Čínská medicína k léčbě neplodnosti, máte zkušenost?

Ahojte máte někdo zkušenost s ,,čínskou medicínou,, ???
maximaty
30. črc 2018
Mám přebytečné 4 balení "růst hory tchaj" . Nakoupila jsem zásobu no, zbytečně velkou zásobu. Pokud by měl někdo zájem, přenechám za rozumnou cenu.
karlos12
31. črc 2018
Ahoj holky , dnes jsem byla na první konzultaci a musím říct že jsem max spokojená . Konečně mi někdo dal odpověď na moji otázku ( ani jsem se neptala ), sice je mé tělo zaneřáděno až to není hezké , ale už se mi míchají lektvárky a mám moc dobrý pocit . Ale ta odpověď mi nedá spát , že konečně někdo ví odpověď 😃
fandysek_1
31. črc 2018
@karlos12 super a co ti řekli, pokud to není tajné? Já byla taky po prvním sezení naprosto vyrovnaná a dostala jsem taky spoustu odpovědí.
karlos12
31. črc 2018
@fandysek_1 není 😉 mám zvýšený nějaký kombinovaný testosteron ( to jsem zjistila už dřív a hledala na netu ) ten způsobuje nekvalitní zralá vajíčka ( to byla ta má otázka , 3x ivf , vždy kolem 14-16 fol , cca 9 zralých vždy a jen 1 kvalitní embryo ) všechna vyšetření v pohodě . “ zahleněné “ ledviny , slezinu a díky tomu hormonu špatný oběh a díky němu mám pomalý metabolismus , dělá mi i blbé nálady , slabou ms a už ani nevím co ještě . Takže víc bílkovin ( opět souvisí s hormonem ) , sladké a mléčné jídlo ne - to zrovna nemusím ani jedno , a čekám na směs k pití na měsíc 2 x denně a příští cyklus jdu na akupunkturu 12 dc . Koukla a ptala se přesně na mé potíže které jsem překládala práci , hormonum při ivf tak a oni to hodně souvisí hlavně s tím jedním hajzlikem .
karlos12
31. črc 2018
A ještě mám jist kurkumu , zázvor a co zahřívá kvůli metabolismu
fandysek_1
1. srp 2018
@karlos12 ty ledviny jsem měla taky. Budu držet palce, ať se dáš do kupy a vyjde brzy miminko 👍🌻🌷🌼
karlos12
1. srp 2018
@fandysek_1 moc děkuji , normálně tomu začínám věřit a dávají se mi dohromady určité věci . Třeba při prvním HP mi dr řekla že mám hraniční testosteron, ale že to je v pohodě a ono toto . Jen by mě zajímalo proč jsem čekala takovou dobu
fanunka
1. srp 2018
@karlos12 parada!!! Po cajich i po akupunkture se povedlo 3IVF (3roky ruznych vysetreni) ted jsem ve 37tt drzim palce!!!! Presne co popisujes to jsem i citila ja NADEJI a VIRU ze tohle je to co mi konecne pomuze!!!! A pomohlo oni i neuveritelne pomahaji psychicky
karlos12
1. srp 2018
@fanunka moc děkuji a blahopřeji 😉 mám neuvěřitelný pocit úlevy a naděje 🙂 po hodně dlouhé době
fandysek_1
1. srp 2018
@karlos12 k tomu člověk musí dospět. Noo já, už čekám druhé 🤣. Hned po šestinedelí se nám zařadilo. Jsme šťastný za první a druhé to je taky super.
@fanunka ty jo to uteklo a za chvilku máš malé u sebe 🌼
fanunka
1. srp 2018
@fandysek_1 no ted uz to vidim taky jak to uteklo.Jak to davas byt tehotna a jeste obstaravat takoveho prcka? Taky jsem si rikala ze bychom hned mohli zkusit druhe ale kdyz si predstavim ze mam ted co delat sama se sebou a jeste obstaravat mimi tak jdu do mdlob. Smekam pred tebou
karlos12
1. srp 2018
@fandysek_1 to je paráda , moc blahopřeji 💋
fandysek_1
1. srp 2018
@fanunka někdy je to docela sranda, ale jde to. První trimestr horší a teď, už dobrý. Člověk prostě musí, ale mám hodného chlapečka takže to jde. Taky jezdím občas k mámě a ta pohlída a já si na chvilku oddychnu. My jsme to ani nečekali po 4 letech čekání na malého a vlastně to bylo z pár sexů. A ještě kojim, stále se cítím dobře a nechci teď malého odstavovat.
fandysek_1
1. srp 2018
@karlos12 díky moc a to jsem taky myslela, že se nikdy nedočkáme a šup bude i druhé
efijil
1. srp 2018
Holky, máte některá zkušenosti s akupunkturou v průběhu těhotenství? Díky za případné odpovědi 🙂
karlos12
3. srp 2018
Prosím zkušenější , dnes mi přišly lektvary , bylinky mám ráda , ale toto je moc . První dva loky v pohodě , ale pak už je to boj . Dá se to nějak vytunit a nesnížit účinek ? Mic děkuji za případné rady
linusha
3. srp 2018
@karlos12 já lektvary nedala byla jsem po nich nepoužitelná. a dle Dr na mě byly moc silné
karlos12
3. srp 2018
@linusha a jak to vyřešila ? Jak jsi byla nepoužitelná ?
fandysek_1
3. srp 2018
@karlos12 mě pomohlo pít to s trochu vlaznym čajem případně i juicem
karlos12
3. srp 2018
@fandysek_1 smíchané ? Já právě nevím jestli můžu , ale asi jo , když se kouknu na Tvůj příběh 😉
linusha
3. srp 2018
@karlos12 celý den jsem musela být ve tmě a tichu a šíleně jsem po nich zvracela. Vadilo mi světlo a hluk. Točila se mi po nich hlava jak kdybych vyzkoušela všechny atrakce v Prátru. No na klinice v Praze si je vzali zpět a mám jen tablety a akupunkturu.
karlos12
3. srp 2018
@linusha no fuj , hlavně že po nich je Ti dobře
fandysek_1
4. srp 2018
@karlos12 jo jo smíchane nebo to hned zapít. No já bych jim mohla dělat reklamu na účinnost čínské medicíny. A stačilo tak málo. Tolik vyhozených peněz za testy a doporučené vitamíny, čaje a jiné blbosti.
karlos12
4. srp 2018
@fandysek_1 děkuji , ráno jsem si to osladila a zapíjela a docela to šlo . To je dobře že jim děláš reklamu . A člověk vyhodil víc peněz za opravdové blbosti , tak hlavně že to dopadlo takto 😉
fanunka
4. srp 2018
@karlos12 ja to pila hodne malo zredeny a pila to jako panaka a pak zapila
karlos12
5. srp 2018
@fanunka já to zapíjím a zatím to jde , konečně 😉
everyone
13. srp 2018
Ahoj, mám doma nové nerozbalené balení "Zvelebení rumělkového pole", kdyby někdo měl zájem 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli