Pediatr v Uherském Brodě, Uherském Hradišti, Strážnici

renci83
25. dub 2017

Ahoj maminy nebo budoucí maminy. Sháním pro své budoucí dítě dobrého pediatra v Uherském Brodě, Uherském Hradišti nebo v okolí Strážnice a Veselí nad Moravou. Jsem na konci 6.měsíce tak budu muset brzy někam dítko zapsat. Doporučíte někoho? Jaké máte skušenosti? Moc děkuji za názory.

rettii
25. dub 2017

@renci83 ahoj, s dovolením se přidám k tvému dotazu, já jsem jako dítě chodila ve Veselí k dr. Mackové a vážně přemýšlím, že k ní necham zaregistrovat i potomka... Ale radši bych chtěla najít v okolí Veselí a Strážnice dobrého pediatra, který by měl zkušenosti s homeopatiky... Jen se obavám, že je to dost nereálný požadavek 😉

renci83
autor
25. dub 2017

@rettii Já přemýšlím o MUDr. Holubík ve Tvarožné Lhotě. Sice teď bydlím v Uh. Brodě ale nevadí. Stejně jezdím do Strážnice, mám tam rodinu pocházím z tama tak tam jezdím. Chodila jsem k němu jako menší a byl fajn. A má i homeopatii. Jen nevím jestli má všeobecnou pojišťovnu. A nevýhoda - měla bych to dál.

monulec
25. dub 2017

Já chodím s prckem k Dr. Kučerové v UH. Brodě, chodila jsem tam i když jsem byla já dítě. Je spolehlivá, pečlivá, milá 🙂

renci83
autor
25. dub 2017

@monulec děkuji taky o ní přemýšlím. Ptala jsem se i u dr. Matusakove ale ta už prý 3 roky nebere.

agnesse
22. čer 2017

@rettii
Ahoj, nerada maluju čerta na zeď, jak se říká, ale bez odezvy to nechat nechci. Mám pocit, že se s homeopatií roztrhl pytel a tak jestli chceš, tak si přečti tohle a třeba změníš názor. Odkaz:http://www.vojtechkodet.cz/svedectvi/homeopatie-svedec...