Bolestivá ovulace, máte zkušenost?

tydlity
14. bře 2015

Ahoj holky,
prosim vas mate nektera zkusenost s bolestmi bricha pri ovulaci? Me 4dny lehce pobolivalo v podbrisku, tak jsem si zacala delat ovu testy (poprve). Porad byl slabsi duch. 11DC jsem mela obe carky silne zbarvene, tak jsme se s manzelem snazili. Chtela jsem zjistit jestli ovu byla ten den nebo druhy nebo kdy? Ale dosli mi testy a je vikend, takze nemuzu v lekarne koupit dalsi.A hned druhy den po pozit.ovu testu mam cely den velke krece v podbrisku a citim se jako plna kameni nebo jak to popsat. Je to ovu bolest, mam to kazdy mesic. Ale zajimalo by me, jestli ta bolest je pred nebo pri a nebo po ovu. Jsem z toho zmatena. Myslite, ze by se mohlo zadarit, kdyz jsme se pri pozitivnim testu snazili? Dnes je to 13DC a silne bolesti byly vcera a dnes uz jen lehce. A prsa me boli jako pred menstruaci od toho 11DC. Predem dekuju za odpovedi 🙂

jika10
14. bře 2015

Mě při ovu píchá v podbřišku a bolí mě na boku. Mám potvrzeno od dr, že tyhle bolesti jsou OVU, protože jsem byla na UTZ a říkal, že je folík folík (vajíčko) těsně před uvolněním

tydlity
autor
14. bře 2015

@jika10 dekuju za odpoved 🙂 A myslis, ze kdyz jsme se 11DC snazili a 12DC jsou bolesti, tak ze by se mohlo zadarit? Jen me udivuje, ze ta bolest trva uz den a pul. Tak jestli uz se uvolnilo a muze byt oplodnene nebo jestli se k tomu teprve chysta.. Sex byl tedy ve ctvrtek v noci a dnes je sobota odpol. Mam dlouhe dotazy vim 🙂 Ale na konci mesice to bude rok co se snazime, je mi 31let a dr mi rekl at jeste chvili zkousime nez me nekam posle, ale ja se bojim, ze uz nemam moc casu. Nechci mit dite ve 40-ti 🙂

jika10
14. bře 2015

@tydlity No mě bolesti ustanou potom, co se vajíčko uvolní z vaječníku. Třeba bych to zkusila dneska ještě pojistit. Kolikátý den jsi měla pozitivní OVU test. Od pozitivního testu by měla býtOVU myslím do 48 h

tydlity
autor
14. bře 2015

No prave pred chvilickou bolest prestala uplne, tak se asi uvolnilo 🙂 Dneska uz to prave pojistit nestihneme, protoze manzel za 5min.odjizdi do prace a vrati se az zitra kolem 8h rano ☹ pozitivni ovu test jsem mela 11DC acca 4h po testovani jsme na to vlitli 🙂

tarra27
14. bře 2015

@tydlity můžeš mít ovu klidne i až dnes nebo až i zítra....my měli sex jednou až po bolestech (pár hodin, co skončily) a pak byl v 5+6 sp....a pak jsem otehotnela když byl sex od vetší bolesti až vlastne od posledního slabounkeho zabolení vaječníku delší dobu, určitě 18hodin a těhoná jsem a vše OK...každá to může mít jinak, nekdo má bolesti i delší dobu před ovulací....jak se dere vajíčko a pak už ne....a pak až klidne praskne....a nekdo až když praska folikul...a nekdo až po prasknutí, kdy tekutina z folikulu praskleho draždí okolí....jak to máš ty nikdo neví...ale dnes bych sex ještě měla být tebou...a pokud se snažíte delší dobu, hlavně nemej sex jen na příkaz nebo na to že je ovulace...dost často se stává, že kvalitní sex samozřejme s orgasmem spustí ovulaci (zrychlí) a kldine si spermie počkají....a žena pak otehotní raz dva...a jedte s mužem na hory, to prospívá .)

luciebx
14. bře 2015

ja tyhle bolesti mivam taky kazdy mesic... ovu me boli vic nez ms.. ja si myslim ze kdyz jsou bolesti teprve se ovu chysta.. a jakmile se vajicko uvolni bolesti ustoupi.. takze ono se chce fakt v tech bolestech a mozna ten den kdy bolest prestane se pomilovat.. a je jistota.. no u me to zatim nevyslo a to se snazime uz delsi dobu. V tech nejvetsich bolestech mivam ovu test pozitivni..

slunicko01
14. bře 2015

Já jsem teď měla tak 3 dny bolesti, dělala jsem si i testy a opravdu pozitivní testy - měla jsem 2 za sebou stejně, jsem měla až asi 4 den od začátku bolesti. A u těch testu píšou, že ovulace přijde až za 24-48h po pozitivním testu... To znm. až asi 5. -6. den od začátku bolesti... Nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně... ☺

tydlity
autor
14. bře 2015

Dekuju holky 🙂 No ted uz me neboli vubec nic, tak se vajicko asi uvolnilo. Mela jsem totiz slabsi bolesti 5dni a ted ten den a pul hoodne silne bodave az palive bolesti, ktere ted ustoupily, tak si myslim, ze je to ted a manzel uz je v praci sakra ☹ Myslite, ze kdyz byl sex presne pred 41 hodinami, tak je mozny, ze to vyslo? Jinak to nastesti nedelame na povel, v obdobi ovu jsem totiz vzdycky hrozne nadrzena, takze to jde samo 🙂

jika10
14. bře 2015

@tydlity Spermie jsou schopné si na vajíčko počkat až 5 dnů, ale myslím že 3 dny je to jistota 😉 Asi ti řeknu ohranou větu, kterou jsem taky nesnášela, ale nemysli na to.
Jo a držím palce 😉
No a nebo to zkuste pojistit ještě zítra 😉

tydlity
autor
14. bře 2015

@jika10 Vim, rika mi to kazdy, jenze ono to nejde na to nemyslet 🙂 No uvidime, hlavne me hrozne zajima jak teda to moje telo funguje. Skoda, ze mi dosli ty testy a nevim jestli byla carka jeste vcera silna nebo uz slabla. Nektery holky tady pisou, ze mely silnou jen par hodin a nektery i tri dny nez zacala slabnout. No snad to brzy vyjde 🙂