Dobrý den,jakem máte zkušenosti s otěhotněním při snizene funkcí stitne žlázy?

olga_
13. bře 2018
Bez problémů, ale jsem sledovaná a dlouhodobě je můj stav stabilizovaný. Je potřeba být pod dohledem endokrinologa.
kubikulik
13. bře 2018
Pokud máte tu sníženou funkci léčenou a hlídanou, tak nebude problém 🙂 léčímse s ní přes deset let a už máme dceru (povedla se hned) a druhé na cestě 🙂 nikdy jsem to ani nevnímala jako možný problém s otěhotněním...
jancad11
13. bře 2018
Jak píší holky, pokud jsi pod kontrolou a bereš pravidelně léky, pak není problém. Držím pěsti
loupgarou
13. bře 2018
5let jsem brala Euthyrox 50, pak jsem 2 roky byla bez s tím,že jsem měla půlroční kontroly krve a ty byly OK. Otěhotnění na první dobrou, takže za mě v pohodě. Ale určo bych se poptala endokrinologa, minimálně ti předepíše až se to povede jód.
sheala
14. bře 2018
Štítnou žlázu nemám vůbec a dcera se povedla na druhý pokus 🙂 je potřeba být hlídaná u endokrinologa, který vyladí dávky, a brát léky poctivě.
katka9184
14. bře 2018
Mám sníženou funkci a otěhotněla jsem skoro ihned. Lékařka mi zvedla v těhotenství dávku a vše bylo v pořádku. Pokud máte testy v normě, nevidím důvod, proč by se Vám to nemělo povést.
Přeji hodně štěstí, ať si Vás miminko brzy najde 🙂
zuzik24
15. bře 2018
Také mohu potvrdit, že u mě snížená hladina hormonu štítné žlázy nijak neovlivnila otěhotnění. První dcera se povedla dokonce přes antikoncepci, druhý syn na druhý pokus a teď čekám třetí miminko, ktere bylo počato v údajně neplodné dny😂 Pokud jsi sledována a bereš prášky, neměla by to být překážka, držím palce 😉
eva_marie
21. bře 2018
pokud jsou hormony dobre nastaveny tak naprosto bez problemu...ve 35 letech jsem poprve otehotnela naprosto bez problemu
snahnah
22. bře 2018
Ono se pise, ze je snizena plodnost, ale pokud beres spravne davky, fakt to problem neni 🙂 Ve 21 letech jsem otehotnela, ani nevim jak a ve 30 jsem se prosla kolem trenek a to jsem brala davku Letroxu uz 125 😁

Začni psát odpověď...

Odešli