Zubař Analgosedace. Doporučíte, kde?

luciiiiiiik
22. črc 2020

I přesto, že pečlivě čistíme a dokonce jsme byli pochváleni za krásnou péči, tak se synovi v rýhách ve stoličkách udělaly dva kazy. Hledám stomatologa, který mu to spraví v analgosedaci. Zítra budu zkoušet volat do Motola, ale mají prý termíny až za půl roku ... ideálně Praha, Středočeský, Liberecký, Královéhradecký kraj. Za každé doporučení nebo radu budu vděčná ❤️ Děkuju

95newmommy2020
22. črc 2020

V Praze si opravdu nemůžu vynachválit Styledent na budějovické. Nic mě nikdy neboli, a ze já jsem posera. :D

luciiiiiiik
autor
22. črc 2020

Zapomněla jsem dodat, že je to pro 3 leté dítě 🙂

95newmommy2020
22. črc 2020

@luciiiiiiik To je v pohodě, kamoska tam chodí s i s 14mesicnim a super.

barmil
22. črc 2020

@luciiiiiiik Dental Bros Kolin, sice se platí, ale špičkova péče, pro děti i dospělé, chodíme celá rodina

olga_
22. črc 2020

@95newmommy2020 A berou i pacienty (dětské) na jednorázové ošetření?

95newmommy2020
22. črc 2020

@olga_ Berou pokud vím není problém. A všechno co jde dávají na pojišťovnu.

olga_
22. črc 2020

@95newmommy2020 Super, zkusíme je kontaktovat. Máme zubařku bohužel v dlouhodobé neschopnosti (nevíme na jak dlouho) a vykažené zuby 😔

95newmommy2020
22. črc 2020

@olga_ Chůdě. :/ je to tam moc fajn. Ať to mate co nejdřív v pohodě. 🙂))

olga_
22. črc 2020

@95newmommy2020 Je to hrůza, na podzim nemoci, pak Vánoce, pak nemoci, korona, ona od března v neschopnosti a lup, zuby v háji. A největší gól je, že zástup to nechce ošetřit, že to není akutní bolestivý případ.

alassel
22. črc 2020

Hrafev kralove, doktor Celko myslim...

luciiiiiiik
autor
26. črc 2020

@alassel děkuju, vypadá to super. Máte zkušenost?

olga_
27. črc 2020

@95newmommy2020 Tak jsem volala a analgosedaci nedělají. Prý ošetří pouze spolupracující děti, což udělá každý, že...

luciiiiiiik
autor
28. črc 2020

@olga_ taky sháníte? Mě odmítli už na x místech a nebo mi dalo termín po Novém roce ☹

alassel
28. črc 2020

@luciiiiiiik ne ale delam na zubnim a pokud se rodice ptaji, davame kontakt sem..

olga_
28. črc 2020

@luciiiiiiik Jsme nakonec objednaní do Senyum clinic v Praze na Hálkově. Mají fb, web v rekonstrukci. Po telefonu byl pan doktor velmi příjemný, smlouvy mají se všema pojišťovnama a specializují se na děti. Termín nám dal za týden!

anakolut
28. črc 2020

@olga_ Můžu Vás pak poprosit o zkušenosti. Děkuji.

olga_
28. črc 2020

@anakolut Pokud si vzpomenu 😀.

anakolut
28. črc 2020

@olga_ Já se s dovolením připomenu 🙂

luciiiiiiik
autor
29. črc 2020

@olga_ a předpokládaná cena?

luciiiiiiik
autor
29. črc 2020

@olga_ díky, jdu to zkusit

olga_
29. črc 2020

@luciiiiiiik Co jde, dělají na pojišťovnu. Analgosedace 1500, celková anestezie 9000. Posouzení zákroku a možností řešení na první návštěvě. Tam asi ještě neočekávám, že jim něco opraví, ale uvidíme.

luciiiiiiik
autor
29. črc 2020

@olga_ to jsou hezké ceny. Nechce se mi věřit, že to nemá žádný háček. Počkám jak dopadnete

anakolut
29. črc 2020

@olga_ No tak ale to jsou naprosto bezkonkurenční ceny. Díky za tip.

luciiiiiiik
autor
6. srp 2020

@olga_ ahoj, jak to dopadlo?

anakolut
6. srp 2020

@olga_ Taky prosím o reakci, jaká byla první návštěva? Děkuji.

olga_
6. srp 2020

@luciiiiiiik
@anakolut Proběhla prohlídka dvojčat. Paní doktorka byla moc příjemná, holčička se nechala krásně prohlídnout, profoukla jí zoubky i vzduchem. Kluk nám usnul v autě při parkování, tak ten se chudák probral na křesle, ale taky ho zvládla prohlídnout. Probrali jsme všechny možné scénáře a dohodli se na řešení. Další návštěva už se zákrokem bude v pondělí dopoledne. Jsme spokojení.

anakolut
7. srp 2020

@olga_ Děkuji. To zní moc dobře. A finančně, jestli se můžu zeptat? Kolik stála prohlídka? Kolik bude stát analgosedace a oprava jednoho zubů. Díky.

olga_
7. srp 2020

@anakolut Prohlídka nás nestála nic, analgosedace (rajský plyn) 1500, celková anestezie 9000 a plomba 500. Smlouvy mají prý se všemi pojišťovnami.

luciiiiiiik
autor
7. srp 2020

@olga_ já myslela, že analgosedace a rajský plyn je rozdíl. Jakou variantu jste zvolili? Mají anesteziologa?

olga_
7. srp 2020

@luciiiiiiik My jdeme do toho rajského plynu. Dělají i celkovou anestezii, takže anesteziologa mít musí. U nás to bude vyvrtání dvou kazů na stoličkách, takže jdeme do toho plynu, který je nejmenší zátěží pro organismus.