Pediatr v Českých Budějovicích - prosím doporučte

evulicka_
16. srp 2016

Pěkný den všem, sháním pediatra/ičku v Českých Budějovicích, pokud máte dobré zkušenosti nebo naopak špatné, prosím doporučte mi, ráda si nechám poradit. Díky 😀

panickatlamicka
16. srp 2016

Zalezi, co od pediatra ocekavas. Za me nedoporucuji dr.Racek,dr.Zizka.
Doporucim dr.Matousova,dr.Hola

laska.nezna.hranic
16. srp 2016

když vynecháš Prokopcovou, tak nemůžeš vybrat špatně. Hřídelová, Paťhová, Rackovi mají velmi dobré reference.

panickatlamicka
16. srp 2016

@laska.nezna.hranic no a to je presne to, o cem mluvim: kazdy ocekava od lekare neco jineho: treba kamaradka chodi k Rackovi, moc si ho chvali, ale ja bych k nemu nesla, kvuli jeho pristupu k ocku. Kamaradce naockoval dite ve 2 mesicich trema vakcinama naraz. Kamoska to bere v klidu, ja mam z toho tik v oku 😂😂

laska.nezna.hranic
17. srp 2016

@panickatlamicka - ano, máš pravdu.
zakladatelka ale požadavky na názor a přístup lékaře neuvedla, tak jsem to neřešila ani já 🙂 (např. jsem kdysi chtěla k Paťhové, ale zrovna tam nebyla, tak jsem se přihlásila jinam. pak jsem se k ní jednou v zástupu dostala a sestra byla tak oprsklá, že kdybych nedržela mimčo na ruce, dám ji rovnou facáka, takže i když je doktorka chválená, kvůli sestře jsem ráda, že tam nechodíme. ale je mi jasné, že mnohé jiné maminky s ní problém nemají, protože hnusná byla jen na ty maminy, co k nim nespadají. a tak je to se vším).
co se týká očkování, taky nejsem žádná pseudoalternativka a za očkování jsem ráda, proto taky můžu chodit tam, kam chodím. doktorka dá návrh, já si to promyslím a není problém odmítnout, ale obvykle se shodneme, což je hlavní. nakonec není problém přejít jinam, pokud si rodič s doktorem nesednou... 🙂

evulicka_
autor
19. srp 2016

Dík holky, pár tipů mám 🙂