Pediatr v Ostravě. Poraďte

kytka24
17. zář 2007

Ahojky, tak Vás všechny zdravím. Ráda bych, kdyby jste mi mohla některá poradit s výběrem dobrého pediatra pro své očekávané miminko!! Bydlím v Ostravě-Zábřehu a jelikož jsem se do Ostravy přistěhovala a nemám se s kým poradit, tak prosím o radu Vás. Předem děkuji za rady a doporučení! 🙂 Markéta

dashak
17. zář 2007

Ahoj Kytko, no tak my to v Zábřehu neznáme 😒 Jsme z Dubiny a chodíme k MUDr. Kratochvílové na polikliniku v Hrabůvce. Měli jsme jiného doktora u nás tady, dokonce hned před barákem, ale byl to magor a psychopat, absolutně žádná péče, žádné poradny, prostě nic. Takže jezdím raději dál, ale stejně se většina vyšetření musí dělat tam - ortopedie, krevní odběry a různá specializovaná vyšetření.

yvuschka
20. zář 2007

kytka- taky bydlíme v Zábřehu a můžu ti doporučit paní doktorku Veselou.je moc hodná, ochotná.sídlí na začátku ul. -volgogradská - v přízemí nižšího paneláku.kousek od výškovické ulice,zastávka kino luna.

krista
28. srp 2009

jjohanka • 1d • 14. listopad 2008 ve 13:33
Ahoj holky,
poraďte mi prosím dobrého dětského lékaře v Ostravě, nejlépe v Porubě. Díky

majatob
28. srp 2009

jjohanka, my chodime k dr. Matouskove, hned vedle je jeste jedna (Kralova myslim), u nas zatim spokojenost, ale jsme u ni teprve chvilku 🙂

majatob
28. srp 2009

jo a jsou obe z Poruby, kousek od Bajkalske, nevim tu ulici

majatob
28. srp 2009

ehm, koukam trochu neaktualni odpoved 😅 tak nic

krista
28. srp 2009

Jjohanka už to asi za ten rok vyřešila 😀

majatob
28. srp 2009

kristi, taky bych rekla...ale kdo me zmatl, kdyz to sem prekopiroval? 😀

erinka83
28. srp 2009

Holky, kdo ještě chodíte na polikliniku v Hrabůvce? koho byste doporučily?

gabik76
28. srp 2009

mudr.Kunčarová,úžasná paní doktorka a skvělá sestřička,kvůli stěhování jsme je museli opustit ☹
pak je tam taky mudr.Piková,taky moc hodná,všechno vždycky totálně polopatě vysvětlí 😉 to je super

erinka83
29. srp 2009

Gabik díky, už bych se tam asi měla jít pomalu domluvit, že?

marketka.27
31. srp 2009

Ahoj, dáte mi tip na pediatra ve Výškovicích? Jsme přistěhovaní, takže vůbec netušíme, ke komu, dobré reference mám jen na dr. Veselou. O pediatrech, co sídlí na středisku Terapeut nevíme zatím vůůůbec nic. A hlásili jste se k pediatrovi ještě před narozením mminka, nebo stačí až potom?

erinka83
1. zář 2009

Market, myslím, že lepší je rozhodně předem, někteří prý nemusí brát, že už mají dětí dost, tak je lepší, ať o nás ví dopředu...

smardik
1. zář 2009

marketka pediatra bys měla mít určitě předem, protože v porodnici chtějí jeho jméno,at ví komu předat dítě do péče. Jak tě pustí tak bys měla co nejdřív jít s mimčem k pediatrovi - já měla teda v papírech napsáno do 3dnů, dr. jsem volala v den propuštění a šli jsme pátý den. takže určitě ho rychle najdi, máš nejvyšší čas at nejsou zbytečné problémy, nevím jak se to řeší když ho nenahlásíš.

marketka.27
1. zář 2009

Díky, nevím, jak mi to mohlo uniknout, nějak jsem to prostě zasklila. Teď je otázka ke komu ... ☹

smardik
1. zář 2009

market ke komu nevím ale opravdu někoho najdi at nemáš problémy, třeba jak jsem byla na praxi na OSPOD byli jsme u paní, kde žádost o prošetření podala ostravská porodnice. Paní měla doma 2letého syna který byl nemocný a neměl se o něj starat tak v porodnici podepsala revers a šla domů 2dny po porodu i s malým - porod v pohodě, oba v pořádku ale i tak tam sociálka chodila tak aby to nedopadlo stejně

marketka.27
1. zář 2009

smardik, tak to zas nenechám dojít tak daleko, neboj 🙂 , v krajním případě se nahlásíme u prvního pediatra, který bude ochotný nás vzít a dořeším to operativně až bude malá na světě. To je ale síla, že sociálka chodí k těm "pravým", vždyť v tom případě, co popisuješ, si myslím, že o nic nešlo ... 😲 Díky za rady🙂

misicka85
2. zář 2009

Já chodím s malou k dr. Křižákové na Dubině a je naprosto super, fakt profesionál, chodila jsem k ní jako dítě takže jsem pak ani neuvažovala kam budu chodit s malou! Je moc příjemná, stejně jako sestřička!!! Takže já rozhodně doporučuju!!! Malou jsem byla u ní nahlásit když jsem byla asi ve 30tt a v pohodě, jenom si zapsala TP a že se jí mám ozvat do 3 dnů po propuštění z porodnice, ona se pak příjde mrknout na mimi domů 🙂

marketka.27
2. zář 2009

O Dr. Širokovské a Dr. Veselé nějaké informace nemáte? Jo a ptala jsem se na poradny u gyn., jak to tedy s tou povinností hlásit se předem u pediatra je a říkali, že to sice matky dělají, ale v podstatě že je to blbost. No, to je jedno, už to chci mít vyřešené a ne po příchodu z porodnice obvolávat doktorky, jeslti náhodou neberou nové pacoše 🙂

marketka.27
2. zář 2009

Tak máme vybráno - MUDr. Macečková, jinam jsme se totiž nedovolali🙂 Pokdu někdo znáte, pisněte mi pls reference, díky moc.

jetynka
3. dub 2013

Holky otvírám po x letech opět tohle téma. Mám jen skromný dotaz, chodí někdo s dětmi nebo chodíval na hornickou polikliniku v ostravě k mudr. Martináskové???Jak jste byli s ní spokojeni???děkuji moc za názory.

natalcina
8. dub 2013

Zdravím všechny diskutující, poradíte pediatra v Ostravě a okolí nebo kolem Studénky, který neočkuje? Do vzkazů, děkuju

barborka09
4. čer 2013

@jetynka K mudr Martináskové jsme teda nikdy nechodily, ale když jsem se dívala na její ordinační hodiny, tak mě by celkem dost vadilo že v pondělí ordinuje až odpoledne. Přece jenom o víkendu se nám kolik krát stalo že začal být s malou nějaký problém a čekat ještě s horečkama další hodiny navíc než začne ordinovat je třeba pro mne nepřípustné. Jinak my chodíme na hornickou polikliniku i mudr. Jirouškové a jsme maximálně spokojení.

kaccaa
19. pro 2013

nějaké nové reference na doktory v Ostravě?

kaccaa
19. pro 2013

@marketka.27 ahojky, jak jsi dopadla u doktorky Macečkové? Jaká je?

zuzkkkaaa
26. led 2014

@natalcina Ahoj našla jsi už nějakého neočkující doktora/rku?? Budu ráda za tip. Díky 🙂

lucie650
15. bře 2014

posílám odkaz na novou dětskou lékařku , která převzala pediatrickou praxi v Ostravě Porubě na L.Podeště po paní dr. Lasákové , je to moje kamarádka a skvělá lékařka homeopatka , tak koho by to zajímalo tady koukněte na její web. 🙂
Zatím stále příjmají nové pacienty , původně ordinovala ve Frenštátě , od kud za ní maminky dojíždí až do Poruby. 😉
http://www.detskylekar-poruba.cz/

helca.pelca
11. pro 2014

@lucie650 , ona se přejmenovala na Kacířovou? Nevíte jak se staví k ne-očkování?

lucie650
11. pro 2014

@helca.pelca ano jmenovala se Struzová a ted se vdala . Jak se staví k ne-očkování to opravdu nevím 😒

zuzkkkaaa
21. led 2015

@helca.pelca helco nasla jste prosim nejakeho rozumneho lekare v porube.