Porodnice Boskovice

kockamica
29. dub 2007

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte někdo osobní zkušenost s porodnicí v Boskovicích?

monja
29. dub 2007

ahojky,
dobre rano.Osobni zkusenost zatim nemam,ale
pochazim z Boskovic a mam hodne znamych,ktere rodily v Bcich.Slysela jsem jen same priznive veci,takze se nemas ceho bat.Doufam,ze jsem TE aspon takhle trochu potesila.hezky den.

kockamica
autor
29. dub 2007

Děkuju monja.Já jsem četla jen příspěvky na internetu a všichni taky jen chválili.Určitě jsi mě potěšila 🙂

janaboris
6. srp 2007

Já i mé dvě starší sestry jsme se narodili v Boskovicích i když to už bylo před 22,32 a 34 lety a ty mé dvě starší sestry také rodily obě v Boskovicích,obě dvě mají po dvouch dětech a byly moc spokojené.A moje kamarádka také rodila v Boskovicích a také říkala že super!!!
Takže já budu určitě taky rodit v Boskovicích🙂

janaboris
6. srp 2007

http://www.rodina.cz/scripts/porodnice/default.asp
Na těchto stránkách najdete skvělé informace o všech porodnicích🙂

makelka
29. říj 2007

Já jsem taky rodila v Boskovicích, žiju tady a nemůžu si stěžovat

smiling
24. bře 2008

ahoojky...jsem vůbec nevěděla,že tady je taková diskuze...já v ní rodila 3krát a spokojenost nadevše 😀 ,ale taky jsem zaslechla že tam mamina přenášela počád měli čas a pak se narodilo bohužel mrtví..asi všude je něco dobrýho a něco špatnýho,ale já přikládám velký+ 😝

ivousek
26. bře 2008

Já jsem taky rodila v Boskovicích.Mela jsem,ale asi smulu nebo zrovna jsem kápla na blbého dr.a moc se semnou teda nepáral.Rodila jsem dobre takze bez jeho pomoc,ale to sití bylo strasné.Pozdeji jsem se dozvedela od dalsích maminek ze ho prezdívají "DRATENÍK"Ale jinak sestricky jsou tam moc fajn.Vsichni tady jen chválí tak si ted pripádám jako cííta,ale písi jen to co jsem zazila.

micanek
26. bře 2008

Ahojky babule. Já budu v květnu také rodit v Bozaku,
Slyšela jsem zatím jen chválu. Samozdřejmě, že jsem se tam i já narodila.

Nevíte, když nebudu chtít miminko hned na břicho, tak zda mě vyhoví. Chtěla bych ho až utřené. 😅
Zní to asi divně, ale nemůžu si pomoct.

ivousek
26. bře 2008

Po porodu me malou hned nedali ,ale kontroloval ji merili teplotu a otírali.mezi tím jsem rodila placentu a az po tom me ji dali k prsu.Ale nevím jestli se to takhle deje porád a nebo podle situace.Pred porodm jsem byla na sezení v nemocnci a tam nám ríkali co a jak a ukazovali kde budeme rodit a kde budeme po porodu...bylo to faj ptala jsem se tam s maminama na co jsem chtela.

micanek
26. bře 2008

ivousek: už jsem tam z manžou byla ... říkala, že automaticky ( říkala to jako bonus) dávají miminko na pupík. tak doufám, že mě vyhoví.

smiling
27. bře 2008

ahojky holky🙂)) tak co já vím tak mimčo prvně očistí atd a pak ho dají mamči 😉
ivousek ..nebyl ten doktor s brílema a šedý vlasy??..u mě prošly snad všeci za ty tři porody i sestřičky tím se nechlubím ale je fakt že včeci nejsou zase dvakrát příjemní ale ten doktor fakt děs..vůbec se s ničím nepáře a chová se k tobě jak nemám ani slůvka já na něho narazila bohužel dvakrát páč jsem tam byla dvakrát přes noc vyvolávaly mě to...ale jinak jo a prostředí je taky příjemný si myslím..tak držím palečky vy co tady budete rodit máte štígro na příjemný lidi 😉 ..mějte se

ivousek
28. bře 2008

Ahojky Smaling:já uz ani nevím jak vypadal ebo jsem ho vydela jen po porodu takze vycerpaná jako prase a hned me sil ani ten Haj...nepockal az me ta injekce na umrtvení zacne fungovat,pak jsem pípla a on na me zacal rvát ze se mám uklidit ze na histerku nemá náladu.Muz mu ríkal ze jsem rodila sama a 1 porod a ze tu ani nemusel u toho být tak ze se má chovat slusne,ale jemu to bylo jedno.Celou dobu jsem byla zakouslá do muzové ruky ☹(Ale 2den me jedna mamka co brecela taky pri sprchování ríkala ze to je dr,Lhotský to jméno asi nikdy nezapomenu.Doufám ze jestli nekdy pujdu po 2,TAM rodit tak uz ON bude v duchodu 😀

micanek
1. dub 2008

holky nestrašte ..... já mám strašnou hrůzu z bolesti ☹

verunnecka
1. dub 2008

ahojky,já bych sem už nikdy rodit nešla,tod ve zkratce můj názor..možná je to tím že sem chytla nevhodné sestry...ale vážně se mi ten přístup vůbec nelíbíl.a pan doktor se mnou vůbec nechtěl komunikovat kdybych se nezeptala co mi tam strká ani bych nevěděla že chce malýho tahat přísavkou..myslím že takové věci by měli rodičkám říkat.

ivousek
1. dub 2008

O bolest me teda neslo i kdyby to melo bolet jako blázen tak kvuli malé jsem se zakousla a nemyslela na sebe ,ale hl.na ni.A to musí asi kazdá mamina jinak by to nezvládla.Ale je fakt ze komunikace tam teda hodne vázla jak ríkás Verunecko.Malá vubec neplakala bála jsem se ze s ní neco je tak jsem se hned po ní ptala a sestra me susse odvetila ze mám rodit placentu a o malou se postarají sestry.Víc me teda vadilo to ze nejsem v psichické pohode nez to ze me bolí celé telo.Jelikoz jsem Boskovajda tak asi zase budu rodit tady.Ale,rodit zatím nemám v plánu 😉

atreides
7. dub 2008

ahojky, dneska jsem byli na prohlídce v Bozaku a mě se tam moc líbilo a i sestřičky mi přišly všechny příjmný, tak doufám, že budu mít jenom kladný ohlasy 🙂

micanek
26. dub 2008

No pokuď neodrodím doma, tak jdu rodit do bozaku. Jak jsem byla v pohodě, tak jsete mě teda pěkně vystrašily a od té doby se porodu strašně bojím.
Ten Lhotsky prej slouží o víkendu, tak doufám, že mě to mine. ☹

atreides
27. dub 2008

osobně si myslím, že doktro jako takovej u toho bude minimálně a převážně PA, ne?

atreides
10. kvě 2008

tak už to máme za sebou a musím si porodnici pochválit, ale ze všeho nejvíc sestřičky, byly PERFEKTNÍ a moc nám pomohly s kojením, nemám si nacop stěžovat 🙂 🙂 🙂

modra_kobylka
12. kvě 2008

jsem kousek od vedle, kámošky tam taky rodí. A je to stejné jako jinde: většinou nadšení (jinam bych ani nešla!) prokládané zhnusením. Kámošce tam loni při porodu zlomili žebro, když z dítě vymačkávali, a pak ji celou dobu sekýrovali, když si stěžovala, že to bolí. Až když ji propustili, tak šla jinam na rentgen a bylo to jasný. Ta blije, jenom slyší slovo Boskovice. Nevyberete si.

micanek
13. kvě 2008

Včera jsem byla v porodce na srdíčku ... sestry byli strašně příjemný a ochotný. Dr. Lhotský už tam naštěstí neordynuje ... jupí. Takže pokud bude stejnej přístup při porodu, tak budu velice spokojená. 🙂

atreides
13. kvě 2008

micanek budu držet palečky, máte to za pár 😉

oho
14. kvě 2008

tak já jsem rodila v Boskovicích před třema měsícema a musím říct,že porodní asistentka byla úplně super,ale dětské sestry (většina) bych nakopala do pr.. 😝 .

micanek
14. kvě 2008

Atreides: moc dík ... tzeď ti pěkně závidím 😒 ... už to chci mít taky za sebou. Dost se bojím.

Hoplky jaké jste měly skušenosti z nadstandartem ... byli volný? ... chtěla bych rodit na nadstandartu a hlavně pak bejt na poporodním na nadstandartu.

Jkao malá jsem si hodně poležela v nemocnicích a teď mě děsí i ty 3 dny tam, ležet ... radši chci bejt sama. Teď je to ale asi hodně vytížený, co?

makelka
14. kvě 2008

micanek ahoj, já jsem rodila na nadstandardu, připadala jsem si jako v obýváku 😀 😀 😀 postel, kožený křeslo, televize, obýváková stěna, parádička doporučuju 😉 Ale bohužel loni v lednu bylo hrozně moc maminek, takže se nadstandart na novoších zrušil, abychom se tam vůbec vlezly, my leželi na dvoulůžáku čtyři 😝 docela maso a dokonce se propuštělo už po 3 dnech, kdo byl v poho 😉
Já jsem s nemocnicí taky byla spokojená, moc se mi tam líbilo a sestřičky jsou skvělý baby 😉

micanek
14. kvě 2008

Makelka: Oboje jsem právě viděla. Ten porodní nadstandart, chi hlavně kuli tomu, že je tam záchod a koupelna .... ještě někam chodit po chodbě. Nesnáším, když mě někdo okukuje ... kor ještě bůhví jak budu vypadat.
Jinak švagrová rodila v listopadu 2007 a byla na poporodním nadstandadrdu a bylo to uplně super ... brácha za ní hohl kdy chtěl ... bejt tam jak dlouho chtěl ... fakt stresuju už jen s toho, že musím do špitálu.

No a tento rok a hlavně v těchto měsících myslím rodí taky každej ..... no držte pěsti, ať ty pokoje dostanu ... no ale z mím štěstí,.

Fakt vám strašně závidím, že už máte porod a ležení ve špitále za sebou.

4 na 2lůžku??? .... no to by mě asi fakt jeblo 😠 ☹ ... kor z miminkama to musí bejt velký maso.

atreides
14. kvě 2008

no na porodním jsme původně nadstandard chtěli, ale nakonec nevyšlo ani to ani vana, páč po příjezdu do porodky byla malá do hodiny na světě 🙂

no a na poporodním jsme byly dvě na pokoji, docela v pohodě, sama jsem být nechtěla, bylo by mi smutno a jsem kecací typ 😀

a sestřičky na novorozeneckým i na poporodním byly suprový, ale ty na dětský byly fakt úžasný 🙂

atreides
14. kvě 2008

jinak micanek prvorodičky tam nechávají 5 dní 😒
a nás vlastně šest, malá se narodila v sobotu v 1.15, ale první den je prý den nula a ten se nepočítá 😠

micanek
14. kvě 2008

Atreides: zrovna jsem četla tvůj porod ... ještě teˇsi utírám slzu a hledám kapesník ... moc pěkně jsi to napsala.

Já jsem taky staršně společenskej typ a potřebuju kecat ... ale tím mím špitálovím traumatem bych tam byla ráda sama .... z manžílkem a Michálkem.

O tu vanu ani nestojím ... když jsem se tam byla podívat, tak mě to tam bylo takoví nepříjemný ... ale jak říkám ... možná je to tím, že jen cítím špitál ... no a o těch nerezovejch vandlíčkách ani nemluvím 😀

atreides
14. kvě 2008

jo? děkujeme 😵

však v pohodě 🙂 máš s tím prostě svoji špatnou zkušenost, já byla těsně po porodu plačící, tak jsem bala ráda za společnost 🙂