Jaký je čípek děložní na pohmat?

Zdravím, prosim jak vypada presne cipek, kdyz se nahmata ? Je to ovalny podlouhy a je u toho tvrda mala ( asi jako pecka od tresne) kulicka?
Nahmatala jsem si totiz takovou tvrdou boulicku. Dr. Me rikala, ze to je cipek... Ano souhlasim, ale prijde mi, ze ta kulicka uz tam nepatri. Dr rikala cipek a nic jinyho nenahmatala. Jsem po 1 porodu.
klea81
10. srp 2018
Spíš bych řekla velikost třešeň s dírkou, kuličku bych tam taky nečekala. A konzultace s mudr byla po telefonu nebo osobně?
zuzanaa23autor
11. srp 2018
@klea81 osobne, vysetrovala me opravdu dlouho a nemohla nic nahmatat. Ja si to pred ni nahmatala. Ona mi rekla, ze to je cipek... Tak jsem si pripadala jak blbec. Ale podle me to cipek neni a nebo je ale ta boulicka tvrda je na nem...
klea81
11. srp 2018
@zuzanaa23 měla udělat i utz
eldrag
11. srp 2018
mě to teda pripomina malou slizkou tvrdou jahodu 😃
alassel
11. srp 2018
A proc si jako sahate do pipiny??!!!! 🤔
zuzanaa23autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzanaa23autor
11. srp 2018
@alassel kdyz nechcete poradit, tak to nekomentujte....
zuzanaa23autor
11. srp 2018
@klea81 ultrazvuk delala, byla jsem zrovna na kontrole mesic po zavedeni teliska, tak kontrolovala, jestli je na spravnem miste.
klea81
11. srp 2018
@zuzanaa23 v tom případě jsi zkontrolovaná a vše je v pořádku. Nedávej si do hlavy program, že není 😉
zuzanaa23autor
11. srp 2018
@klea81 moc dekuju za uklidneni, to same mi rika pritel. Ale me to proste nedá. No asi se zmíním na příští kontrole... Ale ted to zkusim vypustit 🙂
alassel
13. srp 2018
Tak pokud si chcete zadelat na infekci tak zvesela pokracujte... nechapu kdyz vam rekla vase gyn. ze je vse ok, ptate se tady laiku na lekarsky nazor??!! Tuk tuk..

Začni psát odpověď...

Odešli