Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

prinzesz
14. dub 2010

caute koceny, ja som dnes na vas vobec nemala cas 🙂 feest vela roboty, a potrebovala som mat z krku aby som zajtra mohla robit dolezitejsie veci.. resp. veci ktore fakt potrebujem a mohla sa na to plne sustredit..

deniiii, inac ja to mam potvrdene, u mna to tak bolo so segrou + mamkou, potom so spolubydlici a este jednou spolubydlici a so segrou to mam teraz tak pobliz.. a to spolu nie sme v kontakte, len mailovom 🙂 takze asi hej..

ja mam do ms 10dni.. cize som uplne inde ako vy.. ale najblizsie som k monaskovi 🙂

monasek84
15. dub 2010

Caute koceny 😀
Dalsi uprsene rano 😠 uz mi to zacina lezt krkem 🙄
skrecko: no hlavne jsem dneska zapomnela doma ten poukaz na HP, tak doufam, ze sestricky budou ustretove a vytlaci mi ho znovu 🙂
deniiiiii: no dejme tomu jeste tak 2-3 mesice a budeme vsechny srovnany 😀 uz i v CARech se pomalu vsechny dostavame na stejnou hranici 🙂
prinzesz: no a ja ze ses na nas vyprdla 😉

prinzesz
15. dub 2010

dobre ranko 🙂

monasek, tak ja ti neviem ale ja som uz zrovnana 🙂
kedy ides na to HP? ako myslim o case?

u nas je tiez tak skaredo, tiez mi to lezie na nevy ale co uz? vraj na vikend uz ma byt pekne.. tak dufam ze bude, ideme na sk

boooze dnes tu mam poziadavku od zakaznika ze on nas zabudol informovat ze v roku 2008 sa mu zmenilo sidlo firmy ci im ich mozeme opravit spatne? no co k tomu dodat?

monasek84
15. dub 2010

princezs: si vzpomnel brzo 😀
No premyslim ze pujdu tak v 11, pak si skocim neco koupit a pak se asi vratim do prace a nebo ne, jeste furt nevim 😀

skrecko
15. dub 2010

Ahoj kocky!
Dnes idem na skolenie a straaaaasne sa mi nechce. Radsej by som bola doma pod perinou ☹

PS: ja to cakam v sobotu, tak neviem, ci este niekto 😀 ale casom sa mozno zrovname vsetky 🙂

monasek84
15. dub 2010

skrecko: ahoja 🙂 tak to ti nezavidim, snad ti to bude aspon rychle utikat 😉

monasek84
15. dub 2010

skrecko: a ja v pondeli, to uz je kousek 🙂

skrecko
15. dub 2010

monasek: dakujem, snad ano. Ale bojim sa, ze to bude nuda ☹ Mam depku /asi PMS/ a este aj to pocasie. Ja som vlastne nemala dnes ani vstat z postele.

monasek84
15. dub 2010

skrecko: to pocasi urcite dela hodne, ale neboj, od zitra uz to ma jit k lepsimu 😉

deniiiii
15. dub 2010

Hola diftky 😎 joj to pocasi je na prd, rano jsem vstala o hodku driv, ze si pujdu zabehat, podivala jsem se z okna, udelala si kafco, otevrela knizku a nikam nesla 😀 dnes nastesti odchazim z prace v pul 4, hura
Skrecko: kup si neco dobryho, to vzdy zabere, treva takovy cokoladovy mufin mnam
Prinzesz: takove zakazniky mam nejradci, nastesti ja tu dnes mela vysokeho, statneho, ktery prijel na motorce hec hec 😝
docela mi to zvedlo naladu 😀
Monasek: co vsechno musis absolvovat kvuli HP? ja jsem zatim nastesti zadne takove vysetreni nemusela podstupovat..zjistuju, ze cim vic chodis k doktorovi, tim vic ti vzdycky na neco prijde..

monasek84
15. dub 2010

deniii: no ahoj 😀
Jeden odber na zacatku cyklus a druhy ke konci cyklu, aby mohli porovnat hladiny hormonu a teoreticky by mohli zjistit jestli probiha ovu at 🙂

deniiiii
15. dub 2010

monasek: budes mit dneska vysledky? 🙂

monasek84
15. dub 2010

deniiii: meli by byt dneska v podvecer, ale volat budu asi zitra dopoledne 🙂 popr. se budu snazit vetrit dokotorovi na konzultaci 😀

prinzesz
15. dub 2010

pocuj monasek, mne asi HP nerobili, neviem.. ale ovu mi zistoval tak ze som chodili na folikometriu a pak mi zobrali krv ale oni mi povedali kedy mam prist, a pamatam si ze ked som mala niecoho viac ako 10 tak to znamenalo ze ovu bola.. na HP mi lekar povedal ze v mojom pripade ho nepotrebujem..

monasek84
15. dub 2010

prinzesz: no me rekl ze mam polycysticke vajecniky, tak ze proto ho udelame, at vime jestli je ovu nebo ne 🙂

monasek84
15. dub 2010

A jinac, uz padim...a uz se nevratim, nechce se mi 😀 takze doktor - obchod (koupit si neco pro radost) - domu 😀

tak se mejte, pa pa

prinzesz
15. dub 2010

hmmm, cize nove spravy o tebe sa dozvieme az zajtra??? no co uz? tak rano hned napis.. ok?

monasek84
16. dub 2010

Caute koceny 😀

prinzesz: tak vysledky ze budou az v utery 😒 ty prvni byly hned ten den, tak mozna ted ke konci cyklu se dela vic testu, nevim 😒

no kazdopadne, v utery budou moje vysledky + jdeme na spermio 😉

skrecko
16. dub 2010

Dobre rano kocky!
Co to vidim? Konecne slniecko!!!! Jupííííí 😎

monasek84
16. dub 2010

skrecko: jednou to prijit muselo 😀 ale snad poprve se na vikend pocasi lepsi a ne zhorsuje 🙂

deniiiii
16. dub 2010

Dobre ranko diftky 🙂 tak jsem dnes volala na genetiku a porad neni hotova - je to 9 tydnu, vynadala jsem jim a oni, ze bude v pondeli, hmmm, u mm byla do 3 tydnu, maji v tom bordel.

monasek84
16. dub 2010

deniii: to ti delaji schvalne, abys pockala na nas 😉 neboj, v pondeli uz to bude 😉

skrecko
16. dub 2010

deniiiii: nam povedal doktor ze to trva do mesica. Tak som velmi zvedava

monasek84
16. dub 2010

skrecko: kdy vlastne presne jdete na genetiku??

monasek84
16. dub 2010

Jo a uz mame vysledky z krve MM, takze vsechno v poradku, je zdravy jak rybicka, takze v utery ma nastup 🙂

skrecko
16. dub 2010

monasek: az niekedy v maji, takze mame este cas
a to uz ide na T/M ten tvoj?

monasek84
16. dub 2010

skrecko: ja myslela ze uz mate pevny termin 🙂 Ne ne, teprve na kontrolni spermio a pak nam reknou co dal.

prinzesz
16. dub 2010

caute damy, sa tu zadr... z robotou a zabudla som sa vam tu pozdravit 🙂 takze ahojte..

cozeee?? az v utorok, monasek ja som uz teraz zvedava.. ach jo, tak musime cakat a cakat a cakat.. sak aj my cakame.. tak co uz? 🙂 inac vsimni si moj graf, dnes mi nejako klesol.. ale mozem si vymyslat ze mam akoze IP 😀 povodne som nechcela merat cez vikend ale asi odmeram.. lenze budem cestovat dnes tak neviem ake to bude.. no jo no..
takze v utery budete vediet viac obaja 🙂 hmmmmm tak dufam ze dobre spravy! cize teraz daj mm pokoj a uz ho nezalahni..
😵

monasek84
16. dub 2010

prinzesz: akoze IP jo??? 😀 znam tyto vedeckofantasticke pocity 😀
Ano, vcera rikal ze jeste musi a ted uz ma po ptakach 😀

skrecko
16. dub 2010

monasek: jaaaaj, sak si pisala vyssie. Som dnes sprosta asi. Ale inak sa mi to tu pletie casto, vselico popiseme a potom sa popletiem 😀
Presny termin mame, ale mam to doma napisane, nepamatam presny den, ani sa mi nechce na to mysliet. Stale mam depku z tych nasich doktorov. /ziadna liecba.../