• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pediatr v Ostravě. Poraďte

6. června 2016 
Ahojky, tak Vás všechny zdravím. Ráda bych, kdyby jste mi mohla některá poradit s výběrem dobrého pediatra pro své očekávané miminko!! Bydlím v Ostravě-Zábřehu a jelikož jsem se do Ostravy přistěhovala a nemám se s kým poradit, tak prosím o radu Vás. Předem děkuji za rady a doporučení! :slight_smile: Markéta
17. zář 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kytko, no tak my to v Zábřehu neznáme :unamused: Jsme z Dubiny a chodíme k MUDr. Kratochvílové na polikliniku v Hrabůvce. Měli jsme jiného doktora u nás tady, dokonce hned před barákem, ale byl to magor a psychopat, absolutně žádná péče, žádné poradny, prostě nic. Takže jezdím raději dál, ale stejně se většina vyšetření musí dělat tam - ortopedie, krevní odběry a různá specializovaná vyšetření.
17. zář 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytka- taky bydlíme v Zábřehu a můžu ti doporučit paní doktorku Veselou.je moc hodná, ochotná.sídlí na začátku ul. -volgogradská - v přízemí nižšího paneláku.kousek od výškovické ulice,zastávka kino luna.
20. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjohanka • 1d • 14. listopad 2008 ve 13:33
Ahoj holky,
poraďte mi prosím dobrého dětského lékaře v Ostravě, nejlépe v Porubě. Díky
28. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjohanka, my chodime k dr. Matouskove, hned vedle je jeste jedna (Kralova myslim), u nas zatim spokojenost, ale jsme u ni teprve chvilku :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jsou obe z Poruby, kousek od Bajkalske, nevim tu ulici
28. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm, koukam trochu neaktualni odpoved :sweat_smile: tak nic
28. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjohanka už to asi za ten rok vyřešila :grinning:
28. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, taky bych rekla...ale kdo me zmatl, kdyz to sem prekopiroval? :grinning:
28. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo ještě chodíte na polikliniku v Hrabůvce? koho byste doporučily?
28. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr.Kunčarová,úžasná paní doktorka a skvělá sestřička,kvůli stěhování jsme je museli opustit :frowning2:
pak je tam taky mudr.Piková,taky moc hodná,všechno vždycky totálně polopatě vysvětlí :wink: to je super
28. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabik díky, už bych se tam asi měla jít pomalu domluvit, že?
29. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dáte mi tip na pediatra ve Výškovicích? Jsme přistěhovaní, takže vůbec netušíme, ke komu, dobré reference mám jen na dr. Veselou. O pediatrech, co sídlí na středisku Terapeut nevíme zatím vůůůbec nic. A hlásili jste se k pediatrovi ještě před narozením mminka, nebo stačí až potom?
31. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, myslím, že lepší je rozhodně předem, někteří prý nemusí brát, že už mají dětí dost, tak je lepší, ať o nás ví dopředu...
1. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka pediatra bys měla mít určitě předem, protože v porodnici chtějí jeho jméno,at ví komu předat dítě do péče. Jak tě pustí tak bys měla co nejdřív jít s mimčem k pediatrovi - já měla teda v papírech napsáno do 3dnů, dr. jsem volala v den propuštění a šli jsme pátý den. takže určitě ho rychle najdi, máš nejvyšší čas at nejsou zbytečné problémy, nevím jak se to řeší když ho nenahlásíš.
1. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, nevím, jak mi to mohlo uniknout, nějak jsem to prostě zasklila. Teď je otázka ke komu ... :frowning2:
1. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
market ke komu nevím ale opravdu někoho najdi at nemáš problémy, třeba jak jsem byla na praxi na OSPOD byli jsme u paní, kde žádost o prošetření podala ostravská porodnice. Paní měla doma 2letého syna který byl nemocný a neměl se o něj starat tak v porodnici podepsala revers a šla domů 2dny po porodu i s malým - porod v pohodě, oba v pořádku ale i tak tam sociálka chodila tak aby to nedopadlo stejně
1. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, tak to zas nenechám dojít tak daleko, neboj :slight_smile: , v krajním případě se nahlásíme u prvního pediatra, který bude ochotný nás vzít a dořeším to operativně až bude malá na světě. To je ale síla, že sociálka chodí k těm "pravým", vždyť v tom případě, co popisuješ, si myslím, že o nic nešlo ... :astonished: Díky za rady:slight_smile:
1. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím s malou k dr. Křižákové na Dubině a je naprosto super, fakt profesionál, chodila jsem k ní jako dítě takže jsem pak ani neuvažovala kam budu chodit s malou! Je moc příjemná, stejně jako sestřička!!! Takže já rozhodně doporučuju!!! Malou jsem byla u ní nahlásit když jsem byla asi ve 30tt a v pohodě, jenom si zapsala TP a že se jí mám ozvat do 3 dnů po propuštění z porodnice, ona se pak příjde mrknout na mimi domů :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Dr. Širokovské a Dr. Veselé nějaké informace nemáte? Jo a ptala jsem se na poradny u gyn., jak to tedy s tou povinností hlásit se předem u pediatra je a říkali, že to sice matky dělají, ale v podstatě že je to blbost. No, to je jedno, už to chci mít vyřešené a ne po příchodu z porodnice obvolávat doktorky, jeslti náhodou neberou nové pacoše :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme vybráno - MUDr. Macečková, jinam jsme se totiž nedovolali:slight_smile: Pokdu někdo znáte, pisněte mi pls reference, díky moc.
2. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky otvírám po x letech opět tohle téma. Mám jen skromný dotaz, chodí někdo s dětmi nebo chodíval na hornickou polikliniku v ostravě k mudr. Martináskové???Jak jste byli s ní spokojeni???děkuji moc za názory.
3. dub 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny diskutující, poradíte pediatra v Ostravě a okolí nebo kolem Studénky, který neočkuje? Do vzkazů, děkuju
8. dub 2013 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka K mudr Martináskové jsme teda nikdy nechodily, ale když jsem se dívala na její ordinační hodiny, tak mě by celkem dost vadilo že v pondělí ordinuje až odpoledne. Přece jenom o víkendu se nám kolik krát stalo že začal být s malou nějaký problém a čekat ještě s horečkama další hodiny navíc než začne ordinovat je třeba pro mne nepřípustné. Jinak my chodíme na hornickou polikliniku i mudr. Jirouškové a jsme maximálně spokojení.
4. čer 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nějaké nové reference na doktory v Ostravě?
19. pro 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketka.27 ahojky, jak jsi dopadla u doktorky Macečkové? Jaká je?
19. pro 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalcina Ahoj našla jsi už nějakého neočkující doktora/rku?? Budu ráda za tip. Díky :slight_smile:
26. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám odkaz na novou dětskou lékařku , která převzala pediatrickou praxi v Ostravě Porubě na L.Podeště po paní dr. Lasákové , je to moje kamarádka a skvělá lékařka homeopatka , tak koho by to zajímalo tady koukněte na její web. :slight_smile:
Zatím stále příjmají nové pacienty , původně ordinovala ve Frenštátě , od kud za ní maminky dojíždí až do Poruby. :wink:
http://www.detskylekar-poruba.cz/
15. bře 2014 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie650 , ona se přejmenovala na Kacířovou? Nevíte jak se staví k ne-očkování?
11. pro 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helca.pelca ano jmenovala se Struzová a ted se vdala . Jak se staví k ne-očkování to opravdu nevím :unamused:
11. pro 2014 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca.pelca helco nasla jste prosim nejakeho rozumneho lekare v porube.
21. led 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek