Pediatr Praha 9. Doporučíte?

zuzik03
12. led 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda byste nedoporučily nějakého pediatra na Praze 9, se kterým máte dobré zkušenosti, např. na Vysočanské poliklinice nebo někde v okolí vysočanské, českomoravské, příp. i Palmovky. Díky moc.

wejinka01
6. led 2017

@zuzacec tak to je fajn 🙂 to budu muset vykoumat, kdy se děla registrace atak. Taky pocházím ze severní Moravy Hi 😊

zuzacec
6. led 2017

@wejinka01 registraci udělá až uvidí mimčo 🙂 v Praze už jsi tedy dlouho ? 🙂

wejinka01
7. led 2017

@zuzacec v Praze jsem 2 roky 😊

nikina06
29. dub 2017

Ahoj, měla bych taky skoro stejný dotaz. Něajké rady ohledně dobrého pediatra na Praze 9 Vysočany a okolí u kterýho nebudu muset s miminkem dlouho čekat?
Děkuji moc za rady a zkušenosti.🙂

kikina1980
19. kvě 2017

Chodíme do nové ordinace MUDr. Václava Kozáka na Proseku. Úžasný přístup k dětem a pan doktor je neonatolog, takže nám velmi pomohl po propuštění s malým, který se narodil v 31 týdnu. Doporučuji🙂

kikina1980
19. kvě 2017

@nikina06
Chodíme do nové ordinace MUDr. Václava Kozáka na Proseku. Úžasný přístup k dětem a pan doktor je neonatolog, takže nám velmi pomohl po propuštění s malým, který se narodil v 31 týdnu. Při registraci nás vzal do 5 ti minut a navíc poradí i s kojením.

hann80
31. kvě 2017

Ahoj, uvažuji o přestupu k MUDr. V kozákovi. Jak je na tom s očkováním. Víte některá. My očkujeme pouze povinné a hexu 2+1. MMR budu chtít dát až před nástupem do školky. Malém se po očku hrozně rozjel ekzem. No nerada bych se pak dohadovala, že není plně očkován 🙂 Ale je MUDr je mi sympatický, tak bych ho chtěla vyzkoušet. Díky za postřehy.

wejinka01
12. čer 2017

@kikina1980 to zní dobre. Ja vybrala na Proseku Dr. Dostal a uvidime pri dalsi návštěvě 😇

eustoma
19. lis 2017

@hann80 Ja chodim u Kozakovy a nejsme zrovna ockovaci typ. Ockujeme, ale ne standartne a nijak to nekomentoval. Pride mi ze s tym nema problem. Ale nevim jak by reagovala na uplne bez ockovani. Jak pisem ockujeme, ale ne podla predpisu.

eustoma
19. lis 2017

Jinak jsme se hrozne bala, ja prevzal Kozak po dr. Kavanove ambulanci. Ta bola hodne pecliva a hodne dobra. Mela jsme zkusenosti se 3 jinymi dr. do niceho nenutila vse potrebne vysvetlila, komunikovala, domlovala se. Proste super pristup. Pak prisel dr. Kozak a musim rict, ze je fajn. Nic nenutie, vse vysvetli, poradne vysetri. Vzdy byl prijemny, i po telefonu, i osobne. Za mne spokojenost. Nikdy nejako necakame. U dr. Kavanove to byl zvyk, cekat klidne hodinu. Tady se mi to jeste nestalo.

hann80
19. lis 2017

@eustoma my také očkojeme. ale vzhledem k NU u první Hexy oddalujeme co to jde. Malej má od druhého očka problémy s ekzemem :(. Takže schema 2 plus 1 a poslední dávku asi ani nestihneme v termínu (v lednu), protože ekzém není v klidu. No a MMR chceme až před školkou. kakždopádně moc díky za info

wejinka01
21. lis 2017

@wejinka01 Dr. Dostal hrůza a děs, nechápu jak tam někdo muže chodit. Vyměnila jsem ho ihned a malá na Dr. Kozak a super 😍

wejinka01
21. lis 2017

@eustoma Dr. Dostal hrůza a děs, nechápu jak tam někdo muže chodit. Vyměnila jsem ho ihned a malá na Dr. Kozak a super 😍