Pediatr v Ostravě. Poraďte

kytka24
17. zář 2007

Ahojky, tak Vás všechny zdravím. Ráda bych, kdyby jste mi mohla některá poradit s výběrem dobrého pediatra pro své očekávané miminko!! Bydlím v Ostravě-Zábřehu a jelikož jsem se do Ostravy přistěhovala a nemám se s kým poradit, tak prosím o radu Vás. Předem děkuji za rady a doporučení! 🙂 Markéta

helca.pelca
22. led 2015

V Porubě ne, nebo aspon nikoho, na koho bych měla opravdu osobní zkušenosti nějaké maminky... 😒

ostravanci
21. říj 2015

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s dětským doktorem Jakubem Heczko (Hornická poliklinika v Ostravě)? Děkuji 🙂

ludmmi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajula1
8. únor 2016

Dobrý den, doporučil by mi někdo z Vás moderního dětského pediatra, který by se mnou komunikoval třeba i přes mail. Nejlépe Ostrava - Zábřeh. Děkuji 🙂

jess20
6. čer 2016

Dobry den, moc prosim ma tu nekdo doktora ktery je benevoletni k neockovani mic dekuji za tipy do zprav jsem zoufala..☹ ta nase se diky neockovani ani poradne nepodiva ☹

densik
26. led 2017

Ahojte🙂 našly jste nějakého pediatra,se kterým jste spokojené a který je shovívavý alespoň k odkladu očkování?prosím do zpráv,děkuji moc!

zuz2017
23. únor 2017

Ahoj🙂 prosim o doporučení pediatra pro prďolku, nejlepe ostrava zábřeh, výškovice. Prosím do zpráv, moc děkuji!

romiudirk
23. únor 2017

Ostrava -Zabreh na Dolni ulici Dr. Janicova. Chodila jsem k ni jako decko a vsechny kamaradky ted k ni chodi s detmi.

zuz2017
23. únor 2017

Moc děkuji za radu 😉

maminaok
2. bře 2017

Ahoj Všem, chtěla jsem Vám říci, že je nově otevřená dětská ambulance v Ostravě Porubě.
Doporučuji. Nastřelují i náušnice z chirurgické oceli které jsou osazeny kamínky z kolekce SWAROVSKI, ty jsou určeny k trvalému nošení a není je nutné vyměňovat za jiné.
Mrkněte na web…http://www.mudr-hubenakova.cz/

andelka
2. bře 2017

Tak ordinace vedle naší ČR už je obsazena,to je fajn,občas tu naši zastupovala.

jafo
15. čer 2018

Ahoj, prosim doporucte pediatra Ostrava Hrabuvka. Diky moc