Pediatr, který vyjde vstříc s odložením očkování? Olomouc

simonceli
8. únor 2014

Ahoj, prosím poradíte mi pediatra z Olomouce a okolí, který je ochotný povinné očkování odložit až na tu najzašší hranici, kdy se s očkováním může začít, nebo nenutí maminky očkovat svoje miminka? První dítě mám naočkované podle normálního schématu. Co jsem teď po druhé těhotná a začínám se více o očkování zajímat a pronikám do tajů těchto jedů, tak čím dál více prcka okovat nechci. Vím, že stejně asi budu muset kvůli školce a kolektivním aktivitám, ale vůbec se mi do toho nechce, proto bych s tím nejraději začala až co nejpozději to jde.
Příspěvky typu, jak jsem nezodpovědná a hazarduju se zdravím svého dítěte si prosím nechte pro sebe, je to každého věc a nejsem na to zvědavá. Otázka je jasně položená, a než by kdokoliv začal na mě prskat tyto kecy, tak si shlédněte alespoň toto

https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk

a najděte si o úžasném povinném očkování více materiálů.

lucifereeek
8. únor 2014

já chodím k dr. Pínové na tržnici, teď jsem říkala, že chci odložit Priorix a říkala jen, že ok, ani nechtěla vědět proč, ale nevím jak to je později, ani třeba jak je to s hexou - tu jsem dala normálně. Jinak je to dr. která rozhodně není taková, že tě přesvědčuje ať dáš tohle nebo tamto, sama mi říkala, že některé očkování by vůbec nedávala a přitom maminky to po ní chtějí - třeba TBC nebo rotaviry. Ono je asi nejlepší pokud si nějakou novou dr. najdeš se ihned zeptat, jednak jestli přibírá další pacienty a taky jak to má s očkováním. Jsou tam další dvě dětské dr a na všechny tři jsem slyšela kladné hodnocení. @simonceli

paaavca
16. dub 2014

@simonceli Jen se chci zeptat, jestli jsi našla doktorku, s kterou se dá domluvit odložení očkování. Stěhujeme se do Olomouce a taky sháním pediatra, který není přímo striktně očkující. Synovi je zatím 6 měsíců a ještě očkovaný není, odložili jsme to. Hledáme doktorku, kdyby byla ještě k tomu v okolí Neředína, tak se vůbec nezlobím 🙂 Díky za každý tip 🙂

killi
16. dub 2014

My jsme přešli k mudr. Bláhové právě kvůli očkování. Poradila nám ji mudr. Eleková z Prahy. 😉

sisinka74
1. únor 2015

Holky, sehnaly jste nekoho takoveho? Taky mam z ockovani strach, kdyz jsem se o to vice zacala zajimat.

noname24
1. čer 2015

Ahoj maminky, poradíte prosím dobrého pediatra v Olomouci? Chtěla bych najít takového lékaře, který nebude na vše dávat atb, ale udělá zároveň všechna potřebná vyšetření, který bude ochotný diskutovat a mít individuální přístup např. k očkování. Chtěla bych znát Vaše zkušenosti, zda jste se některá setkala s dr. která/ý nemá např. námitky k tomu očkovat ve zkráceném schématu. Díky moc za reakce.

janeve
25. lis 2015

maminky, máte některá zkušenosti a odpovědi na uvedené otázky ohledně pediatrů v Olomouci? díky

canca90
14. pro 2020

Ahoj.
Má některá maminka aktuální informace ohledně pediatra v Olomouci ,který nenutí do očkování?
V květnu čekám přírůstek a začínám přemýšlet kam se nahlásit. Děkuji moc.

2hanah
14. pro 2020

@canca90 Ahoj, já jsem s dětma před třemi lety právě kvůli dohadování, jestli očkovat můžem nebo musíme a jestli je možný odklad u předčasňátka přešli do Ušatého domu - Wellnerova ulice k panu doktorovi Plevovi, je to už starší zkušený doktor, rozumný, nikdy tam nečekáme, co jde, tak řešíme po telefonu a je s ním možná domluva, poučí, vysvětlí rizika, ale do očkování nenutí a umožnil nám očkování, taktéž profesionální milá sestřička. Hodnocení je ale vždy subjektivní, nerada bych, aby mi pak někdo tady vynadal, my jsme tam spokojení. Jinak bych zvažovala ještě zdravotnické středisko na Lazcích, je tam nové velká ordinace pro děti a zřejmě tam ordinuje několik doktorů, tedy je tam těch ordinací, myslím, víc a dole je i lékárna, ale co je to tam nové, tak osobně jsem tam nebyla.

canca90
21. pro 2020

@2hanah Ahoj.
Diky za tip a odpověď .Ještě jsem našla doktorku Bláhovou tak to musím zvážit🙂naštěstí mám ještě čas.