Čínská medicína k léčbě neplodnosti, máte zkušenost?

jajda2011
25. čer 2012

Ahojte máte někdo zkušenost s ,,čínskou medicínou,, ???

karlos12
14. kvě 2018

@fandysek_1 to je super , jsem moc ráda že to pomohlo 🙂

luuucatko
15. kvě 2018

Tak já si včera holky byla bylinky od dr. Zhang. Dostala jsem granulát. Prášek, který se rozpouší v teplé vodě. Tak jsem hned včera začala. Tak jsem zvědavá. Všem držím palce!!!! 🙂

fandysek_1
15. kvě 2018

@luuucatko a kde našla problém? Přeji hodně štěstí 🍀

karlos12
15. kvě 2018

@luuucatko dobrou chuť a ať pomohou

luuucatko
16. kvě 2018

@fandysek_1 Ptala se mě na šílené podrobnosti. A bylo vidět že to zkoumá i na základě západní medicíny. Po tom všem řekla, že se v podstatě špatně prokrvuju a tím pádem je pro embryo chladno a neuchytí se. Prý mám i kvůli tomu nízkou imunitu , a proto trpím na záněty močových cest. Pak mi malovala přímo obrázky a vysvětlovala v jakých buňkách kde je problém. Mám studené nohy, ruce, zadek. Obrovské bolesti při MS, špinění dlouho před MS. A ještě na konci doporučovala po dalších informacích o partnerovi, že by si měl dojít na vyšetření ureaplazmy (oba trpíme na močák, příteli to začali, ale teprve před rokem). Ptala se kdy chystáme další IVF, tak jsem říkala, že v červnu a ona mi řekla, že by byla ráda kdybychom to odložili na srpen, že si je jistá, že je to tím co říká a že si myslí, že to půjde přirozeně. Zároveň doporučila na prokrvení k bylinkám - sušené ovoce, skořici sypat všude, kde to jen půjde, soju. A od fyzioterapeutky, kam chodím na Mojžíšovku mám i úkol nahřívat každý večer bedra a podbříšek, tak to tak hezky všechno zapadá. 🙂

luuucatko
16. kvě 2018

@karlos12 Moc děkujuuu. Koukala jsem, že jsi objednaná na červen. 🙂 Já být tebou tak si klidně zprávy od doktorů vezmu. Mě se ptala tak podrobně, že jsem litovala, že je u sebe nemám. Neskutečně tomu rozumí. Konečně jsem měla pocit, že se někdo zkušený podívá na mě jako na celek všech problémů a že to není jen o kouknutí na jazyk a změření tepu. Měla tam hafo knížek o ženském těle a jeho fungování. Byla jsem v TČM i dřív jen u někoho jiného. Paní základy věděla, ale bylo vidět, že odbornější termíny jsem v tu chvíli znala jen já (po těch letech snažení). Tak že jsem měla tendence u dr. Zhang věci zobecňovat, protože jsem si říkala, že je přece zbytečné mluvit o LH, FSH nebo např. říct konkrétně, jaké léky jsme brala po IVF, ale dostala to ze mě. Hned věděla a ptala se jestli se mi po nich nemotala hlava, což motala a šíleně! Tak že jsem odcházela s pocitem, že konečně někdo řešil naprosto všechny problémy a podíval se na to i západní okem a bude léčit čínskou medicinou. Možná jsem měla špatné zkušenosti, ale doktoři furt hází ta samá vyšetření bez vyýsledku a dál nad námi nepřemýšlí. Dr. Zhang ANO. A ještě banalita. Ta první paní z TČM u které jsem byla si hlídala přesně hodinu. Dr. Zhang skončila až tehdy kdy jsme probrali všechno, vše mi vysvětlila a ještě chtěla podrobně probrat partnera. Končili jsme 15 minut po uběhlé hodině. Což je všeobecně už dneska vzácné - mi přijde.

karlos12
16. kvě 2018

@luuucatko to je skvělé , moc děkuji a vezmu všechno . Držím palce i pěsti 😉 zahřívej jak můžeš . Ten přístup je dnes už vzácný , ale jsem ráda že ještě je . Ty sis řekla že chceš přímo k ní ? Moc děkuji a určitě to zabere , taková “ banalita “ na kterou by normálním vysetrenim nikdo nepřišel

luuucatko
16. kvě 2018

@karlos12 Urcite si rekni, ze chce s primo k ni. Me se neptali a objednali me k jine. Ale byla to moje hloupost. Lina huba.. :D

fandysek_1
16. kvě 2018

@luuucatko já taky byla přímo u ní. Zkus si koupit i zahrivaci gel se skořici, mazala jsem si tim bedra. Hodně štěstí. Já jsem po té navsteve měla podobný pocit, že konečně někdo něco řeši a necpe mi jen utrogestan.

karlos12
16. kvě 2018

@luuucatko tak jsem sebrala odvahu a napsala jim . Tak jsem zvědavá , aby mi nezrušili termín úplně 🙂

luuucatko
16. kvě 2018

@fandysek_1 a ty mas primo tento? 🙂

luuucatko
16. kvě 2018

@karlos12 tak uvidíš ale za to čekání to stoji!! 🙂

fandysek_1
16. kvě 2018

@luuucatko jo to je on.

luuucatko
16. kvě 2018

@fandysek_1 a myslíš ze pomohl? Fakt zahrival? Jeste někdo doporucuje konopnou, ale je fakt ze i dr Zhang mi rekla, ze mam vsude cpát do jídla skořici 😀

fandysek_1
18. kvě 2018

@luuucatko nevím, co přesně pomohlo, ale mám po jedine konzultaci a po pití odvaru + dietě, cviceni na ledviny a mazání zad půlročního syna.

veverka55
18. kvě 2018

ahoj holky, mohu se zeptat na přibližné nálady na ty konzultace a přípravky z čínské medicíny u Zhang? již dlouho přemýšlím o tom, že to zkusím. předem mco děkuji

fandysek_1
18. kvě 2018

@veverka55 náklady nebo nálady po konzumaci? Já 2500 měsíční kůra a 600 konzultaci.

veverka55
18. kvě 2018

náklady, omluvám se za překlep 🙂 děkuji moc za informaci, dnes tam zkusím zavolat. A jaké jsou vaše aktuální zkušenosti? přijde vám, že vám to někomu pomohlo? Já si říkám, že třeba i když to nepomůže fyzicky, tak alespoň v hlavě...

veverka55
18. kvě 2018

@fandysek_1 tak jsem tak teď volala a nejbližší volný termín až srpen ☹ tak třeba se do té doby zadaří

linusha
18. kvě 2018

@veverka55 ahoj mě 2500 kůra - odvary a pilule a 800 konzultace, teď kontrola bude stát 600 prý 🙂

fandysek_1
18. kvě 2018

@veverka55 já mám chlapečka. To je výsledek léčby tcm.

utrikocku
18. kvě 2018

@veverka55 ahoj výše jsem popisovala svou aktuální zkušenost. Více jak půl roku odvary, akupunktura cca 4000 měsíčně a nic

fanunka
18. kvě 2018

@veverka55 presne tak mimo jine mi to neuvěřitelně pomohlo psychicky, konecne me nekdo poslouchal konecne se nekdo zajimal jak se citim a co prozivam.... 3 mesice lecby a nasledne uspesne IVF po 3 letech neúspěchu

linusha
21. kvě 2018

Ahoj holky, já právě vracím od Dr. Zhang, kde odvary mi vyměnila za akupunkturu a rovnou jsem jednu absolvovala. Řekla mi že mám mít teplo na záda a podbřišek. Řekla i některé z vás o tom teplu? Jak jste to řešily? Psaly jste tu o nějakém hrejivem krému co to bylo prosím?

fandysek_1
21. kvě 2018

@linusha hrejivy skoricovy, jo já i cvičila a zahrivala ledviny na její radu. Měla jsem od toho studenou delohu, proto jsem nemohla otěhotnět.

luuucatko
21. kvě 2018

@linusha
@fandysek_1 Mam to stejne, koupila jsem si ten skoricovy gel. A kazdy vecer si dam na bedra hrejivou lahev a na podbrisek nahraty polstar s pohankou.. Zaroven mi rekla, ze mam jist hodne skorice, soji, kesu, pistacie a zadnou zmrzlinu..

linusha
21. kvě 2018

@fandysek_1 děkuji. Co jsi prosím cvičila? O děloze nic neříkala.

@luuucatko děkuji. Já soju jíst nebudu četla jsem o ní že když se jí ve větším množstvím tak způsobuje neplodnost ale nevím co je na tom pravdy.

luuucatko
21. kvě 2018

@linusha jen píšu co mi rekla dr. Zhang, to jak to kazdy pojme nebo jaký zastava nazor je je uz.na každé z nas. 🙂
Ja treba zastavam - všeho moc skodi. 🙂

linusha
21. kvě 2018

@luuucatko ja vím že jsi psala co ti dr. Zhang řekla 🙂

fandysek_1
22. kvě 2018

@linusha podívej se na cviky pro posílení ledvin je to jednoduché