Poznáte z Ivančic a okolia dobrého pediatra/pediatričku?

jamine44
8. srp 2013

Prosím o radu. Zháňam veľmi dobrého, skúseného, zaoberajúceho sa danou problematikou lekára pre novorodenca.
Nemal by hneď pacienta odbiť vo dverách i s prípadnými antibiotikmi pomaly bez prešetrenia pacienta, ale venovať sa mu podrobne.
Pokiaľ poznáte takého lekára/lekárku, sem s ním 😉

P.S. Prípadne Brno venkov, ale skôr Ivančice a okolie.

Ďakujem moc!!!

melodygirl
8. srp 2013

Ahoj, V Ivančicích jsou pediatři pouze dva. Chdíme k MUDr. Kulhánkovi, jeho přístup je modernější než druhé lékařky. Funguje rok, nahradil super lékařku Mudr. Psotovou, která již bohužel odešla do důchodu. Předtím působil v místní nemocnici jako alergolog. Myslím, že je pečlivý a i dokáže problém vysvětlit. Myslím, že původní lékařka s ATB šetřila více, ale tento to nepřehání. V Oslavanech lékařka Teinerová, ta má většinou velmi plno, dlouhé čekání, ale lidé si ji pochvalují, taková klasička.

ivce
8. srp 2013

Jsem z Ivančic, ale chodíme do Oslavan k MUDr. Theinerové. Podle mého názoru výborná lékařka, velmi pečlivá, příjemná, opravdu se o pacienta zajímá, u starší dcery velmi rychle přišla na celiakii, s předepisováním ATB to moc nepřehání, starší dcerka je měla pouze 1x, mladší ještě vůbec. Určitě nesedí každému, to je normální ale já jsem s ní a s jejím přístupem k léčbě a pacientům naprosto spokojená a nemám jedinou výhradu.

lenora90
1. dub 2015

@melodygirl ahoj, můžu se zeptat, jak jsi doteď spokojená s panem doktorem? V květnu čekám holčičku a tak jsem si dneska volala Mudr. Psotové jestli ještě bere, protože jsem k ní chodila jako dítě a byla jsem moc spokojená, ale zvedla to sestřička právě od pana doktora :D byl to šok :D vůbec jsem s tím nepočítala, tak jsem se těšila k paní doktorce :D no a tak nevím, zda jít k MUDr. Kulhánkovi? Nikde o něm právě nic nepíší..