Výborný pediatr z Brna. Doporučíte mi?

muckacek
13. črc 2010

Ahoj holky, s manželem jsme začali přemýšlet nad ambulantním porodem. Proto bychom rádi našli výborného pediatra, který by byl ochoten převzít do péče miminko po ambulantním porodu (dojet do místa bydliště na kontrolu, udělat potřebná vyšetření apod.). Neradi bychom slevovali na požadavku kvalitního lékaře jen kvůli tomu, aby za námi přijel...
Bydlíme v Juliánově (Židenice)
Budu ráda, když se se mnou podělíte o zkušenosti s brněnskými pediatry a zvláště pokud budete mít zkušenost i s ambulantním porodem a následnou péčí.
Dík :o)

artuse
13. črc 2010

@muckacek ahoj, my máme dobrou pediatričku, alespoň dle mého názoru, a shodou okolností je v Židenicích🙂 my dříve bydleli také v Juliánově 🙂 ale co určitě vím, že nejezdí domů, k nám ani na první prohlídku domů nepřijela, šli jsme rovnou pak do ordinace, takže nevím s tím převzetím po ambu porodu..takže kdybys náhodou nikoho nenašla, tak můžu dát kontakt

malovani
13. črc 2010

My chodíme k pediatričce na Pekařskou, na poporodní kontrolu přišla k nám, ovšem, jak je to s ambu porody, to netuším. Je hodně, hodně skoupá na ATB, hodně řeší očkování (už mi jich několik rozmluvila...), jsem s ní nadmíru spokojená. Evi jsem k ní zaregistrovala na doporučení kamarádky, která k ní chodí s dnes již devítiletou holčičkou. Pokud chceš kontakt na web, napiš IP.

muckacek
autor
13. črc 2010

Jee, holky dík za odpověď, ještě popřemýšlím a počkám, jestli se neobjeví ještě nějaké příspěvky a kdyžtak se ozvu 🙂

nae
26. zář 2011

Ahoj zeny, obnovujem tuto temu. Chcem sa spytat na vase skusenosti s pediatrami v Brne, ktori su ochotni diskutovat o posune povinnych ockovani, resp. su ochotni tolerovat rozhodnutie rodicov neockovat proti vsetkemu povinnemu. Vopred dakujem.

klara.jas
10. říj 2012

@nae Ahoj nae 😀 práve hľadám pediatra :D dostala som v tomto smere tip na pani doktorku Radmilu Galovu a rada by som nejake dalsie, tak snad sa niekto ozve...

nae
10. říj 2012

@klara.jas ahoj, miera tvojej trpezlivosti prekročila maximum? 😀 Pošlem ti do IP info od ľudí z Rozalia.

ragnes
16. zář 2014

Ahoj holky, mohli byste mi prosím poslat kontakt na tu paní doktorku v Juliánově, jak chválila Artuše nebo na tu paní doktorku na Pekařstké? hledám doktora ochotného posunout očkování, se současnou dost bojuji :(
díky

adypro
21. pro 2014

Doporučuji p. dr. Kachlíkovou )Bystrc a Ořechov), je ochotná to o něco posunout a očkovat Pediacelem, je moc milá i sestřička. Ve srovnání s dřívější dr. jsme tak jako v nebi 🙂 Také je hodně moderně vybavená, což se mi líbí (má různé přístroje k usnadnění diagnosy, nastřeluje náušnice atp.).

majusenka88
14. lis 2016

@malovani Dobrý den, mohla bych prosím kontakt na paní Dr. z pekařské? Děkuji

babule475
9. únor 2017

Ahoj, přidala bych se do tématu, čekáme miminko a hledáme dobrého pediatra v Brně. Jsme z Bystrce, ale dojezdnost není zásadní problém (raději dojedeme kousek dál za kvalitou, parkování výhodou) např. Komín, Žabiny, Kr. pole by vyhovovaly. Ráda bych pečlivého lékaře, dobrého diagnostika, který bude tolerantní a ochotný odpovídat a vysvětlovat. Poradíte mi někdo prosím? Máte další zkušenosti např. s Mudr. Yvonou Kachlíkovou?