Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pediatr, který vyjde vstříc s odložením očkování? Olomouc

simonceli
8. únor 2014

Ahoj, prosím poradíte mi pediatra z Olomouce a okolí, který je ochotný povinné očkování odložit až na tu najzašší hranici, kdy se s očkováním může začít, nebo nenutí maminky očkovat svoje miminka? První dítě mám naočkované podle normálního schématu. Co jsem teď po druhé těhotná a začínám se více o očkování zajímat a pronikám do tajů těchto jedů, tak čím dál více prcka okovat nechci. Vím, že stejně asi budu muset kvůli školce a kolektivním aktivitám, ale vůbec se mi do toho nechce, proto bych s tím nejraději začala až co nejpozději to jde.
Příspěvky typu, jak jsem nezodpovědná a hazarduju se zdravím svého dítěte si prosím nechte pro sebe, je to každého věc a nejsem na to zvědavá. Otázka je jasně položená, a než by kdokoliv začal na mě prskat tyto kecy, tak si shlédněte alespoň toto https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk a najděte si o úžasném povinném očkování více materiálů.

lucifereeek
8. únor 2014

já chodím k dr. Pínové na tržnici, teď jsem říkala, že chci odložit Priorix a říkala jen, že ok, ani nechtěla vědět proč, ale nevím jak to je později, ani třeba jak je to s hexou - tu jsem dala normálně. Jinak je to dr. která rozhodně není taková, že tě přesvědčuje ať dáš tohle nebo tamto, sama mi říkala, že některé očkování by vůbec nedávala a přitom maminky to po ní chtějí - třeba TBC nebo rotaviry. Ono je asi nejlepší pokud si nějakou novou dr. najdeš se ihned zeptat, jednak jestli přibírá další pacienty a taky jak to má s očkováním. Jsou tam další dvě dětské dr a na všechny tři jsem slyšela kladné hodnocení. @simonceli

paaavca
16. dub 2014

@simonceli Jen se chci zeptat, jestli jsi našla doktorku, s kterou se dá domluvit odložení očkování. Stěhujeme se do Olomouce a taky sháním pediatra, který není přímo striktně očkující. Synovi je zatím 6 měsíců a ještě očkovaný není, odložili jsme to. Hledáme doktorku, kdyby byla ještě k tomu v okolí Neředína, tak se vůbec nezlobím 🙂 Díky za každý tip 🙂

killi
16. dub 2014

My jsme přešli k mudr. Bláhové právě kvůli očkování. Poradila nám ji mudr. Eleková z Prahy. 😉

sisinka74
1. únor 2015

Holky, sehnaly jste nekoho takoveho? Taky mam z ockovani strach, kdyz jsem se o to vice zacala zajimat.

noname24
1. čer 2015

Ahoj maminky, poradíte prosím dobrého pediatra v Olomouci? Chtěla bych najít takového lékaře, který nebude na vše dávat atb, ale udělá zároveň všechna potřebná vyšetření, který bude ochotný diskutovat a mít individuální přístup např. k očkování. Chtěla bych znát Vaše zkušenosti, zda jste se některá setkala s dr. která/ý nemá např. námitky k tomu očkovat ve zkráceném schématu. Díky moc za reakce.

janeve
25. lis 2015

maminky, máte některá zkušenosti a odpovědi na uvedené otázky ohledně pediatrů v Olomouci? díky

Sem začni psát odpověď...

Odešli