11 dní zpožděná MS. Pár dní ještě počkat a udělat test? Nebo to jsou hormony?

dolvini
6. pro 2021

Ahoj, mám 11 dní zpoždění MS, v sobotu jsem si dělala test a byla jen jedna čárka.
Antikoncepci neberu už cca půl roku, poslední 2 měsíce beru prášky Euthyrox, na sníženou funkci štítné žlázy.
Před přibližně 3 týdny, nám to s přítelem trochu uletělo a udělal se do mě 🙂 posledních pár měsíců mám menstruaci nepravidelnou, ale 11 dní zpoždění, to jsem ještě neměla...myslíte že mám ještě pár dní počkat a udělat další test? Nebo jestli mám teď jen poblázněné hormony? Bolí mě i dost často v podbřišku a mám občas takové nepříjemné tlaky, občas i trochu bílý hustý výtok...
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Děkuji.

nikjean
6. pro 2021

@dolvini Víš, kdy byla ovulace? Pokud máš už 11 dní zpoždění a test negativní, těhotná s velkou pravděpodobností nebudeš.

jjasmina
6. pro 2021

@dolvini po 2 týdnech bych si zašla na gyndu, můžou to být jen hormony, stres

dolvini
autor
6. pro 2021

@nikjean no právě v ten den, kdy nám to ,,uletělo'' jsem měla nejvíc plodný den

dolvini
autor
6. pro 2021

@jjasmina chci ještě zkusit jeden test a pak kdyžtak na gyndu, tak tomu dám čas do konce týdne. Snad to nemůže být třeba cysta? :(

nikjean
6. pro 2021

@dolvini Nejsem gynekolog, opravdu nevím, co tě trápí a co konkrétně je u tebe důvodem opoždění MS. Pokud nepřijde MS do 14 dnů, gynekologa navštiv, buď najde problém nebo ti píchne injekci na vyvolání MS. Viděla bych to spíš jen na rozházené hormony, může se stát. Pokud máš už 11 dní zpoždění a test negativní, těhotná nejsi. Kor když víš, kdy jsi měla ovulaci a tedy tvrdíš, že už je to 3 týdny, pokud bys těhotná byla - test by to ukázal. Otázkou samozřejmě je, jestli ovulaci sleduješ nebo se řídíš kalendářem (takové měření je samozřejmě k ničemu).

jjasmina
7. pro 2021

@dolvini může to být cokoliv, zpoždění jsem měla několikrát a těhotná jsem nebyla, pokud já byla těhotná pozit test jsem měla už 3 dny před ms