Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

kkamca
5. srp 2010

NO ZAS BUDETE ČEKAT TAKY NA VÝSLEDKY..ale aspon něco.
Baronku kolik že ti vlastně je?

Jo a stěma myšlenkama jsme na tom stejně.

baronek
5. srp 2010

Je mi 29 a půl a manželovi 35

kkamca
5. srp 2010

U nás 30 a chlapovi 34.

baronek
6. srp 2010

@kkamca Já si připadám, že mám nejvyšší čas, nechci být stará máma 🙂 😝 😨

kkamca
6. srp 2010

Baronku no mě zas štve,že malýmu už je 7 let..chtěla sem tak aby byly max po 4 letech od sebe. 😠
No nedá se nic dělat..snad už to bude brzy..i když dřív než bude Vilémkovi 8 ..to taky nebude. 😕

Tady je zas hnusně.A to jsme plánovali gril..burza tu je zítra a má být zrovna hnusně.

baronek
6. srp 2010

@kkamca u nás je taky škaredě, pořád prší 😔

baronek
10. srp 2010

@kkamca Ahojky, tak dneska jsme byli na genetice. Udělali si pouze větev rodin ani na věky se neptali 😅 Výsledky řekli, že budou za tři až čtyři týdny. Ptala jsem se jich, jestli je možný, aby se to protáhlo a řekli mi že ne 😝 Alespoň se to trochu hýblo dopředu 😎

kkamca
10. srp 2010

Baronku ahoj.
No mě řekli minimálně měsíc..
Ale je to fuk,důležité je,že to už bude hotové. 🙂

My byly dnes zase v lese,tak jsem dělala smaženici a ještě obalovala,suším po 3 letech -konečně zas k něčemu prospěšná suška,a mrzáček to jistí.

baronek
10. srp 2010

@kkamca Tak to já dávám houby radši do mrazáku, připadají mi v jídle potom chutnější než sušený 🙂 Sušičku taky máme, ale zatím jsem jí moc nevyužila. Teď mě taky napadá, že musím najít švetky, co jsem sušila loni, ty už budou asi plesnivět 😲 😅

kkamca
10. srp 2010

NO já právě na mrazak jako dávám,ale ne moc..a zase využiji víc sušené.

Teda a švestky bych si dala taky hmmmm.. 🙂

Pomalu se jdu ukladat ke spánku.Dobrou.

baronek
11. srp 2010

@kkamca Je pravda, že sušený houby se i líp uskladňujou, co? Teď jsem četla na arťácký diskusi, že v Artu mají do konce srpna úplně plno, tak se bojím, aby to tak nebylo i v září. Asi tam příští týden zavolám a domluvím se na polovinu září a budu doufatm, že ty výsledky z genetiky už budou 😀 😝 😔

kkamca
11. srp 2010

ahoj,
tak to rozhodně..
Já musím čekat na vysledky genetiky a teprve pak se můžu objednat na konzultaci. 😒

baronek
11. srp 2010

@kkamca Takhle mi to taky řekli, ale pak nechci čekat další měsíc na objednání 😠 To mi přece nemůžou udělat, to by ze mě už byla troska 😝

kkamca
11. srp 2010

No řeknu ti,já sem dnes cela taková na měkko..A nejraději ,kdyby to šlo bych začla třeba ještě dnes se stimulkou.. 😔
Já si myslím že u nás to jistí asi až ten říjen.Že vysledky budou v září a těžko stihnu všecko i s objednáním ještě v září.Takže za mě asi říjen.. 😠

baronek
11. srp 2010

@kkamca Jestli ty počítáš s říjnem, tak já s listopadem, my nemáme za sebou ještě ani vyšetření u urologa, ale ten je přímo v Artu, tak by to mohlo jít rychle 😲 Doufám 😲 Se stimulkou bych taky začla nejradši dneska 😵

kkamca
11. srp 2010

No to jsou jen výpočty..třeba se něco namane a bude to ještě déle.
Lituju,že sem stim nezačla už v květnu..např.Jenže kdo to mohl vědět,že se to tak protáhne. 😝

baronek
11. srp 2010

@kkamca Mně taky mrzí, že jsme to nezačali řešit po roce marného snažení, protože jsme ztratili celý rok. Určitě to ale všechno dobře dopadne a mimča se dočkáme 😅

kkamca
11. srp 2010

Játi mám nějak pocit,že mě z toho všeho už šlehne..

Navíc já sem i ujetá co se oblečků,kočárků týče a pořád koukam a sem tam i nějaký hadérek koupím.. 🙄 🙄

baronek
11. srp 2010

@kkamca Já taky koukám na oblečky, ale radši nic nekupuju, abych to nezakřikla ☹ Ale někdy mám nutkání jít přebrat na půdu věci po synovcích, co mi tam vozí segra 🙄

baronek
11. srp 2010

@baronek Jo a taky jsem se rozhodla, že si začnu psát deník 😀

kkamca
11. srp 2010

Já jen z mmb občas koupím--sbírám totiž medvídka pú a tygříka víš.Tak když na něco narazím a líbí se mi to,tak to koupím.
Na pověry moc nedám.Kočár jsme taky kupovli ještě kluk nebyl na světě a ok.. 🙂

No hlavně aspon nějaký ten albumík zde na MK..aby člověk aspon něco věděl.Já tam mám taky zaklady o sobě. 🙂

baronek
11. srp 2010

@kkamca Jé, tak to je moc hezká záliba 😎 Já na pověry taky nejsem, ale není stoprocentní, že nám to vyjde, tak radši nic nekupuju 😔

kkamca
11. srp 2010

Baronku jo zaliba..občas to leze do peněz..ale některé kousky co sem našla-z nich mám fakt radost.A doufám,že se zadaří a mímo to unosí. 😀

My tu azoo přemůžem--at už jakkoliv. 🙂 🙂 😀

baronek
11. srp 2010

@kkamca vzhůru do boje 😀 😅 😎

baronek
16. srp 2010

Ahoj ženský, tak jaký byl víkend? U nás dobrý, v sobotu jsme dělali dříví, modřiny mám jen tři a pěkně mě bolí záda. Pak jsme se šli odměnit do hospody a trochu jsem to přehnala, takže v neděli jsem byla jak zpomalený film 😀 A dneska se nemůžu nějak rozkoukat 😅

kkamca
17. srp 2010

aHOJ,víkend nic moc..A ddnes taky --jen prší ,chladno,žádné léto. 😒

baronek
18. srp 2010

@kkamca neboj, o víkendu se má počasí vylepšit 😀 Nejsi ty nějaká smutná? 😲

kkamca
18. srp 2010

Baronku jj poslouchala sem včera výjimečně předpověd,že by mělo být teplo..
Smutná trošku možná jsem--problémy a starosti.
Chlap od povodní nemůže do práce-zatopilo to lom,a jelikož podniká,tak vlastně naše obživa ted stojí a je to sakra znát.A to ,to mají otevřít až v září.
K tomu všemu se nám sere auto-o víkendu nás málem nechalo v lese,ale naštěstí to dal muž tak nějak do kupy,že to jede,ale není to vončo.Asi motor---
Před námi škola,ivf,různé poplatky a já se vtom plácám..Klasika no. ☹

baronek
18. srp 2010

@kkamca Tak to chápu, když se něco sere, tak se to sere, co? Určitě se to ale zlepší. S tou prací je to hrozný, u nás se před rokem zavírala jedna celá fabrika a těch lidí mi bylo hrozně líto. Ale pořád si musíš říkat, že je na tom někdo ještě daleko hůř 😅

kkamca
18. srp 2010

Baronku no budiž..já sem odjakživa pesimista.A honí se mi hlavou např věci jako jak zaplatit nájem na září..atd... 🙄