Dutinka v děloze, má někdo zkušenost?

9sarka
16. led 2017

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s "dutinkou" v děloze? Minulý čtvrtek jsem byla u gynekologa a ten mi potvrdil těhotenstvi, ale že je to prý zatím jenom dutinka a nemůže na sto procent rici, zda je to děložní nebo mimo. Mám k němu jít znovu ve čtvrtek, ale dnes jsem začala lehce špinit. Docela se bojim co z toho nakonec bude. Měl jste to někdo podobně?

portinari
16. led 2017

To je uplně normální, že je nejprve vidět pouze dutinka.
Se špiněním bych ale vyrazila na kontrolu ihned, nečekala bych do čtvrtka

medulinek
16. led 2017

souhlasím s portinari - nejdriv je videt dutinka,pak je v ni videt zloutkovy vacet,pak embryo a nakonec embryo se srdeční akcí. Spineni je hloupe,muze a nemusi nic znamenat,takhle brzo ti muze dat max ascorutin a utros,ale pokud je tehu spatne zalozene,nepomuze mu nic,pokud je zalozene dobre,púoradi si

sylvka
16. led 2017

@9sarka jestliže je dutinka v děloze,nevidím důvod,proč by těhotenství mělo být mimoděložní?už jsem to tu psala několikrát...můj Martínek nebyl vidět vůbec,ale tekl týden a byl tam.prostě si šla moc brzy.špinila jsem taky ,zapříčiněno vcestnou placentou.držím palce.

alpinka1
16. led 2017

@9sarka mě říkala dr. to samé, prý se někdy může při mimoděložním udělat tekutina, která na utz vypadá podobně jako dutinka, proto to nemůže říct na sto procent, ale prý se to nestává často a s největší pravděpodobností je to těhotenství normálně v děloze. To špinění nemusí nic znamenat, mohli se jen při zahnízďování narušit nějaké žilky. Pro jistotu bych ale zavolala dr. a uvidíš, jestli si tě pozve dřív.

medulinek
16. led 2017

i u mě si nebyli jisti mimodelozni,sice dutinka byla,ale malicka,hcg nerostlo jak melo,pak zacalo klesat,delozni se potvrdilo az po revizi

9sarka
autor
16. led 2017

Děkuji všem za názor, špinění přestalo tak uvidím. Mě právě říkal, že mám přijít dřív když budu krvácet, že když budu špinit tak ne.

lenickamimi
22. kvě 2020

@sylvka ahoj čtu tvou odpověď a prosím o názor mám to podobně dnes na ultrazvuku mi doktor ukázal dutinky a byli tam dvě udělal tt v ordinaci a dlouho na to koukal i sestra a nezdálo se jim něco krev na HCG nebral napsal mi dal Duphaston nevím co si mám o tom myslet

sylvka
23. kvě 2020

@lenickamimi těhotenský test byl pozitivní? Nevidím důvod k panice.v kolikatem tt jste? Moji dutince je skoro 12 a šíleně to s ním mlátí. Když si dnes vzpomenu, jak jsem plakala, když mi dr řekl, že to může být špatné, tak se smeju.drzim palce a věřím, že z dutinek budou krásná dvojčata, jen jste šla brzy 😏

lenickamimi
23. kvě 2020

@sylvka bože kéž by ste měla pravdu dnes jsem si jen tak ze zvědavosti udělala ještě ovu test a koukejte co si o tom myslíte

pellullinka
24. kvě 2020

@lenickamimi Leni, ovulacni test nic o tehotenstvi nerekne. Pokud mas uz 3 tydny zpozdeni a tehotensky test je negativni, tak by uz ukazal 2 // a kdyby si doktor myslel, ze je to tehotenstvi, vezme krev na hCG

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru