Porodnice Boskovice

kockamica
29. dub 2007

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte někdo osobní zkušenost s porodnicí v Boskovicích?

ivousek
1. čer 2008

atreides .asi fakt jo se taky tesím na fotky a hl.az napíse ze to nakonec tak strasné nebylo.Myslím na Vás 😉

micanek
4. čer 2008

Ahojky babule ... tak už jsme 1+1. Michálek se narodil 30.5.2008 v 6:31. Vážil 3550 a měřil 54cm. no a je tak nááádhernej. Porod fakt vcelku ušel. Představovala jsem si to horší. Samozdřejmě mazac to byl .. ale žiju 😀
Fotky se pokusím dát zítra i něco více napsat ... mám možnost spát 2 hoďky, tak jdu bna to. tak zatím páááááá

atreides
5. čer 2008

jééééééééééééééééé ahoj micanek, jůůůůůůůůůůůů ty už jsi doma, MOOOOOOOOOOOOOOOOC VÁM GRATULUJUJI a ty jsi šikula, že jsi to tam přežila 🙂 🙂 🙂
na fotky se už mooooc těším 😵
teda, ale kus chlapa to je 🙂

ivousek
5. čer 2008

micanek - veliká gratulka 😀 😀 😀
Tak jsem ráda ze jsi to zvládla docela v" poho" a co epi.dala si si ji píchnout?
Tak at vám malej krásne roste a je zdravouckej. 😉

micanek
5. čer 2008

Holky moc Ď. 😀
Nějak se mi rozhodil program na zmenšování fotek ... jak to dám dokupi, tak hned budu pracovat na fotkách.
Jiank na tiu jeho dýlku už je nám polovina věcí malá. Boďíčka jsou mu široká v ramenách a na dýlku krátký ... ach jo 😅
Epi jsem měla ....
Celej den mě bylo tak nějak divně, myslela jsem, že Michálek sestupuje, tak je to ono ( to prj už byli kontrakce) ... ve 23:00 to začalo bejt častější a v 1:00 jsem budila manžu , že si sice nejsem jistá ( bylo to po 5 minutách) že radši pojedem. Myslela jsem, že nás ale vrátí.
A houbelec .... byla jsem otevřená na 4 prsty a prej neví, zda ten epi stihnou. Vpich byl hnusnej, byla to taková tupá, divná bolest. No nic příjemnýho. No a do 6:00 jsem necítila skoro žádný kontrakce. Do této doby fakt procházka růžovím hájem. Pak mě ubraly epi a řekly, že ve čtvrt jdeme na to .... šlo se na to aMichálek byl 6:31 na světě. Takhle to zní jako totál pohoda, co 😀
.... No ale těch 16 minut porodu ( který byli teda nekonečný) no tak to byl mazec ...... i sprostá slova padla (kurva já chcípnu .... atak 😀 ) Pak jsem jen vyděla jak schovává nenápadně nůžky abych je nevyděla na nástřih ... vyhrožovali mě klešťama. Dávala jsem nohy k sobě a pokoušela jsem se malího v sobě zadržet. To střihnutí jen tak štíplo .... to měl ještě malej 3x omotanou šňůru kolem krku, tak ji přestřihávali, když byl ještě v cestách. Byla jsem vyděšená jak nikdy v životě. Manžel chudák taky .. takže mě to moc neuklidňovalo. .... no a najednou jsem měla malího na pupíku ..... když mi někdo popisoval jaká je to nádhera, tak jsem nevěřila ... ale teď vůbec mi nevadilo, že je od krve ... první co bylo tak jsem muřekla ty opicu naše chlupatá 😀 😅
Pak ho odnesli ... manža šel fotit a točit.
No a mě odešla během 5min. placenta ... to byla brnkajda ... ale to to šití ..... měla jsem epi, ještě injekci od bolesti ... ale to byla bolest. Myslela jsem, že chcípnu. Šitá jsem od ucha k uchu i vevnitř. No ... ještě teď nemůžu sedět 😀

micanek
5. čer 2008

Jinak jsem měla nadstandart ... a jsem za to moc ráda ... asi by mě jeblo bejt ještě z někým ... po epi jsem nemohla 24hod. z postele ... takže mě nosily mísu ... bylo mi to dost nepříjemný ... takže jsem strašně fakt byla za ten nadstandart ráda. ... Jo a sestřičky byli super asi až na dvě .....a porodní asistentka taky. Akorát mě štve, že nevím vůbec kdo se jak jmenoval 😀

maky82
5. čer 2008

Micanku, posílám velkou gratulaci a ať jste zdraví a krásně rostete!!!

Epi u mě nimlich to stejný, bolest jako prase i po injekci od bolesti. Ale jsi šikulka a měla jsi to rychlé (mně porod vyvolávali od rána od půl 7 a malej se narodil až v 17:10, bolesti jsem měla šílený, usínala jsem ve sprše, no začátek nic moc hezkýho a příjemnýho...)

Těším se na fotečky a ještě jednou velká gratulace tobě i manželovi 😀 Maky

atreides
5. čer 2008

micanku to vidíš, jak jsi to krásně zvládla 🙂

micanek
5. čer 2008

atrei: musela jsem 😀 Co ty a malinká ... už máme i rodnej list. Hned jsme si pro něj byli na matrice. tak v pondělí jedeme po vyřizování ... člověk si to najednou neumí nějak skloubit 😀

pavlina05
5. čer 2008

mic, ahoj!!!!
Kdy se chodí na matriku pro RL.?

atreides
5. čer 2008

já a malinká dobrý, začínáme mít denní rytmus, tak je to fajn 🙂
nám RL poslali 🙂
a co ty fotky? 🙂

micanek
5. čer 2008

Atrei: Už jsou fotky v albíku 😀
Nám by ho taky poslali, ale když jsme jely s porodky, tak jsme si ho hned vyzvedli na matryce.

atreides
6. čer 2008

jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů Míša je tak krásnej a moc hezká je ta fotečka jak jste tam spolu 😵 😵 😵 😵 Tak ještě jednou gratuluji 🙂 🙂 🙂

micanek
6. čer 2008

Povedl se nám co 😀 ............. taky si dal na čas. 😀

No ta fotka je fááákt nádherná 😖 😀 .... nechtěla jsem, aby mě manža fotil ... hnědý kruhy pod očima, nateklá .....ale ať jde vidět, že se člověk nejde do porodky vyspat. 😀

atreides
6. čer 2008

a jak to zvládáte doma?+

micanek
6. čer 2008

Jo dobrý ... už si nacházíme sistém. Je fakt zlatíčko. Teď nám paní dr. dala sab simlex na prdíky, tak si myslím, že mu to pomáhá ...... doma je doma. V porodce jsem myslela, že nemám šanci to zvládnout a doma je to uplně jiný. 😀

ivousek
6. čer 2008

Micanek.malej je moc krásný 😉 povedl se vám ,dával si asi na cas kvuli tomu ucesu 😀 to Jolanka byla plesounek 😀
Jo doma je doma to más pravdu.

atreides
7. čer 2008

micanek: jj doma je doma, já už se taky domů moc těšila a je uvidíš, že to bude den ode dne lepší 🙂

micanek
8. čer 2008

Ahojky babulky....
.... tak dneska už jsem vyřadila 15 bodíček ... no mě mrskne ..... fakt jsme obříci 😀

ivousek
12. čer 2008

micanek.a bude hur já taky vyrazovala a vyrazovala... doufám ze se máte fajn 😉

micanek
17. čer 2008

mám tolik krásnýho oblečení a jak jsme zatím doma .. tak mám pocit, že to ani nevezmem na sebe. Malímu se zatím v kočíku nelíbí ... jak se leká, tak se mrskne ručičkama .. a pak nemá šanci usnout. Doufám, že to po prvním měsíci přestane 😅

atreides
17. čer 2008

micanke: a co ho zabalit do zavinky?

micanek
17. čer 2008

Zavinovačky mám na hovno .. takoví ty na suchej zip .. nokdo to vymyslel. Sem tam ho balím do plenky .... ale moc se u to nelíbí. Liská mě i při kojení. 😅

Hodila jsem nové fotečky ... tak kdyžtak mrknite. 😀

micanek
17. čer 2008

Atrei: Byla jsi už navítání občánků? Malej má trvalky prozatím v Blansku, ajko já, tak ba mě zajímalo, za jak dlouho budeme mít vítání občánků. 😲

ivousek
17. čer 2008

Malá v zavinovacce taky vubec nechtela lezet. 😝
Nebyla jsi vcera náhodou v Bozaku.jsem tam potkala stejný kocárek jako más ty?Já bych takový mít nemohla vozím v nem sílené nákupy ,to by se me do toho tvého nevlezlo 😀
fotecky jsou super 😉

micanek
17. čer 2008

Ivousek: V Bozaku jsem byla ... no ty kočičí hlavi tam ... to jemazec. malej bal vydrncanej :o))
Já košík nepotřebuju ... jezdím všude autem ... takže mě to neva ... neměla jsem tam ale danej kočárek, ale jen autosedačku.

atreides
18. čer 2008

nám zavinka právě např. u toho kojení moc pomohla 🙂
fotečky jsou suprový a pěkně upravený a tobě to moc sluší 🙂

micanek: no mělo by být asi každou chvilku, kamoška mi říkala, že je to v BK tak po čtvrt roce, tak teď by to tak mělo vyjít, ale pořád nám nic nedošlo 😒

jo holky boskovačky pls, mám prosbičku 🙂 kdyby jste měly některá cestu na náměstí

atreides
18. čer 2008

ha, tak už dobrý, jsem si to našla na netu, ale díky 😅

micanek
18. čer 2008

Atreei: sem tam, tak jezdím ... co by jsi potřebovala.

atreides
19. čer 2008

micanek díky, ale už jsem našla, hledala jsem kontakt na fotoanna, ale mají stránky 🙂