Femigard. Za jak dlouho zabral?

karol84
22. bře 2009

Ahoj,

ráda bych se zeptala, jak dlouho trvalo, než jste na sobě pocítily účinky femigardu...

svoba
6. říj 2010

mně je po něm zle. nějak mi ten mix bylinek nesedne. ale jinak jsem na něj slyšela samou chválu. víc mi vyhovují zvlášt bylinky.

aemmi
7. říj 2010

@svoba mně teda jedno balení dalo na víc než dva měsíce...a to dávám víc než tu lžičku, jak je to tam předepsaný...jinak mně právě docela chutná...

terinda
7. říj 2010

Ahoj, doporučené dávkování je 3x denně malá lžička. Taky mi vychází 1 lahev cca na měsíc.

svoba
7. říj 2010

@aemmi - tak to asi 3měsíce. já si to už nepamatuju. já vypotřebovala jedno ablení. jak jsem psala, nedělalo mi moc dobře. jinak bylinky užívám pravidelně. 🙂

svoba
7. říj 2010

aemmi - jak dlouho se snažíte? jinak ty pauzy bych určitě dělala. aby nevznikla nějaká protireakce a tělo si odpočinulo či nebylo závislý 😉

adonai
7. říj 2010

ahojte, dneska mi poštou dorazil Femigard. Chci se zeptat, zda se může začít užívat kdykoliv během cyklu nebo až po MS? Nikde jsem se to nedočetla

elana
7. říj 2010

@adonai je to úplně jedno, já si vždy počkala na tak 5. den cyklu, přišlo mi to logické, ale jinak je to fakt fuk

aemmi
8. říj 2010

@svoba teprve od začátku srpna...

svoba
8. říj 2010

@aemmi - tak to je pohoda. hodně štěstí!

aemmi
8. říj 2010

@svoba nojo, já měla trochu problém, způsobily mi to léky, který jsem brele na zánět šlach, ale už se to snad zase dává do pořádku 🙂 a dík...

svoba
8. říj 2010

@aemmi - ale nejsi neplodná nebo s tim nebojuješ, to je hlavní. super!!! 😉

christim
22. říj 2010

ahoj, uvažujem o koupi femigardu, chtěla jsem se zeptat, zda vám skutečně pomohl při neplodnosti a za jak dlouho a zda se musí objednávat, nebo se dá koupit v lékárni, díky

svoba
22. říj 2010

@christim - jestli jsi z Prahy, koupíš ho v lékárně v Krakovské ulici. Jinak jsem ho nikde nesehnala. pak jedině přes net. Mně nepomohl. Ale rozhodně jim nic nezkazíš. žádnejma bylinkama. Po třech měsících pauza. Hodně zdrau! 🙂

piacere
4. led 2011

ahojte,

prosím vás, objednávate si niekto femigard cez internet? Ak áno, z akej stránky (najlacnejšie, najvýhodnejšie 😀 )? .... v lekárni mi to nezohnali...

vďaka za radu...

svoba
5. led 2011

@piacere - http://www.001shop.cz/Femigard - tady a vyzvedla jsem si to osobně na václaváku 🙂

svoba
5. led 2011

@piacere - doporučuju koupit nejdřív jen jednu lahvičku. mě po tom nebylo moc dobře. 😉

standifous
6. led 2011

Ahojky já ho také teď zobu, a objednala jsem ho u Alena Limová - ANELA.

standifous
6. led 2011

No a jaký na něj máte názor? Já ho tedy beru už podruhé, k otěhotnění mi teda nepomohl, ale po třech neúspěšných pokusech IVF jsem byla jako koule prodloužil se mi cyklus na 36dní dost mi vypadaly vlasy. A po dobrání mi i kadeřnice říkala jak se mi kvalita vlasů zlepšila, cyklus se vrátil na původních 31dní a nevím jestli to nějak nastartovalo dobře psychiku, ale cítila jsem se o dost líp a taky jsem něco zhubla. Tak ho chválím, jen teda k mimču nám zatím nepomohl, ale je jasné, že není všemocný a zrovna na můj problém třeba nestačí. Ale nějaký účinek to určitě má. Už jen to že se mi potom upravil cyklus. Jen teda bolestivou menstruaci mám stále.

piacere
6. led 2011

@svoba
@terinda ďakujem dievčatá, už je objednaný.... objednala som ho napokon z www.magister....

@svoba a aké problémy ti robí? Ak teda chceš napísať....

svoba
6. led 2011

@standifous - kolik jsi absolvovala cyklů ivf? mě kamarádka tvrdila, že jí hormony nic neudělaly, a že byla úplně v pohodě. já se toho bojim jak čert kříže ☹
jinak - já ho brala chvíli - asi měsíc, nedělal mi dobře na žaludek. chtělo se mi po něm zvracet. ale nějak jsem v tu dobu tenkrát otěhotněla. jenže já to kombinovala s akupunkturou a mojžíškou. tak nevim. ale rozhodně bylinkama člověk nic nezkazí. ted už piju jen kontryhel na posílení dělohy 😉

svoba
6. led 2011

@piacere - bylo mi po něm zle od žaludku. asi mi nesedla některá z bylin, které obsahuje. koupila jsem víc lahviček a pak musela pod cenou prodávat. ☹ ale nehanim ho. bylinky beru ráda a hodně. jen mi prostě nesedla asi tahle směs. 🙂

standifous
6. led 2011

@svoba
absolvovala jsem 3 ivf. No oni to dokoři tvrdí, ale asi to nějaký vliv má na tělo, ale když to doktorovi řekneš tak ti odpoví, že to tedy určitě není hormonama. Tak nevim čím jiným by to bylo 😒 . Nevím jaké zkušenosti mají jiné holky, ale já mám dost kamarádek, které podstoupily ivf a měli problémy jako já. Na druhou stranu mám dvě kamarádky, které jako by ani nevěděly, že nějaké hormony berou. Asi je to fakt jak kdo. A ty jsi ještě ivf nepodstoupila? Jaký je u vás problém?

maya27
6. led 2011

Já jsem měla Gynex na 3 měsíce, ale také nepomohl. MYslím, že mi také prodloužil cyklus. Brala jsem ho hned po vysazení HA. Jinak pokud máte prAvidelný cyklus, tak bych se na to vykašlala. Tyto bylinky jako Femig a Gynex obsahují přírodní isoflavony..to jsou myslím přírodní estrogeny. Tyto estrogeny jsou i v tabletách ze sóji a myslím, že jsou lepší než tyto bylinky. Koupila jsem si Estrovone (je to pro menopauzu, tak se nelekněte 😀) ale když se berou správně, tak cyklus nerozhážou. Nedělám tu žádnou reklamu, to je jen vlastní zkušenost. Takže brala jsem tu sojové tabletky 2 tab ráno od 5-9 DC a měla jsem parodii na ovu hlen (poprvé od vysazení!). Jinak jsem se koukala na grafy BT a holky co měly tu soju, tak ovulovaly. 2 tabletky nahradí 1 tabl. clostilu. Ale samozřejmě, že soja je přírodní, tak se to nedá srovnávat.

marikac
6. led 2011

@maya27 mala si fytosoju? ja uvazujem nad tym,ze si ju kupim. Ovu mavam od 17-21 DC, teraz po MA si netrufam povedat kedy pride, a ci bola. Ale snazim sa nacasovat si ovu na skor ako tie dni , co som mala. Myslis,ze pomoze?

maya27
6. led 2011

Co jsem se dívala na grafy, tak po sóje holky měly ovulaci, takže asi fakt pomáhá. U mě pomohla trochu, asi se mi udělalo vajíčko, ale neprasklo. Koukám, že fytosoja je stejná jako Estrovone 🙂 Nevíš kolik je mg sóji v té fytosóji? U toho estrovone je to 50mg na 1 tabeltku. Myslím, že by mohla pomoct 🙂

lifinka
6. led 2011

maya27, já si začla vařit sojové maso, myslíš, že by to taky mohlo pomoci k ovulaci, já ji nemám... nebo jak se tablety jmenují, já jsem 4 cyklus na clostyle.Slyším to prvně 🙂

lifinka
6. led 2011

piacere, díky

svoba
6. led 2011

@standifous - no, právě. na každého to působí jinak. a měl ivf úspěch u některý z tvých kamarádek? jenže já celkově příbírám i ze vzduchu, tak se bojim těch hormonů. dál o kvalitu pleti - ta se teda zhoršila i kamarádce.
u nás? já ti ani nevim. manžel špatný spermio. trochu alergie na sperma. jinak nic nenalezeno. ale ještě nemáme všechny vyšetření. potratila jsem a snažíme se už dlouho. ☹