Zubař, kam zajít v Brně?

Za chvili budeme mit rok, tak nas bude cekat rocni prohlidka u zubare, muzete me poradit kam zajit kde mate dobre zkusenosti. dekuji
krmvautor
7. únor 2014
Hledam v Brne zubarku. Neporadite?
blanka.k
7. únor 2014
@krmv Syn byl na klinice Mediconet (koukám, že teď se přejmenovali) u takové mladé sympatické paní doktorky... odkaz pošlu do IP , ať mi ho tu nesmažou 😉 (teď je poprvé objednaný k mé dospělácké - jsem nevěděla, že bere i děti, tak jsem ho napřed vzala k dětské)
kachen
7. únor 2014
My chodime ke sv. Anne. MUDr. Kuklova. Zkusenosti mame zatim dobry.
daisyjane
17. únor 2014
Také hledáme zubaře nebo zubařku pro mě i syna v Brně. Poradí někdo, prosím?
Mně začala trápit osmička, také potřebuji udělat korunku a syn má v roce 8 zoubků, tak bychom už s ním také měli někam vyrazit. Hledám hlavně v Žabovřeskách, Kr.Poli nebo centru, ale nevadí i dál. Jen bych ráda někoho, kdo je profesionál, zákroky od něj nejsou stresující a zároveň jeho služby nejsou předražené. Je někdo takový, kdo se hodí jak pro děti, tak pro dospělé a bere? Máte někdo zkušenost např. s MuDr. Marek Boška? MuDr. Petr Kahánek? MuDr. Tomáš Halabala? Mudr. Anna Gulasová? Prosím u každého o napsání jak je to u nich s cenami za služby, pokud víte, tak zda berou a zda jsou vhodní zároveň pro dítě? Děkuji opravdu moc za Vaše názory a postřehy
@blanka.k Můžete mi napsat prosím jméno? Když neuvedete odkaz na www stránky, tak zde může být. Uvítám i případné postřehy např. jaká je cena za služby.
blanka.k
17. únor 2014
@daisyjane pokud se nepletu , je to pí.Cvengrošová . Ceny netuším, synovi nic nebylo, a děti ani neplatí 30,- poplatek, takže jsem neplatila nic. Ovšem teď jak jsou pod jinou klinikou, je možné, že se třeba něco platí (já jsem na pův.klinice platila na gyn.200,- za návštěvu, u očního nic....)

Začni psát odpověď...

Odešli