Pediatr Praha 10 (Petrovice, Měcholupy, Hostivař, Háje). Můžete mi doporučit?

harpactira
14. lis 2019

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit dobrého pediatra v lokalitě Praha 10 (Petrovice, Měcholupy, Hostivař, Háje). Přestěhovali jsme se pár týdnů před porodem a bohužel námi vybraná Mudr. Poláková má stop stav. Děkuji za návrhy.

jenie
14. lis 2019

Chodíme k paní doktorce Šnajdrové (poliklinika Petrovice) a za mě spokojenost 🙂 Ale zda nemá stop stav netuším

anetka9
14. lis 2019

V týhle oblasti jsem hledala taky...4 mi řekli, že neberou, až pátej pokus vyšel...tak snad na tom budeš líp🙂

harpactira
autor
14. lis 2019

@anetka9 - děkuji za info, a můžu se zeptat u koho jste nakonec uspěla?

anetka9
14. lis 2019

@harpactira my chodíme na polikliniku Spořilov - dr. Vidnerová, ale jsou tam tři ordinace a možná berou i ti další...ale jako od nás to není zas tak daleko, tak asi záleží, kde přesně bydlíte

harpactira
autor
14. lis 2019

@anetka9 - děkuju, podívám se na mapy, ale asi už to bude daleko...

paajavh
14. lis 2019

Opatovska pediatrie

harpactira
autor
15. lis 2019

@jenie - děkuji za doporučení, sestřička byla milá a chápavá v naší nelehké situaci se stěhováním před porodem a ještě nás tedy k paní doktorce zaregistrovala, ale jinak mají pro miminka také plné kapacity jako ostatní lékaři v okolí, takže jsme moc rádi, že nám takto vyšla vstříc...

jenie
15. lis 2019

@harpactira tak to jsem ráda. Já jsem zatím u paní doktorky spokojená. Uvidíte sama, přejít můžete vždycky! Je to ale určitě starší paní doktorka, určitě nečekejte žádnou mladici 😀

harpactira
autor
15. lis 2019

@jenie - podle recenzí jsem pochopila, že skoro všechny lékařky v okolí Petrovic jsou starší paní 🙂, takže s tím počítáme a doufáme, že budeme spokojeni, Ještě jednou děkuji za doporučení 🙂