Porodnice Boskovice

kockamica
29. dub 2007

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte někdo osobní zkušenost s porodnicí v Boskovicích?

katharin
20. kvě 2008

Maky 82:já sem už vůbec nepatřím,ale jen tak pročítám a čtu,že sháníš gyndařa.Já sem byla u Janíčka a utekla sem v těhotenství k Hanzelkovi.Sem maximálně spokojená,je sice taky starší,ale narozdíl od Janíčka zastává moderní metody a ultrazvuk patří u něho k běžnému vyšetření.Takže se o nás staral vzorně.Doporučuji!!!!

d57
20. kvě 2008

ahoj já jsem v listopadu 2007 rodila císařským řezem - plánovaným , jeden den před plánovaným porodem jsem nastoupila do nemocnice, brali mi krev, natočily ozvy. Pak mě dali na pokoj - na poporodní=šestinedělí. Přišla za mnou doktorka, zeptala se jakou chci anestezii, já měla celkovou. Porod proběhl bez komplikací, pak ti se vším sestřičky pomohou, malého jsem měla u sebe asi až 3.den, záleží na mamice jak se cítí ona, aby se o sebe a o dítě mohla postarat. Malého měli do té doby na novorozeneckém. Se vším pomohou. Moc to v Boskovicích doporučuji, hlavně pro prvorodičky. Já první dítě rodila plánovaně císařským řezem na Obilňáku v Brně, porod dobré, ale oddělení šestinedělí pro mě hrůza, dítě koupeš , tak že ho máš jen na ruce, v malém umyvadle, s kojením taky nepomohli, jídlo šíleně nadýmavé, pak mi malá pořád jen plakala, jak jí bolelo bříško. Je to tam jak na běžícím páse, tak jsem si podruhé vybrala Boskovice. Ať vám to dobře dopadne

micanek
20. kvě 2008

Atreides: .... tak doufám, že teda co nejdřív odrodím ... holt jsem asi zabetonovaná 😀
Ty jsi odkud, Blansko ... Boskovice???
V tom Bozaku maj vždy jednou za měsíc všechno za 10,-kč ... musí se přijít teda v pondělí, aby si člověk vybral .... no ale když to stihnu ... tak chodím jak ježíšek 😀

jinak ještě k té gyndařce ... gyndařovi. V 32 týdnu jsem byla na ultrazvuku u Hofmana a byl moooc příjemnej ... nevím teda jakej je dr, ale cítila jsem se tam dobře.

katharin
20. kvě 2008

Micanek:moje mamka k němu chodí a říká,že na napsání receptu a na pokec je úžasnej,ale když měla problem a byla za ním,tak to nezjistil.Před pěti lety rodila a taky si nevšiml,že má nějaký potíže s placentou a bude muset jít na císařa.V porodnici jí ještě nadali co tam dělá tak pozdě,když jde na operaci.Takže k Hofmanovi na pokec,ale ke gyndařovi radši jinam.

atreides
21. kvě 2008

micanek: jsem přímo z Blanska a seky jsou tu taky dobrý a v Brně taky 🙂 a jo to znám, jdu s prázdou a domů se vracím s kabelama 😀
k Hofmanovi, souhlas s katharin, ale pouze z doslechu 😉

micanek
21. kvě 2008

Ahojky Babulky ... stále hlásím stav nezměněn a už s ezačínám smiřovat s tím, že budu těhu nadosmrti 😀

Já u něho byla jen na tom ultrazvuku ... ani mě neprohlížel ... ta byl jen osobní pocit z jeho chování. Holt chování není všechno.

Atreides: Ten sekáč na proti štěpánkové hospodě je dobrej ... mívá tam pěkný hadříky ... ne ale už fakt nakupovat nemůžu .... no máme toho, že si můžu založit vlastní sekáč 😀

micanek
21. kvě 2008

Holky, dělaly vám někomu v Bozaku Epi. Já ji totiž chci.

ivousek
21. kvě 2008

micanek: na kdy más termín vyvolání?Já rodila na den presne tak nevím jestli to dr.Novosad spocítal tak presne a nebo to proste tak vyslo. 😝
Sekáce taky miluji mám krásné hadríky z normálního obchodu snad nic nemám.Na mimuska tam mají uplne nové hadríky,ale na ty starsí uz to není tak hezké,ale dá se nastrachat.taky jsem toho mela strasne moc ani to malá neunosila. 😀
Epi.jsem nemela a aji bych se toho trochu bála ze to má 2 stránky prý se stáva ze to nekdy spatne píchnou a muze ti to naopak ublízit a ne pomoct.A taky se to musí dát dríve nez mimco sestoupí do porodních cest pak uz se to dát nemuze.Neptala jsi se na to jak jsi byla v porodnici na tom sezení?

micanek
21. kvě 2008

Teď jsem tam byla na srdíčku ... amoje dr. mi řekla, ať mi tam udělají i testy na krev kuli epi. Neudělaly mi ho, protože mi sestřička řekla, že platí jen několik dnů ... tak aby je nedělaly 2x.
Jinak zejtra jdu ke svě Dr. tak jsem zvědavá, co mi řekne..... nejlépe, kdyby mě odrodila už tam 😀 (kecám)
Jinak mě ten epi i doporiüčily ... mooooc se bojím bolesti ... ale jsem silnej alergik a že by jsem mohla s toho strachu dostat astm. záchvat a miminko by to mohlo dostat odemě ... je to ale jen taková berlička .... prostě se strašně bojím. ☹

atreides
22. kvě 2008

epi jsem neměla a ani by jsme ho nesthli 😀
micanek a neboj se, bolí to, ale dá se to přežít 😉

micanek
22. kvě 2008

Tak jsem byla dnes u Dr. ... no a ....... nic .... malej čeká na všechny s koníka. Takže pokud neodrodím, tak jdu na kontrolu ve středu.
Ale už mě to nějak tak začíná bejt jedno .... holt u maminky je u maminky

atreides
23. kvě 2008

ale každou chvilku už budete spolu 🙂

micanek
23. kvě 2008

Atreides: no ale vůbec se necítím, že bych měla rodit 😀 je mi dobře ( sice až po 9 měsících) ale je 😀 😀 😀
Chtěla jsem se tě na něco zeptat, ještě ráno v pelechu jsem na to maslela .... no a ..... nevím ... hlava dubová. ..... jooooooo už vím

Ty máš nějaké telefoní číslo, na které jsi volala, když jsi měla kontrakce, zda už máš jet. Pokud ano, pošly mě ho prosím do IP. Kdybych náhodou měla taky potřebu volat. 😀

micanek
23. kvě 2008

Atreides: moooc děkuji za čísílko. 😵

atreides
23. kvě 2008

jj nemáš zač 😉

micanek
24. kvě 2008

tak já se pořád hlasím celá ... 😀 ..... dneska máme dětskej den ... tak si pujdu trsnout a třeba si to malej rozmyslí 😀

atreides
26. kvě 2008

tak co micanek, už se nehlásíš, tak to vypadá, že by? 😵

micanek
26. kvě 2008

Atreides ... ale vůbec ne ... včera jsem dělala na zahrádce ... tak už jsem to pak sem nějak nestihla ... já asi fakt rodit nebudu 😀

atreides
26. kvě 2008

jejda, tak pořád nic jo? 😅 😀 no jenom pěkně dělej, třeba se Míša rozhoupe

micanek
26. kvě 2008

jenže pak mě bylo pěkně blbě ... jak jsem se pořád zohejbala .... tak mě to pěkně kopalo.
No... pokud se nenarodí třewba zejtra ... tak už by to mohl vydržet do neděle ... já jsem 1.3. ... tak Michálek by byl 1.6. ... to by se taťkovi taky dobře pamatovalo? ..... ale tak dlouho už se mi s ním fakt tahat nechce. 😅

micanek
27. kvě 2008

Jen hlásím, že pořád niiiic.... 😀

atreides
28. kvě 2008

jen nakukuju jestli něco... 😀

micanek
28. kvě 2008

Pořád nic 😀 ... na 12:15 jedu k dr,. tak kdyby náhodou, tak mi drž palečky ... ale pocit že by něco nějak stále nemám. 😀

micanek
28. kvě 2008

Tak jsem zase zpět. Malinkej už začal konečně klesat ... no a pokud do pondělí neporodím, tak mám ráno nástup do porodky na vyvolání. Ach jo. ... doufám, že to zvládnem teda dřív.
Doktorka mě říkala, ať si pořádně zasouložím 😀 ... akorát ta představa mě trošku děsí 😀

atreides
28. kvě 2008

taky jsme měli mít v pondělí vyvolávačku, ale nakonec to šlo samo a sexík nám též doporučen 😀
takže držím palce ať to taky příjde samo 😉

ivousek
28. kvě 2008

Ahoj holky noooo Micanek.si teda dává na cas co asi se mu u tebe líbí.Drzím palecky 😉

micanek
29. kvě 2008

zase se hlásím vcelku 😀 ... včera proběhl i ten sexík ... no sexík. ... ale nasmály js¨me se. až na to jak malej sestupuje a sem tam mě to bolestí ohne, tak pořád žádnej příznak. malího jsme spíš včera uspali.
No ... dneska to asi skusím nanov .. leší sexík, než vyvolávačky. ... No ale taky to nebyla prdel 😀

atreides
29. kvě 2008

micanek: však si ho úžívej dokud můžeš, se už nemůžu dočkat až bude po 6nedělí 😀

atreides
30. kvě 2008

tak dneska nic? 😕 🙂

atreides
31. kvě 2008

tak už je micanke asi v porodce 😀 se těším na fotečky