Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

baronek
23. srp 2010

@kkamca Jaký knihy? A příští týden my měli příjít výsledky z genetiky, ne? To budeš vyhlížet pošťačku ještě radši 😅

kkamca
23. srp 2010

No já ti nevím,na odběrech jsme byly 4.8 a ta dr povidala že tak měsíc.. 😎 což by možná na ten příští tyden mohlo být.Já spíš počítám s variantou ,že to bude déle. 🙂

knížky :zbláznila sem se do Stmívání (Saga twilight) nevím jestli ti to něco říká,Bylo to i zfilmované.

baronek
23. srp 2010

@kkamca To mi bohužel nic neříká 😀 Ale jinak jsem taky pěkněj knihomol 😲 Čtení je moje vášeň už od základky, ale poslední dobou mám nejradši červenou knihovnu, protože se u ní nemusí přemýšlet. Já mám poslední dobou divný nálady a nějak se neumím na čtení soustředit 😢
Ty výsledky určitě příští týden budou a my pak týden po Vás 😉 Nám řekli za tři až čtyři týdny a dýl to prej nebude 🤐

kkamca
23. srp 2010

@baronek Je to ted taková mánie to stmívaní,i já na tom ujíždím.Viděla sem 3 díly zfilmované a poslední díl zatim natočený není,ale v knižní podobě je.Takže sem si objednala a udělala malé vánoce..na všecky 4 díly. 😝 Taky děsně ráda čtu a můžu ti říct,že ani já tomu ted moc nedám.Jediný co sem četla tak nějak soustředěně v poslední době je tak možná nějaká kuchařka a nebo předtím harry potter. 😅
A červenou knihovnu mám taky ráda-teda konkrétně harlequinky-to už asi na tuty budeš znát.A nebo Steelovou sem čítávala.
A k těm výsledkům..z jedné strany sem ráda ,že to momentálně trvá,protože jsme v docela naprd situaci a každy den navíc ,je pro nás lepší.Chlap stále nemůže do práce.A vypadá to opravdu až na září. ☹

baronek
23. srp 2010

@kkamca Září je už příští týden, tak to není tak hrozný 🙂 Steelovou jsem taky četla a teď jsem začala číst české spisovatele 🙂

kkamca
23. srp 2010

No na září..ale ne na začátek,. 🙄

Dej tip na českého spisovatele\ku. 🙂 Co tě jako vzalo.

baronek
23. srp 2010

@kkamca Líbí se mi Bára Nesvatbová - Bestiář, taky to bylo zfilmované. Minulý týden jsem přečetla jednu knížku od Javořické a to bylo taky fajn - Na pevném základě - slabá knížka, velká písmena ani oči mě nebolely a nářečí super. 🙄 A jestli jsi nečetla nic od M.H. Clarkové, tak vřele doporučuju, napůl detektivka, napůl zamilovaný. Přečetla jsem od ní asi deset knížek a strhlo mě to vždycky hned na začátku 😀

kkamca
23. srp 2010

Bestiáře jsem četla..a ještě něco od ní,ale to už je dlouho.
Javořická neznám.
A clarkovou taky ne..

Ted na chvíly mizim,musim postavit na polévku bramboračku. 😀

kkamca
23. srp 2010

Tak jsem vše udělala a pak se začetla do stmívání..až před chvilkou jsem knihu odložila.

Mimochodem vaříš v týdnu?Nebo se stravuješ v jídelně:? 🙂

baronek
23. srp 2010

@kkamca Když se člověk začte, tak neví, kdy přestat, co? Na oběd chodím na závodku, u nás ji vaří v každé hospodě, tak si můžu vybrat 😀 Večer se snažím vařit něco rychlýho, těstoviny a minutky. Manžel totiž na obědy nechodí, takže až večeří a taky podle toho vypadá 😲 pěkně se zakulacuje 😝 Dneska jsme si grilovali maso, tak to bylo fajn, žádnej binec v kuchyni, tak mám radost 🙂

kkamca
23. srp 2010

@baronek No děsné--a to semstihla ještě poležet.Ale zas aspon má člověk z něčeho radost,a tak nějak podvědomě zapomene na starosti. 🙂

Já ani nevím co si k véče dám.. 🙄 Na teplý moc chut nemám,možná bábovka. 🙂

baronek
23. srp 2010

@kkamca bábovku mám taky ráda, ale nenajím se z ní, já na ta sladká jídla moc nejsem, vlastně nejím ani čokoládu 😎

kkamca
23. srp 2010

@baronek No pro mě je to taky chutovka.. 😀
A sladká jídla u nás skoro nefrčí,bo chlap to nemusí a kluk ten tak palačinky,a sladké knedle ještě zmákne jinak nic.Vybíravej ve všem. 😲

Tady mimochodem sprchlo a je teda moc příjemně.

baronek
23. srp 2010

@kkamca u nás je celý den pěkný dusno, ale ještě neprší 😎

kkamca
23. srp 2010

Tady je pěkný černo.Budu muset sklidit polévku ,nebo by se mohlo stát že zkysne. 😝

baronek
23. srp 2010

@kkamca tak jdu koukat na Ženy v pokušení, dneska mi film segra přinesla, tak se těším. Přeju hezkej večer

kkamca
23. srp 2010

Tobě taky.
Já se ještě pokoukám po netu a půjdu si číst.pa.

baronek
24. srp 2010

@kkamca Tak a jsem totálně v kelu. Teď jsem se vrátila od doktora a mám podezření na klíšťovku ☹ Včera přes den mě trochu pobolívalo v krku, ale to je u mě normální a večer jsem se složila a ráno mi bylo taky zle, tak jsem šla po třech letech k doktorovi a mám všechny příznaky, až na to bolení v krku, ale řekl, že angína to není. Nasadil mi nějaká silná antibiotika a příští týden na krev a pak se uvidí. Já se z toho asi zblázním.

kkamca
24. srp 2010

mYSLÍŠ JAKO ENCEFALITIDU A NEBO BORELIOZU?
Boreliozu jsem měla já,a teda je to pěkný hajzl a nic jiného než ATB na to neni.Mě to dohnalo až tak,že sem musela jet do tunelu,pak na lumbální punkci,a ještě sem musela chodit na rehabilitace-obrna na levou stranu tváře.Naštěstí se to srovnalo.Takže fakt velkej pozor na to.A mě to zjistily až za dlouho. 😠

Ale spíš si nasratá,že by to mohlo oddálit ivf vid.. 😒

baronek
24. srp 2010

@kkamca To víš, že se modlím, aby to nic nebylo hlavně kvůli IVF. Nejhorší je, že na krev jdu až příští týden, protože klíště jsem měla desátého, tak je ještě brzy, ale snad mě antibiotika srovnají 😀 Ty sis taky zažila své, obrnu si vůbec nedokážu představit. Nejhorší je, že musím chodit alespoň na část dne do práce, udělat banku, příkazy a to nejnutnější. Ale dneska jdu za chvíli domů a Fandík se o mě bude starat, říkal, že se taky uvolní.

kkamca
24. srp 2010

Hlavně tak nějak odpočívej.. 🙂 (nerada na tu nemoc vzpomínám,protože mi fakt hrozilo že tu levoou stranu budu mít povislou,a jsem ráda že ty rehabky mi pomohli.)

Já mám dnes pohodový den,nemusim vařit,zbylo ze včera a tak se budu poflakovat na netu a trošku číst.

baronek
24. srp 2010

@kkamca já určitě taky vařit nebudu 😲

baronek
25. srp 2010

@kkamca Ahoj, tak se zase hlásím do služby 😢 Dneska mi je už o něco líp, ale včera jsem si k těm antibiotikům musela vzít ještě dva brufeny, protože jinak by mi upadla hlava, tak doufám, že se to smí 😅

kkamca
25. srp 2010

ahoj..
No tak tělo to zvládlo,játra měli zátěž.. 😀

Baronku hele takovej dotaz jako ze života a naší situace: Vy čekáte na genetiku jako my,pokud bude ok,nic se nenajde,tak co dál?Přemýšlela si?Urologa už máte za sebou?
Já sem se včera dozvěděla,že se dá dělat IUI i s dárcem..a teda sem jako překvapená.Docela otom přemýšlím,že kdyby to nešlo ani tak a ani tak,že by stálo za pokus jít do dárcovského iui..stojí to vlastně jen 2 tis..a je to o dost menší zásah do těla.

baronek
25. srp 2010

@kkamca Po genetice máme jít do Caru, ten nás pošle k jejich urologovi, tak objednání nebude snad dlouho trvat 🙂 a když bude vše v pořádku, tak se může zažít se stimulací 😅 A co dál, když něco nebude v pořádku budu řešit až budeme vědět, na čem jsme. Nechci dělat předčasné závěry 😕 Když pomyslím, že to nepůjde, tak mám slzy na krajíčku 🤐

kkamca
25. srp 2010

PROMIN ,ŽE JSEM SE PTALA,NECHTĚLA SEM ABY SI NAD TÍM NĚJAK ZAPŘEMÝŠLELA. 😕
BERU zpět..to jsou jen mé úvahy.Jak postupovat a jaké jsoui možnosti.

baronek
25. srp 2010

@kkamca Ty jsi v tomhle dobrá, že dokážeš uvažovat, co kdyby .... Já si to zatím vůbec nepřipouštím 😅 Možná je to špatně, ale na tyhle úvahy máme ještě čas 😠

andika10
25. srp 2010

@kkamca my mame spermie od darcu, ale u nas nebola iná možnosť, už maju detičky 2 roky a lubime ich rovnako, a su to NAŠe detičky, nam sa IUI 2x nepodarilo tak sme išli na IVF, nie je to nič hrozného, ludia ktorý to nevedia, tvrdia že syn je akoby otcovi z oka vypadol. U nas sa tá téma uzavrela, deti su moje a manželové, odvtedy ako som zostala tehotná sa o tom nebavíme, a ani deťom to nepovieme

baronek
25. srp 2010

@andika10 A vybrali jste úžasný jména pro dvojčátka 😅

andika10
25. srp 2010

@baronek diky, ja som tiež dobrá, nikomu sme to nehovorili, tu o tom píšem a mam fotku v profile, radšej som ju zmazala, ludia su zavistlivý a chodia sem aj z našej dediny 🤐