložili jsme to. Hledáme doktorku, kdyby byla ještě k tomu v okolí Neředína, tak se vůbec nezlobím :slight_smile: Díky za každý tip :slight_smile:
16. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme přešli k mudr. Bláhové právě kvůli očkování. Poradila nám ji mudr. Eleková z Prahy. :wink:
16. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sehnaly jste nekoho takoveho? Taky mam z ockovani strach, kdyz jsem se o to vice zacala zajimat.
1. únor 2015 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, poradíte prosím dobrého pediatra v Olomouci? Chtěla bych najít takového lékaře, který nebude na vše dávat atb, ale udělá zároveň všechna potřebná vyšetření, který bude ochotný diskutovat a mít individuální přístup např. k očkování. Chtěla bych znát Vaše zkušenosti, zda jste se některá setkala s dr. která/ý nemá např. námitky k tomu očkovat ve zkráceném schématu. Díky moc za reakce.
1. čer 2015 v 10:09  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, máte některá zkušenosti a odpovědi na uvedené otázky ohledně pediatrů v Olomouci? díky
25. lis 2015 ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek