Thomayerova nemocnice - urgentní příjem. Pracuje tam někdo z vás?

kaculik007
14. srp 2018

Ahoj, je tu někde z této nemocnice a včera 13.8. byl v práci a dělá na příjmu když nekoho přivezou po autonehodě? Děkuji

kaculik007
autor
14. srp 2018

Přesněji včera večer kolem 22h

terry1512
14. srp 2018

No i kdyby tak ti nesmi nic říct.
Pokud jsi příbuzná,tak si tam zavolej. Ovšem informace poskytnou jen osobě určené v papírech.

kaculik007
autor
14. srp 2018

@terry1512 Samozřejmě tohle vím. Mě by stačilo vědět jestli žije a je mimo ohrožení života. Nejsem příbuzná, jsem jen první kdo u ní byl při autonehodě.

terry1512
14. srp 2018

Ani tohle ti neřeknou. Zvlášť když nejsi ani přízeň. Jedině zkusit kontaktovat rodinu,jestli ti to řeknou.
Nebo počkat jestli oni samy ti nebudou chtít třeba poděkovat.
Chápu že tě to zajímá,ale jsou to osobní informace a to ti nikdo nedá.

dzogobela
14. srp 2018

Manzel s kamarady taky jednou zachranovali. Sli vecer z hospody na vandru, ze pujdou spat do lesa a nasli tam havarovane auto s chlapkem, ktery me rozdrcene zaklinene nohy. Pak zkouseli volat do nemocnice, presne proto, aby zjistili, jestli zije a nedozvedeli se nic. To jsou pravidla, bohuzel.

kaculik007
autor
14. srp 2018

@terry1512 Jsou z druhé strany republiky. Těžko se najdeme.Kontakt nemám. No uvidíme. Třeba si mě najdou.

@dzogobela Já vím že jsou to pravidla. Jen jsem to zkusila.

terry1512
14. srp 2018

@kaculik007 budu držet pěsti. Osobně pokud by někdo zachránil život někomu z mé rodiny, určite bych mu chtěla poděkovat.
Možná zkusit nějakou fb skupinu,tam je hodně lidí a je šance že se ozve někdo z příbuzných.

kikina7
14. srp 2018

Zkus podle místa a času přes google dohledat nějaké informace o té nehodě. Většinou se to někde třeba v regionálních dopravních informacích píše. Bývá tam např. dvě středně těžká zranění, dve lehká a pod., minimálně budete vědět, že přežili všichni, snad.

kaculik007
autor
14. srp 2018

@kikina7 Zkoušela jsem celý den to hledat. A jen na stránce FB jsem něco našla, ale tam se o nich co s nimi nic nepíše.

Modlím se za to aby to bylo všechno dobré.

xkalisto
14. srp 2018

@kaculik007 možná kontaktovat policii jestli mají kontakt na rodinu? Jestli jste byli první respondenti tak s vama někdo něco sepisoval ne?

kaculik007
autor
15. srp 2018

@xkalisto Jj sepisovali, jsem jediný svědek nehody. To jsem trdlo. Oni mi ještě ten den volali z policie a ja se na pani ptala, tak říkal že neví víc než já. Že mu ani v nemocnici nic po telefonu nesdělí. To já zkusím je, jestli mi vůbec nějaké číslo dají.