Pediatr v Praze 2. Znáte nějakého?

maltina
5. únor 2007

Ahoj holky...zanedlouho čekáme přírustek do rodiny, začínám se koukat po dětském lékaři. Teď jsme se přestěhovali do Nusli. Neznáte tady nejakeho?
Díky moc

lukajda
5. únor 2007

Ahoj, zkus zdr. středisko v ulici Petra Rezka - byly tam vždycky moc fajn lékaři 🙂

maltina
autor
5. únor 2007

Lukajdo dik 😉

gedren
5. únor 2007

Zkus si nekoho najit tady:

http://www.rodina.cz/scripts/seznam/katalog.asp...

Ja jsem tam taky nasla, i kdyz na Praze 8/9 🙂

petrabe
4. led 2011

Rada bych nasla dobreho detskeho lekare na Praze 2- Vinohrady. Mate s nekym dobre zkusenosti?

kocicinka
4. led 2011

Dr. Pavel Bílek 🙂 Je to můj bývalý pediatr a byl vžycky úžasněj, strašně hodnej i dobrej odborník. Chodila jsem k němu 20 let a vůůůbec se mi od něj nechtělo. Sídlí v ulici Ke Karlovu, spolu s Dr. Ševčíkovou, ta taky prý není špatná, lidi si jí chválili.

kristi
4. led 2011

@petrabe my chodime k MUDr. Nedelkove na Italské a super spokojenost a ver, ze ja jsem fakt narocna

xsenova
22. zář 2012

Ahoj maminy, nejake aktualne informacie k pediatrom na Prahe 2? Nejake nove osobne skusenosti? Pisala som k doktorke Nedelkove ci ma volne miesto na zaklade referencie @kristi, tak uvidim ci odpise. Pozerala som hodnotenie na znamylekar, ale skor ma zaujima co si myslite vy - skusenosti dobre alebo zle. Dik

cutie_01
22. led 2013

Ahoj všem, chci se zeptat na nějaké aktuální zkušenosti a reference na toto téma, tedy pediatři v Praze 4 Nuslích či na Praze 2. Díky moc 🙂