Pediatr na Opatově, Praha. Máte tip na dobrého?

wafik
1. led 2008

Ahojky maminy 🙂
Chtěla jsem se zeptat, jestli tady není nějaká mamča z Opatova nebo okolí (Háje), která by měla tip na dobrého /a svědomitého 😉/ pediatra - nemáme auto, takže bych chtěla doktora/doktorku poblíž, abych s mrňousem nemusela nikam daleko cestovat 🙂 Ideálně co nejblíž zastávky busu 212/213/260 "Ke Kateřinkám" 😀

susik77
1. led 2008

Ahoj Wafik, my sme byvali na Opatove, teraz byvame v Uhrinevsi.Chodime na Opatovsku polikliniku-ako je Delvita k pani doktorke MUDr.Hodrove-je fajn, svedomita a ma milu sestricku-vzdycky si pokecame a strasne ochotna a poradi 😉

susik77
1. led 2008

mala nam zo zaciatku skoro vobec nepriberala, pacilo sa mi, ze nas nenutila dokrmovat, chodili sme castejsie na prevazovanie a po 6 tyzdnoch sme zacali uz priberat viac 😉

wafik
autor
1. led 2008

susik77 - jj, to vím kde je, už jsem kolem i brousila... ale ono jich je tam myslím víc, tak jsem nevěděla 🙂 zkusím se pozeptat - snad bude brát, mám obavy, že to teďka nebude žádná sláva... že budou mít všude přeplněno 😀 jde mi hlavně o to, aby nebyla moc aktivní a všechno nechtěla hned řešit léky a chemií vůbec... z toho mám docela děs, protože já jako malá jsem na to docela "dojela", protože kdysi se odmítnout např. ATB u lékaře rovnalo, že na Tebe pošlou "kontrolu" 😒

susik77
1. led 2008

wafik: prave je super, ze ona hned lieky nepise 😉 a robi aj homeopatiu.

bramburka
1. led 2008

Já mam skvělou, MUDr. Brožová, Mírového hnutí...taky je proti příkrmům a moc rozumná. Málo přibíráme, chodíme na převažování, já bych řekla že vížíme pořád málo, ale ona nás podporuje, že je to super!

wafik
autor
1. led 2008

susik 77 - a kolik tak tipuješ, že jí bude? 🙂
bramburka - jj, tu jsem si v seznamu na stránkách P11 taky našla, ale pro mě je to už asi docela daleko... přeci jen to cestováním busem je tady docela dost o hubu... když sleduju chuděry maminy s kočárkem, je mi jich často docela líto... ale holt se mezi ně za nějaký ten měsíc taky zařadím 🙂

susik77
1. led 2008

wafik: no, je stasrsia-okolo 50, ale je fajn 😉 ja tiez pracujem v zdravotnictve a trochu sa tomu rozumiem a pripada mi dobra lekarka 🙂
tej dopravy sa nemusis az tak bat-ja som sa dost bala ale kazdu chvilku mi niekto pomoze, ani sa nemusim pytat 😉

wafik
autor
2. led 2008

susik77 - já se ptala jen tak orientačně, abych věděla 🙂 proti starším dr naprosto nic nemám - spíš naopak, já jako malá po tom mladém packalovi měla starší... no vlastně už starou paní doktorku, odešla mi pak do důchodu... a byla naprosto skvělá🙂
a s tím cestováním... třeba budu mít štěstí jako Ty 😉, ale spíš se připravuju na to, že budu muset vylepšovat kondičku 😀 základ=pokud možno lehký kočárek už mi manža zajistil 😀