Cysta na vaječníku

safira85
19. srp 2016

Ahoj holky, mohla bych vás poprosit o radu? Je mi 31 let, mám 2,5 letou dceru. Chceme další. Přes rok se snažíme. V lednu jsem potratila v 5tt. Vždy jsem měla pravidelnou MS, ovu dle testů také byla. Pak jsem začala brát Fertility Blend a nepodařilo se mi otěhotnět a ani ovu moc nebyla. Přestala jsem ho brát a začala brát Inofolic, 2 sáčky denně. Minulý měsíc v červenci nepřišla MS, těhotná jsem nebyla, Dr. mi píchl injekci a přišla za pár dní MS s tím, že jsem měla malinkou cystu na pravém vaječníku, prý nic neobvyklého. Další měsíc v srpnu mi našel Dr. cystu na levém vaječníku a že musím na operaci. Krevní testy dopadly dobře. A mezitím mi přišla i menstruace, kterou jsem v den kontroly u Dr. neměla a přišla až večer. Další kontrola je až v září a uvidí se, zda půjdu na laparo. Ale jde mi o to, zda vůbec budu moci mít ještě děti, i když na operaci půjdu. Máte některá zkušenosti? Děkuji a moc se omlouvám za dlouhý text. Petra

lokin1991
7. dub 2017

prvni ranni test dnes rano..tak ja nevim..me do stredy proste hrabne nez pujdu k dr..uz dnes nespim od 4 rana😢 co myslite..děkuji za vase nazory..❤

lokin1991
7. dub 2017

dnes rano testik
a ta krev ty vysledky jsou z 27.3 a mam tam neco?ja se v tom nevyznam..asi si skocim dnes na krev

petvit7
16. lis 2017

Ahoj holky.. Chci se vás zeptat, zda některá nemáte zkušenost, že vám řekla doktorka, že máte cystu 5 cm a že s tím teď nemůže dělat. Bohužel jsem potratila a jsem v 6 nedělí. Říkala, že je potřeba počkat na první MS. Ta se dostavila v pořádku po 4 týdnech. předtím mě tlačilo na podbřišku, cysta tlačila na orgány kolem.. Teď mě bolest během MS v podbřišku přešla, ale bolí mě nad pupíkem v nadbřišku. Myslíte, že mi mohla prasknout cysta a z toho mě bolí už druhý den břicho na pupkem, že tekutina z cysty vytekla do břicha? Zažila jste to některá, co jste s tím dělali (doktor)? Není to nějaká převratná bolest a nechci jít k doktorovi, aby si nemyslel, že jsem plašan, ale zase nechci nic podcenit, chceme s přítelem miminko.

safira85
autor
30. lis 2017

@lokin1991 Gratuluji 🙂