Pediatr z Prahy 6/západ, poraďte

romantika
29. srp 2013

Maminky z prahy 6 ci zapad (Roztoky, Suchdol apod. ) prosim poradite dobrého pediatra, co nemá porad zastupy, zna deti, není chaoticky, rozumne resi ockovani a ma privetivou ordinaci k detem - oddelene cekarny ci objednani na cas? Hodne akutne sháníme, nase pediatricka ani nepoznala vrozenou vadu a za tri roky uz jsem tam potkala 8 doktoru, kontinuita zadna, jen zamereni na financni stranku apod.. Pro našeho malého marodka bych ted rada aby aspoň doktor vedel dko je kdo. Dekuji moc. Bydlime oblast Dejvic, ale mam auto takze když to zvladnu přemístím se po Praha 6 a okoli. Dekuji moc

romantika
autor
29. srp 2013

aktualizuju, není tu zadna maminka z sestky a okoli? dekuji

llenka1986
29. srp 2013

Ahoj, my máme Mudr. Fečovou. Je úžasná, opravdu doporučuji, ale říkala, že bere pouze novorozence. Za zeptání ale nic nedáš. Kontakt má na netu. A nebo je super také Ludmila Havelková. Obojí Řepy. Tak zkus 😉, držím palce.

llenka1986
29. srp 2013

Ps. Změnit mudr. Můžeš nejdříve po 3 měsících.

romantika
autor
29. srp 2013

@llenka1986 ahoj dekuji, no ja mam novorozence, ale uz tyden pres 2 mesice. zaregistrovali jsme se uz u jiné, ale bohužel zklamani. Krom toho ze za tu dobu uz nas osetrovali další 2 jini doktori, vecne tam není, a jen resi placene ockovani dost nátlakem. Podivam se na ty na repich. Dekuji. Ještě zkusim pohledat jak je to s tou zmenou co 3 mesice.

anushka111
29. srp 2013

Já hledala pro dceru dobrého lékaře a našla jsem ho na www.znamylekar.cz a musím říct, že to co tam lidi o tom lékaři psali je pravda.

romantika
autor
29. srp 2013

@anushka111 dekuji, také mohu potvrdit ze to plati, jen jsem chtěla osobne vedet zda a jak to vypada v realu

stellamax
29. srp 2013

Máme doktorku Kubátovou z Řep a je výborná.

stellamax
29. srp 2013

Jo a z Ruzyně je super doktorka Vilma Vaňurová. Zastupovala naší, když měla dovolenou.

1mia
29. srp 2013

Doporučuju http://www.dosedelova.cz/ na Jugoslávských partizánů, je mladá, moc šikovná, ordinaci převzala nedávno po lékařce co odešla do důchodu. Prostředí nic moc, ale časem bude určitě inovovat 😵

kacenka1979
29. srp 2013

Tak ja rodit za 14 dní cca vím že bere na.dejvické hodně si chválí....je to zároveň i homeopatka...takže to je 1 volba pak je na jugosl.partizanu 15 taky prý dobrá....ještě tam budu volat pak uvidím....tuto mám totiž naproti baráku🙂 a to se hodí...

dijakisch
13. zář 2013

1mia: dik za odporučanie, hned na obed ako som čítala všetky Vaše príspevky, žienky, tak som napísala MUDr. Dosedelove a do pol hodiny mi odpisala, ze mozem prist buduci tyzden na pokec 😉 tak zatial musím hodnotit kladny pristup 😉 ešte raz DAKUJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tezulka
9. led 2014

Můžete, prosím, doporučit doktorku z okoli Ruzyně? Máte někdo zkušenosti s MUDr. Vilmou Vaňurovou?
Moc děkuji za názory.

bosoorka
9. led 2014

@tezulka Ahoj, za sebe můžu V.Vaňurovou rozhodně doporučit. Byť jsem po první návštěvě myslela, že už k ní víc nepůjdu, ukázalo se, že měla jenom špatný den . Je dost svá a rázná, ale opravdu dobrá doktorka. Necpe dětem antibiotika za každou cenu, odsun očkování považuje za dobrý nápad a má spousty zkušeností, my třeba řešíme alergii na kravskou bílkovinu a na rozdíl od mnoha doktorů, jak jsem četla, to odhalila hned. Navíc má zvlášť ordinační hodiny pro poradnu a pro nemocné.

tezulka
9. led 2014

@bosoorka Rozdělené ordinační hodiny jsou určitě perfektní. Kolik je tak paní doktorce let?

ifnufka
5. únor 2014

@tezulka pani doktorku Vanurovou doporucuji vsemi deseti. S rodicem vede dialog, coz se u doktoru moc nevidi. Nazor rodicu ji zajima a co se tyce ockovani, je jedna z mala, co si o tom s rodici promluvi a necha rozhodnuti na nich. Jedina nevyhoda ordinace je, ze tam jsou schody a na kocarky je tam takova bouda budka venku. V cekarne je mista dost, ale kocar jsem tam nepotkala. Vek se neodvazuju tipnout, ale tesne pred duchodem neni.

tezulka
7. únor 2014

@ifnufka A kdy si se tak u paní doktorky registrovala? V jakém tt těhotenství?

ifnufka
7. únor 2014

@tezulka Ja jsem prechazela od jiny dr., deti uz mam vetsi. Ale ten pristup je fakt uplne nekde jinde. Synovi jsou 3 roky a na prohlidce si nechtel sundat triko protoze se stydel a pani doktorka ho poslechla pres triko a na varlatka se zeptala me jestli je ma sestouply a pohoda. Zadny nuceni, ze musi do naha, proste se prizpusobi situaci a diteti. 🙂

versatilka
26. srp 2014

Tak zkouším oživit diskuzi. Sice je ještě čas, ale stěhujeme se na Prahu-Sedlec a tak začínám shánět dobrého pediatra/pediatričku v okolí. Praha Bubeneč, Dejvice, Roztoky, Suchdol. Nevíte o někom? Děkuju 🙂

xmasm24
15. srp 2016

Zdravím všechny, také bych potřebovala lékaře, rodím za týden, bydlíme v Roztokách. Můžete prosím nějakého doporučit?
Děkuji 🙂