Pediatr ve Vyškově a okolí, doporučte

sus
25. zář 2013

Můžete nám prosím doporučit dobrého dětského lékaře ve Vyškově a okolí? S individuálním přístupem, kvalitní lékař a člověk, individuální přístup k dítěti a očkovacímu kalendáři. díky moc.

houpacikonik
26. lis 2013

My chodíme do Drnovic k MUDr. Orálkovi, zatím jsme spokojeni. K malým dětem se chová něžně, s většími spolupracuje a chce po nich účast.

dilemma
26. lis 2013

Ano jak pise @houpacikonik dr Oralek je pry velmi ale velmi vyborny.. ja chodila k butulove ta uz je nekolik let mrtva☹ take byla skvela do niceho netlacila a vzdy perfektne poradila po jeji smrti jsme presly k dr Muzikarove a des a hruza☹ do deska lituji ze jsme k ni chodily☹ Uz tam nebydlime ale dobra dr je ieimova🙂

frankwalker
28. čer 2015

MUDr. Orálek je dobrá volba, co se týká přístupu k dětem, ale moc na něj nezkoušejte jít s individuálním očkovacím plánem. Docela hodně se cuká a velmi neochotně se staví k jakémukoliv kompromisu v této oblasti. Nebylo s ním vůbec jednoduché docílit posunutí prvního očkování hexavakcínou, která se provádí již ve druhém měsíci dítěte alespoň do šestého měsíce a MMR místo 15.měsíce až do 24.měsíce. Na poznámku, že imunitní systém dítěte ve 2.měsícíh je mnohem méně vyzrálejší než např. ve 12.měsících (rpto jsme chtěli posunutou očkování do pozdější doby, aby se imunitní systém dítěte více rozvinul a vyzrál) se cítil velmi dotčeně a uraženě a jeho arogantní odpověď se nesla v duchu "...nepoučujte mě o tom...", přitom v každé učebnici pediatrie se to dočtete, že tomu tak je.🙂. Takže pokud jste člověk, který chodí k lékaři a nejste moc "zvědavá" co, jak a proč, tak ho můžu doporučit. Pokud jste ale člověk, který rád klade otázky a zajímá se, pak nevím....riskujete, že se dotknete jeho ješitnosti a pýchy.