Vyšetření zraku u kojenců a batolat, kde v Praze?

Ráda bych se s pražskými maminkami podělila o úžasný zážitek s pracovištěm Ortoptika Mgr. Martina Hamplová. Ačkoliv jsem si předem ověřovala, zda mohu přijet na vyšetření se dvěma malými dětmi (objednávání se neprovádí, ale po předchozích zkušenostech s nespolehlivostí pí. Hamplové je lépe přesto volat předem-předloni mě coby těhotnou a vlekoucí za ruku dvouletou dceru totiž její "recepční" víceméně vyhodily, něco jako: "Nó, to máte smůlu, vona tady pani magistra dneska neni, to si přijďte ve čtvrtek, to už by tady měla bejt...") Poučena předchozí zkušeností jsem zase tedy volala a dozvěděla se, že mohu s dětmi dorazit v době od 13 do 15, nicméně -jak jinak- vyšetření se neuskutečnilo. Přestože na mě kontakt na recepci zůstal, nikdo mě neinformoval, že pí. Hamplová ze dne na den ochořela (bodejť ne: teplý slunečný den, prodloužený víkend na obzoru, to se nikomu do práce nechce...). Celková ztráta: trdlování se v autě se dvěma dětmi přes ucpanou Prahu - tam i zpět dohromady 2 hod. + projetý benzín 200,-Kč, vyhozené peníze za parkovací lístek - 40 Kč, vyhozené peníze za telefonování z mobilu na pevnou cca 50,- Kč, celková nas...(naštvanost) k nevyčíslení! Už nás tam neuvidí. Škoda, že ono prvorepublikové "náš zákazník - náš pán" už dávno neplatí. Takoví "podnikatelé" by tenkrát chcípali hlady pod mostem.
Nevíte někdo o seriózním ortoptickém pracovišti s přístrojem PLUSOPTIX v Praze?
speedygon
18. dub 2014
To je tedy přístup...je možné pracovišti napsat na net hodnocení, abys uchránila takové "úžasnosti" i jiné??? 8-(
maruberu
18. dub 2014
My byli na Poliklinice Barandov a super přístup. 🙂
babka
18. dub 2014
Tak to docela zírám. My tam byli už dvakrát a byla jsem moc spokojená. Všechny aktuální informace měli vždycky uvedeny na jejich facebookové stránce.
srnkadankaautor
20. dub 2014
@babka No a to je právě ono - já o jejich facebookové stránce neměla ani tušení. A teď už jim na ni kašlu. Ostatně měla jsem za to, že bude platit, co jsme domluvili po telefonu. Přece nebudu sedět celý dopoledne u počítače a číhat, zda náhodou něco nevylepili na FB, Twitter, LinkedIn...Já u nich byla poprvé v roce 2011 a už tehdy to bylo všechno takové nervní, roztěkané. Přeji ti hodně dalších spokojených let s jejich službami, ať tě nenakrknou jako mě!
srnkadankaautor
20. dub 2014
@maruberu díky za tip
terezapetrova
30. kvě 2014
@srnkadanka nevim jestli ještě hledas, jestli ano - Plusoptixem také vysetruje PLDD MUDr Novackova, Oslanska 7, Pha 3, vysetruje i deti, které u ni nejsou registrovane a ma opravdu skvely pritup a jeji sestra je také mila. At dobře dopadnete..
srnkadankaautor
31. kvě 2014
@terezapetrova moc díky, ještě vybíráme, dík za tip
srnkadankaautor
26. únor 2015
@terezapetrova Dlouho jsem tady nebyla a tak jsem úplně zapomněla napsat, že jsem nakonec své děti taky zaregistrovala k MUDr. Nováčkové. Ptala se mě, jak jsem na ni přišla, když bydlím na opačném konci Prahy, tak jsem zmínila tvé jméno, hned věděla a že máš synka, kterého ošetřuje 🙂 Moc příjemná paní doktorka, je milé potkávat lidi, kteří svou práci nedělají jako povinnost. Díky za tip.
terezapetrova
26. únor 2015
@srnkadanka
Tak to jsem rada, ze jste takto dopadli s tou registraci a není vůbec zač a ano paní DR Novacková si me získala 🙂 ona je člověk na svém místě 🙂 mohla bych tady napsat knihu o tom jak moc nasi rodině pomohla 🙂 jsem moc rada, ze se bude starat i o me druhorozený ditko 😉 mějte se hezky..
cacenka_d
26. únor 2015
@srnkadanka Pediatricka nam doporucila bulovku, ale nakonec to budou vysetrovat ve skolce, prijede jim tam ocar s masinkou .)

Začni psát odpověď...

Odešli