Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

christla
29. zář 2007

Ahoh hoky, co je nového? Je tu nějaká nová těhulka po bylinkách? 🙂

christla
29. zář 2007

Jinak beru stále kúru a tak jsem byla docela optimisticky naladěná z toho, co tady holky psaly, že to upravuje i ovuku a tak. Já ovulku tenhle měsíc vůbec neměla, ale nedávám t samozřejmě za vinu bylinkám.

melanykol
29. zář 2007

Ahoj holky,prosím o radu.Od bylinkáře mám jeřáb,kontryhel a měsíček kapky a v pondělí jdu na embryotransfér. Minule mi říkal,že po transféru mám přestat brát jedny kapky a já zapoměla které,ale myslím si,že to byl jeřáb.Mám pocit,že říkal,že se v těhot.nemá brát.
Víte některá,jestli je to tak 😒

christla
29. zář 2007

Radši bych s zavolala dotorovi. Ony by se asi neměy brát žádné kapky, protože ta, které mám já obsahují alkohol. Radši se informuj!

dadunka
1. říj 2007

Ahoj holky, můžete mi prosím popsat, zda se dělá v užívání jeřábu nějaká pauza? Vím, že to tu asi již bylo napsané, ale nestíhám pročíst 11 stránek. Díky moc za odpověď. 😉

jmisa
1. říj 2007

Melany, myslím, že jeřáb bys brát neměla.

Dadunka, já ho brala 2 cykly v kuse, tedy přesněji řečeno 2 měsíce, teď v druhém cyklu jsem skončila s braním po OVU a zase začnu až s prvním dnem mrchy.

dadunka
1. říj 2007

jmisa, díky, takže při menstruaci se nevynechává?

jmisa
1. říj 2007

Dadunka, jestli ho chceš vynechat, tak ho vynech po ovulaci a začni první den menstruace znovu užívat. Ale v podstatě nemusíš přerušovat vůbec.

sovrm
2. říj 2007

ahoj kočky, chcem zacat barat jarabinu ale nie som si ista, kedy sa ma brat... lepsie povadane od kedy do kedy..myslim ze by tam mala byt nejaka prestavka medzi braniami pretoze je to predsa nejaky ten liek ... a tak prosim o radu 😅

nina2
2. říj 2007

To je naco ta jarabina? 😨

musilka
2. říj 2007

sovrm myslím si že kdyby to mělo být pro tělo jakkoliv škodlivé tak se to prodává v lékarně a na předpis. Myslím že je to jen homeopatikum a pokud se tim nebudeš předávkovávat tak vysazovat není nutné.... 😉

christla
2. říj 2007

sovrm: Jsou to bylinky, ty vy rozumné míře škodlivé nebudou. Ale já mam na obalu od své kúry napsáno, že se může užívat dva měsíce a pak tak 2 měsíce pauza nebo vyměnit za jinou kúru.

sovrm
2. říj 2007

musilka diky, ale mala som na mysli to, ze vlastne viacere lieky sa neuzivaju stale nepretrzite, pretoze moze byt na ne telo uz navyknute .... ci nie je aj pri jarabine tak...Kazdopadne uvidim, vyskusam 😀

sovrm
2. říj 2007

christla- ako dlho uz pouzivas jarabinu? 😕

musilka
2. říj 2007

sovrm jak píše christla vyměnila bych tak po dvou třech měsících. Ale třeba už to u tebe nebude potřeba a budeš už těhu 😉

zaza_na
2. říj 2007

kocky, prepacte ze vam tu tak do toho skacem, naco je dobra ta jarabina? ake ma ucinky?

christla
2. říj 2007

Já mám celou kúru a užívám jí 3 týdny.Žádné změny na sobě nezaznamenávám. Uvidím při další mrše, jestli mi to nějak ovlivní cyklus.

musilka
2. říj 2007

zaza_na má mít účinky na cyklus - srovnání a tak. Já ho mám už 7 týdnů a taky nějak nic moc nepociťuju

sovrm
2. říj 2007

christla- nech ti to vyde... ja sa uz tiez dlho pokusam otehotniet, tak som sa rozhodla vyskusat jarabinu, uvidime ako mi bude chutnat 😀

nina2
2. říj 2007

Babulky ahojte.Ta jarabina nejak ovplivnuje plodnost? 😨

sovrm
2. říj 2007

nina2-vraj by to malo byt aj na neplodnost 😕

christla
2. říj 2007

sovrm: Ani nevíš, jak přešťastná bych byla. kdyby mi to po bylinkách vyšlo a začala bych snad věřit na zázraky... 😀
nina2: Jeřábvek by měl plodnost ovlivňovat v tom, že: "Příznivě ovlivňuje hormonální sféru, hlavně hypofunkci, úprava mensturačního cyklu, sterilitu, klimakterické potíže."

nina2
2. říj 2007

Dakujem,A este sa chcem spitat kde by som o tom nasla nejake info.

sovrm
2. říj 2007

nina2 - skus pozriet www.bioshop.sk

christla
2. říj 2007

Najdeš ho na internetu.

sovrm
2. říj 2007

christla-skusala si aj malinik? dost som aj o tom tuna citala... 🙂

christla
2. říj 2007

jo, právě ho beru v kůře. Nejprve jsem brala březové jehnědy a poté, co je dobereš, nasadíš maliník. Hůř chutná, ale žádné příznaky na sobě necítím.

sovrm
2. říj 2007

uvidim ako mi bude chutit jerabnik a potom sa rozhodnem 😀 , zalezi aj ci mi pomoze k mimcu???, 🤐

nina2
2. říj 2007

Moc dakujem.Ja som po piatich rokoch snazenia zufala.Uz som si presla vselico vratane hysteroskopie cez priefuky vajcovodov na ktorych som bola pred 14 dnami.Tak uz by som skusila asi aj odvar z ropuchy keby to pomohlo.Inak vam vsetkym držim palceky. 😉 🙂

sovrm
2. říj 2007

😀 dakujeme nina2 , ja som tiez uz niekedy na dne z toho, minuly mesiac mi meskala mrcha a tak som dufala...ale napokon prisla 😠 tak som si poplakala a uvidime co bude dalej 😕