Pediatr v Praze 4 Podolí, poraďte dobrého

dasmirant
29. srp 2013

Dobrý den, poradíte mi prosím některá dobrého pediatra v Praze 4 Podolí - důležitá je dobrá dostupnost MHD, nemáme auto. Čím blíže zastávce Podolská vodárna, tím lépe 🙂 Děkuji předem za pomoc!

zzuzinda
29. srp 2013

My chodíme sem. Sice to není přímo u Podolské vodárny, ale blízko Nám. bří. Synků. Je to výborná doktorka, jsou tam 3 ordinace, takže v případě dovolených jsou zástupy a jsme fakt spokojení. http://www.zlatestranky.cz/firmy/Praha/H674090/...

jarcatko
29. srp 2013

Ahoj, my jezdíme na Polikliniku Modřany, je tam Dětská ambulance MUDr. Barbary Taušové, www.pediatrie.cz. Jsou tam tři lékaři, kteří se střídají, a všichni tři jsou moc fajn a milí. A je to na tramvaji 3 a 17, od vodárny do 20 min i s tím, že půjdeš pěšky od zastávky tram na polikliniku 😉 Jen se platí roční registrační poplatek ve výši 3.000,- Kč, abys nebyla překvapená.

dasmirant
autor
29. srp 2013

Moc děkuju, já Polikliniku v Modřanech také zvažovala - chválil mi tam Dr. Vlkovou i můj gynekolog, sama tam mám obvoďáka (do Podolí jsem se stěhovala z Modřan), nevím ale, jestli to dám. Rodím okolo poloviny říjan a pak tam jezdit tramkou co chvíli v zimě...? Dá se? To víte, první dítě = 0 zkušeností zato milion obav.

jarcatko
29. srp 2013

@dasmirant my jsme v Braníku, malý se narodil loni na konci září, tak první dvě návštěvy jsem absolvovala s manželem autem, a pak už sama kočárem a MHD a bylo to v pohodě... dávala jsem plenku přes kočárek, aby na miminko nemohl nikdo nic naprskat... a ty obavy znám, to je přirozené 😉

dasmirant
autor
29. srp 2013

Tak ještě jednou děkuju. Můžu se ještě zeptat, proč to u tebe vyhrála ta privátní ordinace a ne třeba ta Mudr. Vlková, která má dobré ohlasy...?