Pediatr respektující to, že nechceme dítě očkovat-Ostrava

lusynkova
11. led 2016

Ahoj holky,
nemáte nějaký tip na pediatra z Ostravy, který by respektoval to, že nechceme nechat naše dítě očkovat? A pokud jsou mezi Vámi takové, které dítě taky neočkují - jaké máte zkušenosti s přístupem lékařů k tomuto faktu?

Prosím, nepište zde své negativní názory na neočkování dítěte, nijak to naše rozhodnutí neovlivní a navíc se tato debata zabývá jiným tématem.
Díky, Lucka.

jess20
6. čer 2016

Ahoj mohu se prosim zeptat nasla si? Budu moc vdecna pokud pisnes do zprav..

lajla
6. čer 2016

Taky bych ráda jednoho... leč nevěřím že někdo ten tip da

jess20
7. čer 2016

Jo no skoda mely bychom si pomahat a nikdo nic nerekne ☹

lajla
7. čer 2016

...ale já to chápu, dr jsou za to pranyrovani,a věřím že nechtějí aby se to roznaselo dál..udělat si procházku po ordinacích nebo zvednout telefon, my máme ockujici...a stejně s tím nic neudělá že očkovat nechci,to jsou malé věci, stát si za svým..

lusynkova
autor
7. čer 2016

Ahoj holky, našla 🙂 Jmenuje se Hana Tomášková, je na ul. Francouzská v Ostravě - Porubě. Plně to respektuje, nepřemlouvá, nic jsem nemusela podepisovat apod...

lajla
7. čer 2016

@lusynkova děkuju😉

lajla
7. čer 2016

@lusynkova ...a pribira nové pacienty? Říkala jak se školkou?

evaamy
7. čer 2016

Ahoj holky, prosím raději to řešte vše přes IP, ať z toho nemá dr problémy. Pak na ni někdo udeří a bude to v pr....

frufrunka
7. čer 2016

Tak my jsme trošku z ruky, okres Jindřichův Hradec, tady takový je... 🙂 Ale vám, holky, je to asi k ničemu, těch pár set kilometrů se vám asi nebude chtít jezdit, co? 🙂

jess20
7. čer 2016

@lusynkova a venuje se mimcu ta moje to take respektuje ale na malou se skoro ani nepodiva jediny co ji vzdy zajima jestli budem ockovat