Pediatr Praha 9. Doporučíte?

zuzik03
12. led 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda byste nedoporučily nějakého pediatra na Praze 9, se kterým máte dobré zkušenosti, např. na Vysočanské poliklinice nebo někde v okolí vysočanské, českomoravské, příp. i Palmovky. Díky moc.

zuzik03
autor
4. únor 2008

čau holky, pokusím se ještě jednou oživit toto téma a pak se půjdu ptát maminek s kočárky do parku 😀

zuz11
28. kvě 2008

verusv • 29tt • Dnes ve 13:36
Ahoj zkušené maminy i maminy čekatelky.

Neporadíte mi některá dobrého pediatra na Praze 9 nebo 8? Na předporodním kurzu mi bylo řečeno, že si máme najít doktora už teď, tak hledám.

Pokud už tedy takové téma bylo probíráno, tak se omlouvám, že se opakuji.

lenkazdenek • 1d • Dnes ve 14:18
MY chodíme K Dr Dostálovy na polikliniku prosek a je fakt dobrej a přijímá i nový pacienty,je to v 1 patře,nebo je tam teď njáká nová doktorka v přízemí,ta taky přijímá,tam zas chodí kamarádka 😉

adriana1 • 2d • Dnes ve 14:31
Poliklinika čumpelíkova na praze 8 doktorka Nováková taky příjemná

misakulicka • 1d • Dnes v 15:42
Náhodou dobrý pediatr v Tišnově?

kim • 1d • Dnes v 16:18
Veru super doktorka v Horních Počernicích MUDr.Drahomíra Červená!!!!! 😉

ronie • 1d • Dnes v 16:37
také se přidám-pediatr kolem černého mostu a hloubětín, kyje-nevíte někdo? 🙂

verusv • 29tt • Dnes v 16:50
Lenkazdenek - na stránky MUDr. Dostála jsem se dívala 😉 a přišel mi fajn. Další fajn věc je, že je na Proseku, tam bydlí rodiče a já tam chodila k dětský (ale ta už je v důchodu ☹ ) a teď k dospělácký. Takže pro mě "domácí prostředí" 😉 Hele a asi taky dělá první návštěvu mimíse doma, viď?

Jinak holky Vám všem díky moc za tipy, ještě ty všechny pediatry omrknu.

ivusakos • Dnes v 17:05
Doporučuji doktorku Vurmovou, Čumpelíkova 2, je super, dokonce je odborným konzultantem časopisu Máma a Já.

lada82
29. kvě 2008

i ja doporucuji pana doktora Dostala na Proseku, je skvely 🙂

krista
30. zář 2008

holly1 • 35tt • Včera v 15:51
Ahoj, začínám shánět dětského lékaře pro svoje listopadové miminko. Bydlíme na Hloubětíně, takže bych potřebovala někde v této lokalitě - Hloubětín, Rajská zahrada, Černý Most. Máte některá z vás zkušenosti s někým dobrým v této lokalitě, koho byste mi mohli doporučit? díky moc, H.

holly1 • 35tt • Včera ve 20:35
nikdo není z Prahy 9?

pelmisek
30. zář 2008

My bydlíme na Hloubětíně a jezdíme k MUDr. Maškové do "Parníku" což je mezi Rajskou zahradou a ČM - jezdí tam BUS 273 - v Hloubětíně nastoupíš a vystoupíš tuším Generála Janouška (moc tam busem už nejezdím tak si to nepamatuju🙂. MUDr. Mašková je skvělá a moc hodná paní doktorka a sestřička je taky super. Chodíme tam od narození a musím říct, že nemáme zrovna typické dítě (jsme malinko menší) a paní doktorka opravdu nic nezanedbala. Klidně písnu telefon na IT kdo má zájem, ale samozřejmě má i info na netu.

tannawe
30. zář 2008

Ahoj, ja s obema detma chodim take k MUDr. Maskove do Parniku a musim rict, ze je to doktorka velice vstricna a mila a na deti je hrozne hodna a ma pochopeni jak pro maminku tak pro miminko! Jsem s ni stoprocentne spokojena i vzhledem k tomu, ze prvni holcinku po prijezdu domu z porodnice sla vysetrit k nam domu /vzhledem k propusteni z JIP atd./ a nemela s tim jediny problem!!
Sestricka je super, poradi s kojenim, na vsechny otazky daji odpoved, proste ten kdo tape tak urcite u takove doktorky najde porozumeni... 😉

holly1
4. říj 2008

Ahoj, tak tu MUDr. Maškovou bych asi zkusila, do Parníku bych to měla blízko a co píšete, to zní fakt dobře.

verja
25. říj 2008

Ahoj, zdravím všechny mamči z Prahy 9, které hledají pediatra. Mám pro vás varování aby jste se nepřihlašovali k paní doktorce Svobodové z Kpt. Stránského na ČM. Na pohled velice milá, ale v pondělí uháníme od ní pryč, protože jsem nespokojeni, po šestinedělí nemáme jediný zápis v průkazce, poslední vyšetření dle mého zjištění rozhodně mělo do kompletního dost daleko(změřili jsem délku a váhu a jen ho zvedla - toť vše, na fontanelu a pindika ani nekouka a ostatní taky neřešila), a nechodí domů ani když bydlíte v ulici. Na pohled a komunikaci je hrozně milá, ale...

osoibně doufám, že MUDr. MAšková jěště bere když jsou na ní tak super reference...

verja
27. říj 2008

Ahoj, tak jsem dnes sháněla nového pediatra. Dr. MAšková nové pacienty bere jen omezeně, jen ty miminka co jsou registrovaní před narozením, ale těch už má také prý až, až. Dostala jsem dobré reference ještě na Dr. Chaloupku v Bioregeně a byla jsem i u něj. Nové pacienty bere a i když mě zatím nemůže zaregistrovat, tak si se mnou minimálně 10 minut povídal a je dle mého názoru strašně fajn.Tak až budeme moct, tak tam přesedláme.

ronie
27. říj 2008

ahojky tak my už sme se uchytili-moc moc doporučuju pana doktora Chaloupku-ordinuje v poliklinice bioregena (Vajgarská ulice) blízko rajské zahrady-jsou na něj jen samé dobré reference maminek z parku a já sem také moc spokojená. NOvé pacienty stále bere 😉

elliott
28. říj 2008

Ahojky...my bydlíme na Proseku, chodili jsme k dr. Kolářové, ale ta byla " přírodní úkaz " naštěstí šla do důchodu, teď je tam dr. Haaseová, mladá, veselá, strašně fajn.Krásná ordinace. Vřele doporučuju, syn se strašně bojí dokorů, ale jí se od začátku nikdy nebál... 😵 umí to s dětma.

bbn
20. led 2010

Ahoj, obnovuji tuto diskuzi, hledám dětského lékaře (pediatra) na Praze 9.
Poradíte, u koho se zaregistrovat nebo komu se naopak vyhnout?
Díky

soanpe
20. led 2010

jj
dr. Haaseová je dobrá, ale jako u ostatních dr se musí ukočírovat vnucování očko, náušnic atd 😀 😉

sluninka
20. led 2010

ahojky..my chodíme do Horních Počernic k dr.Červené - je to starší paní, ale zíroveň rozumí homeopatikům, což jsme uvítali, protože do malý zbytečně necpe antibiotika 😉
ordinace je rozdělená pro nemocný děti a pak poradna, ordinační doba je rozdělená podle nemocných dětí, poradny a objednání...

simonakrejcik
11. čer 2012

Ahoj holky,

jestli můžu a ještě sem někdo zavítá - mohla bych trošku oživit toto téma?

Potřebovala bych poradit - stěhujeme se do Nové Vsi u Neratovic, je to Praha - Východ, nevíte tam někdo o dobrém pediatrovi? Mám 5ti letou holčičku a čekáme druhé mimčo a chtěla bych mít doktora co nejblíž a ne jezdit až na Prahu 3 kde jsme nyní registrovaní :(/

Děkuju všem za pomoc!

ludva
13. črc 2012

@simonakrejcik Pokud máš auto po ruce, tak doporučuju www.lekarprodeti.cz
Ale to už možná můžeš dojíždět na Prahu 3 ☹

helenraj78
19. únor 2013

@zuzik03
Ahojky, my také budeme hledat doktora pro našeho malýho. Čekáme ho v dubnu, tak už teď se musíme poohlížet po doktorech. Bydlíme na Balabence. Díky za recenze, když by vás ještě nějaký doktor napadl, sem s ním 🙂
pa

zuzik03
autor
19. únor 2013

@helenraj78 chodime k dr. Dostalove na vysocanskou polikliniku, velmi mila, dusledna, vyjde vstric, ma asi jedinou nevyhodu - chodi k ni strasne moc deti, takze i pri objednani je cekaci dobe pul az hodina, pry nemoci klidne 2, ale to bude asi realita i jinych detskych doktoru. Neni problem u ni rozvolnit ockovani, respektuje nazor rodice.

helenraj78
20. únor 2013

Ahoj Zuziku,
děkuji za zprávu. Včera jsem se dovolala p. Dr. Věře Nejepínské, našla jsem spoustu dobrých recenzí a prý má místo. Tak se půjdem příští týden přihlásit. Doufám, že jsi na ní neslyšela něco špatného 😉
Hezký den!

ludva
26. únor 2013

@helenraj78 MUDr. Nejepínská je prý výborná 🙂

teraolli
29. srp 2014

Ahoj holky, obnovuji starší diskuzi.
Hledám kvalitního a pečlivého pediatra pro mojí holčičku v Praze 9 - Hloubětíně.
Prosím o Vaše zkušenosti a doporučení. Předem díky všem 🙂.

klara__
18. zář 2015

Ahoj, i já bych opět ráda obnovila toto fórum - hledám dobrého pediatra v lokalitě Praha 9 či středočeský kraj (Odolena Voda, Klecany, Klíčany, Bášť, Líbeznice, atd.). Předem mnohokrát děkuji za tipy a doporučení.

zuzacec
15. zář 2016

Dobrý den maminky z Prahy 9 Vysočany ... je tady někde v okolí dobrý pediatr ? Přestěhovali jsme se z druhého konce republiky, tak zatim to tu moc neznám .. trefim zatim tak akorát do albertu za barákem 😀 děkuji moc 🙂

wejinka01
3. led 2017

@zuzacec Ahoj, koho jsi nakonec našla? Já to budu řešit za chvilku. Našla jsem si tyto dva: http://www.nejepinska.cz/, http://detskylekar.org/#kontakt. 🙂

alice1209
6. led 2017

@zuzik03 Ja bych ji nedoporučila. Už 3 dni neodpovídá na těl ani SMS ohledně výsledku krve, ale řekla že mám ji zavolat "za hodinu". A docela ma tolik děti , že naprosto nezvládá! Ma obrovské fronty, a spoustu nemocnich děti v čekárně v dobu pro objednání novorozence...(

wejinka01
6. led 2017

@alice1209 a ten její manžel v prosecké poliklinice?😊

zuzacec
6. led 2017

@wejinka01 ahoj🙂 nakonec jsem našla na Černém mostě mudr. Trousilovou
http://m.mudr-trousilova.webnode.cz zatím jsme spokojení 🙂 jinak tu co jsi uváděla , tak tam jsem volala a sestra mi řekla ,že nezabírá nové ,že toho má moc

wejinka01
6. led 2017

@zuzacec sice TP mám až v červnu, ale už pomalu koukám na doktora pro děti 😊

zuzacec
6. led 2017

@wejinka01 lepší dříve než na poslední chvíli 🙂 já taky měla už mudr ještě v ostravě nahlášenou ani ne v polovině těhotenství pak jsem jen zavolala,že jsme přijeli z porodnice a druhý den k nám naklusala domů ☺

monikarozacka
6. led 2017

Úžasná doktorka na Čerňáku v poliklinice Parník MUDr Dagmar Mašková. Je i homeopatička, my jsme moc nevyužili, ale bylo super, že synovi hned necpala atb když mu něco bylo.