Pediatr v Opavě. Doporučte

petkula
4. led 2010

Holky z Opavy, můžete mi prosím doporučit dobrého dětského doktora-doktorku v Opavě? Chodíme k dr. Honkové a přijde mi, že ji jenom obtěžuju. Vždycky je netrpělivá a spěchá. Nikdy si Vojtíka pořádně neprohlídne, jen si poslechne srdíčko, a to je vše. Vůbec se nedívá, jak drží hlavičku atp., prostě vůbec nesleduje jeho psychomotorický vývoj 😉

petkula
autor
4. led 2010

nikdo kdo by poradil? 😲

arteph
4. led 2010

Ahoj Petkulo, chodíme dr. Filipiové, v poradně je to OK, mívá tam prostor, takže vše probereme, jen jednou mi připadalo, že jsem přišla nevhod, ale měla tam spoustu lidí a nešlo o poradnu a byla asi i pod tlakem, poradnu má ve čtvrtek a tam byl čas vždy, sídlí dole u zimáku, dá se tam dobře zaparkovat a i dojet trolejbusem.Psychomotr. vývoj sleduje - poslala nás cvičit do kojeňáku, ale "zasloužily" jsme si to🙂, taky celkem poslouchá maminky, co jí říkají a umí i poradit, má i fajn sestřičku, u které mám ale někdy pocit, že taky trochu "ordinuje", tak si raději počkám na verdikt paní doktorky 🙂

petkula
autor
4. led 2010

arteph, dekuji. Divala jsem se na znamylekar.cz a ta tva dr. tam ma dobre hodnoceni. Snad jeste pribira nove pacienty 😒
Uvitam ale i dalsi tipy 😉

vrtulinka
5. led 2010

ahoj, tak my chodíme k doktorce Křivské je v Kateřinkách za Katkou a jsme s ní 100% spokojení.
Vždycky ráda poradí, doma si napíšu seznam co se chci zeptat a nikdy neodmítne. Nám vyhuvuje i sestřička tam je moc milá.

petkula
autor
5. led 2010

díky vrtulinko 😉

lilili2
6. led 2010

ahoj mi taky chodíme k mudr. Křivské. Ze začátku jsem s ní byla spokojená a momentálně musím říct, že mě dost zklamala. Nějaký psychomotorický vývoj o tom si může nechat jenom zdát. Rodila jsem s kleštěmi a malý od porodu leží pouze na jedné straně. Od začátku na to mudr. upozorňuji a ona mi stále říká, že je to normál, že se to během 3 měsíce spraví. Taky jsem se ji ptala na hlavičku jelikož ji má sleželou a ona mi tvrdila že ji má krásně kulaťoučkou. Dnes mi to nedalo a šla jsem k neurologovi - no a závěr je takový, že musíme cvičit vojtovku. Malému při porodu natáhly nějaké krční svaly. Neuroložka mi říkala, že je dobře, že jsme přišli, že by to samo neodeznělo a jen by se to dále zhoršovalo.

petkula
autor
6. led 2010

lilili2 a to lezi jen na zadech nebo na boku? Ve 2. mesici to jeste neni asi nic hrozneho ale asi je lepsi, ze ses sla poradit i jinam. Musela ses nejak objednavat?

lilili2
10. led 2010

Leží na zádech a hlavičku má pořád vytočenou na levou stranu. I během dne se neustále dívá jen na tu jednu stranu (teď jsou i občas vyjímky a se tam koukne na pravo). K té neuroložce jsem se tel. objednala ale nemá smlouvu s všeob.poj. takže vše u ní hradíš. Ale to mi je úplně jedno hlavně aby byl malý v pořádku. Poradila mi i na tu sleželou hlavičku homeopatika. Tak doufám, že zaberou. Každopádně kdybych si mohla vybírat tak Křivskou už ani náhodou - měla by jít na oční nebo do důchodu. Ta neoroložka říkala, že je nejvyšší čas cvičit.

aponchie
10. led 2010

ja sem puvodne chodila vedle Krivske je Jezovicova taky pekna megera 😲 nechal ami malou s prujmem 2tydny a prej vyter neni nutny ..nakonec sme jeli na novor.tam ji to vsecko udelali a mela streptokoka 😝

hupcza
10. led 2010

ségra chodí k dr. zwingerové a nemůže si vynachválit -milá,ochotná,pečlivá -já siji jako děcko taky pamatuju jako milou a vlídnou

aponchie
10. led 2010

ty jsi z Opavy hup?ja si ted pamatuju,z ejsem te u nekoho ze znamejch videla v pratelich na facebooku neznas Davida Hlavacka?sorry off topic

hupcza
11. led 2010

apo: no pocházím z opavy ...a tohoneznám